Güneşi Beklerken 16. Bölüm izle, Güneşi Beklerken 16. Bölüm hd izle, Güneşi Beklerken 16. Bölüm tek part izle

Güneşi Beklerken 16. Bölüm full seyret, Güneşi Beklerken 16. Bölüm full hd izle, Güneşi Beklerken 16. Bölüm online izle.

Güneşi Beklerken 16. bölüm fragmanı izle Kerem Zeynep' i hüsrana uğrattı 20 Ekim bu akşam Kanal D Merakla beklenen Güneşi Beklerken 16. bölüm bu akşam Kanal D ekranlarında sizlerle kavuşacak. Güneşi BEklerken 16. bölüm, yeni bölüm fragmanını buradan izleyebilirsiniz. Güneşi Beklerken yeni bölümde Zeynep, Kerem' den iyice uzaklaşmakta. Güneşi Beklerken 16. bölüm fragmanını izle.

Güneşi Beklerken 16. bölüm fragmanı sitemizde yerini almıştır. İnternette bir ilk Güneşi Beklerken 16. bölüm fragmanı yayınlanmıştır. Güneşi Beklerken 16. bölüm fragmanı bambaşka heyecan katıyor. Güneşi Beklerken 16. bölüm fragmanını buradan seyredebilirsiniz.

SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Güneşi Beklerken fanatiklerinin merakla beklediği Güneşi Beklerken 16. bölümü bu hafta ekranlara gelecek. Güneşi Beklerken 16. bölüm yine heyecan fırtınası yaşatacak. İşte Güneşi Beklerken 16. bölümde yaşanacaklar... Güneşi Beklerken hayranlarının merakla beklediği Güneşi Beklerken 16. bölüm fragmanı yayınlandı. Güneşi Beklerken 16. bölümün 20 Ekim Pazar akşamı yayınlanacak olmasına rağmen Güneşi Beklerken hayranları tarafından sabırsızlıkla bekleniyor.

Güneşi Beklerken 16. bölüm fragmanında yaşananlar;

Kerem ile Zeynep bütün bağlarını koparma aşamasına gelmiştir. Güneşi Beklerken 16. bölümde Zeynep, Kerem' e olan ilgisini fark etmiştir. Fakat Kerem cephesinde durum çok farklıdır. Güneşi Beklerken 16. bölüm fragmanından anlaşılacağı gibi Kerem, Zeynep' in kendisinden uzak kalabilmesi için bir plan yapmaktadır. Bu plan herkesin düzenini bozacaktır. Güneşi Beklerken 16. bölümde Yağmur' un bütün sırlarını öğrenen bir isim olacaktır. Güneşi Beklerken 16. bölüm fragmanında Barış' ın hayatı mahvolmuştur. Güneşi Beklerken yeni bölümde Melis rahatsızlanmakta ve olaylar karmaşıklaşmaktadır.

Güneşi Beklerken fanatiklerinin merakla beklediği Güneşi Beklerken 16. bölüm fragmanı yayınlandı. Güneşi Beklerken 16. bölüm yine heyecan fırtınası yaşatacak. İşte Güneşi Beklerken 16. bölümde yaşanacaklar... Güneşi Beklerken hayranlarının merakla beklediği Güneşi Beklerken 16. bölüm fragmanı yayınlandı. Güneşi Beklerken 16. bölümün 20 Ekim Pazar akşamı yayınlanacak olmasına rağmen Güneşi Beklerken hayranları tarafından sabırsızlıkla bekleniyor. Güneşi Beklerken 16. bölüm 20 Ekim Pazar yani bu akşam Kanal D ekranlarında.

Güneşi Beklerken 15.Bölüm özet...

Kerem, büyük bir çılgınlık yapıyor Kerem, kardeşi gibi sevdiği, hayatta en çok güvendiği Barış’ı üzmemek adına, Zeynep’i kendinden tamamen uzaklaştıracak bir çılgınlık yapıyor. Kerem ile Melis’in çıkmaya başlaması okulda büyük olay olur. Buna en çok şaşıranlar da Barış ve Zeynep’tir. İkiliyi her yerde elele, kol kola görmek ikisini de aslında içten içe rahatsız eder. Zeynep’in kendi kızı olmadığını DNA sonuçlarından öğrenen Cihan çok üzgündür. Üstelik kendini Demet’e karşı çok zor duruma da düşürmüştür. Tülin ise zor günler geçirmektedir.

Cem sürekli elindeki görüntüyü kullanarak onunla buluşmaktadır. Ayrıca Tülin’e daha da yakın olmak için kızı Melis’i de kullanır. İşle ilgili Melis’in de çok hoşuna gidecek bir teklif ortaya atar. Jale’nin durumu pekiyi değildir. Kemoterapi sonrası çok halsiz ve moralsizdir. Zeynep ona pasta yapmaya karar verir. Malzemeleri alması için Eminönü’ne gitmesi gerekmektedir. Barış ise amcasını görmeye karar vermiştir, o nedenle Zeynep’e yardım etmesi için Kerem’i arar. Kerem istemeye istemeye Zeynep ile alış verişe çıkar.

Sonrasında da Melis ile buluşmasını unutur ve Jale Hoca’nın pastasını yapmak için Zeynep’e yardım eder. İkili birlikte çok güzel vakit geçirir. Amcası ile görüşen Barış’ın kafası karışık, Kerem tarafından ekilen Melis’in ise morali bozuktur. Yaptığı hatayı anlayan ve Zeynep’ten uzak durmaya çalışan Kerem, Melis’i sinemaya götürür. Ancak Zeynep orda da karşısına çıkar. Kardeşi gibi sevdiği, hayatta en çok güvendiği Barış’ı üzmemek adına Kerem, Zeynep’i kendinden tamamen uzaklaştıracak bir çılgınlık yapar.

 


YORUMLAR