Güneşi Beklerken 15.Bölüm Tek Parça izle Güneş, Güneşi Beklerken 15.Bölüm izle SON

Güneşi Beklerken 15.Bölüm izle hd izle, Güneşi Beklerken 15.Bölüm izle son bölümünü izle, güneşi beklerken - Güneşi Beklerken 15.Bölüm izle full izle

Güneşi Beklerken 15.Bölüm full hd izle, Güneşi Beklerken 15.Bölüm online izle, Güneşi Beklerken 15.Bölüm 6 Ekim 2013Zeynep Kerem'in kendisinden kaçmasına bir anlam veremez. Halbuki bir önceki gün beraber pasta yapmışlar ve deli gibi eğlenmişlerdir. Bunun hesabını sormak için yağmurlu bir akşamda Kerem'in evine gider.

Kerem havuz başında karizmatik bir biçimde oturmaktadır. Zeynep hovarda ve ergen tavırlarıyla Kerem'e neden kendisine bir iyi bir kötü davrandığını sorar. Kerem, ona aşık olduğunu bir türlü söyleyemez. Çünkü Barış, Kerem'e onun hayatındaki en iyi dostu olduğunu söylemiştir.

SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Kerem düşünür, Zeynep'e onu  sevdiğini söylese Zeynep belki'de ona aşık olacaktır. Bu durumda da barışın dostluğunu kaybedecektir. 

Cihan Hoca'nın karısı Tülin, Cİhan Hoca'yı Sayer Holdin'in Ceo'su ile aldatmaya devam ediyor. Sayerlerin Ceo'su Tülin ile şantaj karşılığı beraber oluyor. Melis Bulimia Hastalığına kendini iyice kaptırmış gibidir. Bir masa dolusu tatlı yiyip sonra tuvalete gidip kusmaktadır.

 

 Bir önceki fragman:

 Güneşi Beklerken Özel Klip:

Bunun dışında Kerem ile Melis çıkmaya başladıklarıdan beri Kerem gitgide sıkılmaya başlamıltır lakin bunu belli etmez. Ama altıncı hissi kuvvetli olan Melis dayanamaz ve Kerem'e istemiyorsa onunla birlikte olmak zorunda olmadığını söyler. Kerem ise ondan hoşlandığını söyler. Kerem ve Melis'i elele gören Barış ve Zeynep şok olur. 4 kafadar beraber yemek yer. Kerem hesabı ödemek ister ama barış hesabı çoktan ödemiştir bile.

İŞTE GÜNEŞİ BEKLERKEN'İN MEŞHUR ETTİĞİ USB - FOTO GALERİ

Güneşi Beklerken 15.Bölüm izle, Güneşi Beklerken 15.Bölüm tek parça izle, Güneşi Beklerken 15.Bölüm full izle,Güneşi Beklerken izle, Güneşi Beklerken 15.Bölüm hd izle, Güneşi Beklerken 15.Bölüm son bölüm, Güneşi Beklerken 15. Bölüm online izle,Güneşi Beklerken 15. bölümde ne olacak?

Güneşi Beklerken 15.Bölüm Fragmanı ve Özeti Kanal D Yayın Akışı İzle / VİDEO Kanal D ekranlarında yayınlanan ve beğeni ile takip edilerek izlenen dizi Güneşi Beklerken 15.bölümü ile izleyecisinin karşısında olmaya hazırlanıyor.Güneşi Beklerken Dizisi 15.bölüm fragmanı yayınlandı. Güneşi Beklerken 15.bölüm fragmanı web sitemizdeki yerini aldı. Güneşi Beklerken 15.yeni bölümde neler olacak neler yaşanacak? Güneşi Beklerken son bölüm 15.bölüm fragmanı sitemizde izleyebilirsiniz. İşte Güneşi Beklerken 15.yeni bölüm fragmanı özeti..

Barış babasının ölümün arkasındaki sır perdesini aralamak için hapishanede olan amcasına bir mektup yazar ve onunla görüşmek istediğini söyler. Amcası ile görüşmeye giden barış hapihanede hiç ummadığı biri ile karşılaşır. Meğer işin içinde iş vardır.

Kanal D'de yayınlanan Güneşi Beklerken dizisinden bomba bir bölüm daha!

Kanal D’nin başrolleri; Emre Kınay, Hande Doğandemir, Kerem Bursin, İsmail Ege Şaşmaz, Yağmur Tanrısevsin, Ebru Aykaç, Gökçe Yanardağ, Simay Küçük Tuna, Hasan Şahintürk, Ece Dizdar, Deniz Türker, Merve Hazer ve Hale Akınlı paylaştıkları gençlik dizisi “Güneşi Beklerken” bu akşam da temposu yüksek, heyecan dolu bir bölümle ekrana geliyor.


YORUMLAR