Güneşi Beklerken 16.Bölüm fragman, Güneşi Beklerken 16.Bölüm izle fragman, Güneşi Beklerken 13 Ekim Pazar

Güneşi Beklerken 16.Bölüm fragman Tek Parça izle, Güneşi Beklerken 16.Bölüm fragman Tek Parça online izle, Güneşi Beklerken 16.Bölüm fragman Tek Parça seyret

Güneşi Beklerken 16. Bölüm Fragmanı (son bölüm fragmanı) İzle 13 Ekim... Güneşi Beklerken 16. Bölüm Fragmanı (son bölüm fragmanı) İzle 13 Ekim Güneşi Beklerken 16. Bölüm Fragmanı (son bölüm fragmanı) İzle 13 Ekim Güneşi Beklerken 16. Bölüm Fragmanı Full İzle güneşi beklerken 16.bölüm fragmanı güneşi beklerken fragman güneşi beklerken 13 ekim fragmanı güneşi beklerken son bölüm fragmanı güneşi beklerken 16.bölüm fragmanı full izle... Güneşi beklerken yeni bölüm fragmanı olan 16. bölüm fragmanı heyecanla bekleniyor.Güneşi beklerken son bölüm fragmanı izle güneşi beklerken fragman izle güneşi beklerken 16. bölüm fragmanı izle güneşi beklerken yeni bölüm 16. bölüm fragmanı full izle güneşi beklerken yeni bölüm fragmanında neler olacak.

Güneşi Beklerken dizisinin yeni bölümünde Zeynep'in babasıyla ilgili gelişmeler Cihan'ın aklını kurcalamaktadır. Zeynep'in babasının Tayfun olmadığını öğrenince ilk defa Cihan'ın aklına Zeynep'in babası olabileceği ihtimali gelir. Kafasını kurcalayan bu soruyla ilgili olarak Demet'i sıkıştırır. Bu arada Melis de hastaneden taburcu olur ve Tülin onu psikologa götürür. Melis, hastanedeyken Kerem'in ilgisiyle umutlanmış, onunla yalnız kalmanın planlarını yapmaktadır.

İŞTE GÜNEŞİ BEKLERKEN'İN MEŞHUR ETTİĞİ USB - FOTO GALERİ

Güneşi Beklerken 15. Bölüm özellikle sinema sahnesiyle ekranlara kilitledi. Son sahnede Cihan'ın "merhebe Güneş" demesi ise izleyenleri meraklandırdı. İzleyici merakla 16. bölümün fragmanını bekliyor. 

Güneşi Beklerken 15. Bölümde Neler yaşandı?
Kerem, kardeşi gibi sevdiği, hayatta en çok güvendiği Barış’ı üzmemek adına, Zeynep’i kendinden tamamen uzaklaştıracak bir çılgınlık yapıyor. Kerem ile Melis’in çıkmaya başlaması okulda büyük olay olur. Buna en çok şaşıranlar da Barış ve Zeynep’tir. İkiliyi her yerde elele, kol kola görmek ikisini de aslında içten içe rahatsız eder. Zeynep’in kendi kızı olmadığını DNA sonuçlarından öğrenen Cihan çok üzgündür. Üstelik kendini Demet’e karşı çok zor duruma da düşürmüştür. Tülin ise zor günler geçirmektedir. Cem sürekli elindeki görüntüyü kullanarak onunla buluşmaktadır. Ayrıca Tülin’e daha da yakın olmak için kızı Melis’i de kullanır.

İşle ilgili Melis’in de çok hoşuna gidecek bir teklif ortaya atar. Jale’nin durumu pekiyi değildir. Kemoterapi sonrası çok halsiz ve moralsizdir. Zeynep ona pasta yapmaya karar verir. Malzemeleri alması için Eminönü’ne gitmesi gerekmektedir. Barış ise amcasını görmeye karar vermiştir, o nedenle Zeynep’e yardım etmesi için Kerem’i arar. Kerem istemeye istemeye Zeynep ile alış verişe çıkar. Sonrasında da Melis ile buluşmasını unutur ve Jale Hoca’nın pastasını yapmak için Zeynep’e yardım eder. İkili birlikte çok güzel vakit geçirir. Amcası ile görüşen Barış’ın kafası karışık, Kerem tarafından ekilen Melis’in ise morali bozuktur. Yaptığı hatayı anlayan ve Zeynep’ten uzak durmaya çalışan Kerem, Melis’i sinemaya götürür. Ancak Zeynep orda da karşısına çıkar. Kardeşi gibi sevdiği, hayatta en çok güvendiği Barış’ı üzmemek adına Kerem, Zeynep’i kendinden tamamen uzaklaştıracak bir çılgınlık yapar.

 


YORUMLAR