Güneşi Beklerken 18.Bölüm fragmanı izle, Güneşi Beklerken 3 kasım Pazar HD izle

Oct 17, 2013 - Güneşi Beklerken 18. bölüm fragmanı Dizi fragmani Güneşi Beklerken 18. bölüm fragmanı dizi ozeti - Dizi özet fragman

HAYRANLARININ ''SALIYI BEKLERKEN'' DİYE LANSE ETTİĞİ DİZİ

Güneşi Beklerken Pis yedili'yi geride mi bıraktı? 

Show Tv ile Kanal D'nin Gençlik dizisi kavgası nasıl ilerliyor? Gençlik dizilerinin önde gelenleri haline gelen Güneşi Beklerken dikkatleri çekmeye devam ediyor. Güneşi beklerken 17. bölüm fragmanı yayınlandı izle. Güneşi Beklerken son bölüm fragman izle. 27 ekim2013... Kanal D Ekranlarının sevilen dizisi Güneşi beklerken. Güneşi Beklerken son bölüm fragman izle. 27 ekim 2013. 20 ekim Pazar akşamı yayınlanan dizide Zeynep merakla babasını arıyor. Cihan tahlil sonuçlarını öğreniyor heyecan artacak. Güneşi Beklerken 17. son bölüm..

Bir Twitter geyiği:
Sen buna Güneşi Beklerken demişsin ama bu bildiğin Keremin Zeynep'e aşık olmasını ve öpüşmesini beklerken.
Emniyet kermerlerinin sürekli takıldığı dizi Güneşi Beklerken'de geçtiğimiz bölüm epey heyecanlı geçmişti. Zeynep'in seçmelere katılmasını ve büyük bir fırsatı kaçırmasını engelleyen pikopat Melis, işi daha da ilerletmiş ve onun duygullarıyla oynamak için Kerem ile birlik olmuştu. Kerem ise son bir kez Melis'le anlaşmıştı çünkü git gide Zeynep'ten hoşlanmaya başlamış ve oynadığı 'Baba Bulmaca' oyununa bir son vermek istiyordu. Ama Zeynep, hepsini faka bastırdı. Önce öldü numarası yaptı sonra da Barış'la beraber olup Kerem-Melis ikilisine kök söktürdü.

GÜNEŞİ BEKLERKEN
Melis Blumia hastalığına mı tutuldu? Sen şimdi burda olsan, bunların hiçbirini söyleyemezdim sana... KEREM

 

SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Kerem karakteri yani Zeynep tarafından konulan ismiyle ''Öküz'' okul sahibinin oğlu. Aynı zamanda tek kardeş olduğu için o güne kadar her dediği yapılarak gelmiş şımarığın teki. Aslında küçük yaşlarda belki de bu yüzden ailesi tarafından Amerika'ya gönderilmiş ve uzun yıllar orada okuduğu için aksanı kaymış. Kerem de Zeynep'e ilk gıcık kapan kişiydi. Kendi okulunda istediği gibi borusunu öttüren Kerem, Zeynep'i dışladı, onu ezmeye çalıştı, laf soktu , oyunlar oynadı, ama Zeynep kendinden ödün vermedi ve onu alt etti. Sonunda Kerem istem dışı O'na aşık oldu. Hatta Barış'ın doğum günü gecesi kimse yokken Zeynep ile havuza düşüp uzun bir öpüşme yaşadılar. Tabi bundan sonra Zeynep ona daha da gıcık olmaya başladı. fakat nafile Kerem artık sülük gibi yapıştı bir kere Zeynep'e. 

Kerem ile Melis’in flört etmeye başlaması okulda büyükyankı yaratır. Buna en çok şaşıranlar ise Barış ve Zeynep olur. Aşıkları her yerde el ele, kol kola görmek ikisini de rahatsız etmeye başlar. Zeynep’in kendi kızı olmadığını DNA sonuçlarından öğrenen Cihan çok buna çok üzülür. Üstelik bir de kendini Demet’e karşı çok zor duruma düşürmüştür. Tülin ise zor günler geçirmektedir. Cem sürekli elindeki görüntüyü kullanarak onunla buluşmaktadır. Ayrıca Tülin’e daha da yakın olmak için kızı Melis’i de kullanır.

Melis karakteri okuldaki en havalı ve sinir bozucu kızdır. Öyle ki okulda küçük dağları ben yarattım havasında gezmektedir. Fakat Zeynep gelince bütün havası söner. Aslında Kerem'a aşık olan Melis, aşktan yana da çok dertlidir çünkü Kerem ona hiç yüz vermemektedir. İşin kötü tarafı, Barış da Melis'den hoşlanmaktadır ama , Melis de Barış'a hiç yüz vermez. Barış da adeta sen misin yüz vermeyen diyerek Zeynep'e açılır. Böylece Barış yıllarca hoşlandığı kızı bırakıp , bir kaç ayda tanıdığı Zeynep ile çıkmaya başlar. Ayrıca son bölümde görülmektedir ki Melis Blumia hastalığına mı tutulmuştur. (Kaynak: Gazetea24.com)


 Güneşi Beklerken 16. Bölüm 2. Fragman:

Dizinin yapım ve oyuncu kadrosu; Yapım: D Productions Yapımcı: E. Ayşe Durmaz Yönetmen: Altan Dönmez Senaryo: Gökhan Horzum, Ayşin Akbulut, Cüneyt Bolak ve Deniz Dargı Müzik Süpervizör: Demir Demirkan Müzik: Ozan Yılmaz Oyuncular: Emre Kınay (Cihan), Hande Doğandemir (Zeynep), Kerem Bursin (Kerem), İsmail Ege Şaşmaz (Barış),Yağmur Tanrısevsin (Melis), Ebru Aykaç (Demet), Gökçe Yanardağ (Tülin), Simay Küçük Tuna ( Sevim), Hasan Şahintürk (Ahmet), Ece Dizdar ( Melda), Deniz Türker (Jale), Gökhan Atalay (Tayfun), Merve Hazer (Yağmur) ve Hale Akınlı (Anneanne).. güneşi beklerken 17.bölüm,kanal d,güneşi beklerken 17.bölüm izle,güneşi beklerken son bölüm,yeni bölüm izle,güneşi beklerken Seyret,27 ekim 2013 izle,son bölüm,en son bölüm,geçlik dizisi,lise defteri,hayat bilgisi,komedigüneşi beklerken 17.bölüm,,kanal d,güneşi beklerken 17.bölüm izle,güneşi beklerken son bölüm,yeni bölüm izle,güneşi beklerken Seyret,27 ekim 2013 izle,son bölüm,en son bölüm,geçlik dizisi,lise defteri,hayat bilgisi,komedi,draUsta oyuncu , Emre Kınay'ın iyi bir okulda beden eğitimi öğretmeni,


YORUMLAR