Güneşi Beklerken 15.Bölüm izle, Güneşi Beklerken 15.Bölüm tek parça izle, Güneşi Beklerken 15.Bölüm full izle

Güneşi Beklerken 15. Bölüm 720p Tek Parça online izle, Güneşi Beklerken 15. Bölüm 720p Tek Parça seyret, Güneşi Beklerken 15. Bölüm Tek Parça full izle.

Güneşi Beklerken 14. Bölüm Fragmanları ve Yeni Bölüm Özeti (29 Eylül Pazar) Güneşi Beklerken 14. bölümde Kerem ile Zeynep okulun deposunda kilitli kalıyor! Peki başbaşa kalan ikili arasında neler gelişecek? Güneşi Beklerken yeni bölümle ilgili detaylar, fragmanlar ve Güneşi Beklerken 14. bölüm özeti haberimizde... Güneşi Beklerkendizisinin 29 Eylül Pazar günü yayınlanacak 14. bölümü için biri sadece İnternete özel olmak üzere 3 fragman paylaşıldı. AyrıcaGüneşi Beklerkenyeni bölüm özeti de yayınlandı. Özete göre Güneşi Beklerken14. bölümde Demet ile Zeynep'in arasını düzeltmek için devreye Cihan girer. Zeynep Cihan'ın davranışlarındaki bu değişikliği garipser. Jale'nin Cihan'a yeni bir mektup yazdığını öğrenen Demet, iyice öfkelenir. Üstelik Cihan'ın mektubu okuyup okumadığından da emin olamazlar. Cem ise, rengini iyice belli eder. Tülin'in başı sandığından daha büyük bir belaya bulaşmıştır.

Güneşi Beklerkenyeni bölümde Kerem'in havai fişekleri kendisine yardım için hazırlamadığını öğrenen Barış, onunla konuşmaya gider. Kardeş gibi yakın iki arkadaşın arası ilk kez açılır. Kerem'e destek olmak isteyen Can, Zeynep'e aşık olduğunu Barış'a itiraf etmesi gerektiğini söyler. Barış ise Kerem'e inat, Zeynep ile daha fazla ilgilenmeye başlar. Flörtlerinin 1. ayı için bir sürpriz hazırlar. Zeynep de altta kalmak istemez. Okuldaki gizli yerlerinde ona hoşuna gidecek bir şey planlar.

Ancak Cihan Hoca'nın ondan bir müsabaka için kan testi istemesi planlarını bozar. Zeynep, Kerem'den yardım ister. Kerem, Barış için yardımı kabul eder. Barış'a Yağmur ile buluşmak için not gönderen Zeynep, Cihan Hoca ile hastaneye gider. Kerem ise Zeynep'in istediklerini alır. Kan aldırmaktan korkan Zeynep'e Cihan destek olur hatta o da kan aldırır. Kerem ile Zeynep okulda buluşurlar. Ancak olaylar hiç beklenmedik bir şekilde gelişir ve ikili okulda kilitli kalır. Kerem, Zeynep'ten ne kadar kaçmaya çalışsa da, kader yollarını buluşturmaktadır. Ancak ikilinin yokluğu çabuk anlaşılır. Üstelik birlikte oldukları da ortaya çıkınca işler daha da karışır. 

Güneşi Beklerken 14. Bölüm fragman ne zaman yayında? Güneşi Beklerken 13. Bölümüyle dün akşam yine ekrana kilitledi. İzleyenler merakla Güneşi Beklerken 14. bölüm fragmanını bekliyor. Güneşi Beklerken fragman izle! Zeynep'in hazırladığı CD'yi gözleri dolarak izleyen Cihan ise gerçekleri öğrendikten sonra ilk olarak Zeynep'in yanına gitti ve sıkıca sarıldı. Bir sonraki bölümün büyük heyecanla beklendiği dizide Cihan'ın Zeynep'e babası olduğunu söyleyip söylemeyeceği ise büyük merak konusu oldu.

 

Güneşi Beklerken 13. Bölüm özeti

Güneşi Beklerken 13. Bölüm Özet... Güneşi Beklerken dizisi artık pazar akşmaları kanal d'de başlıyor. Güneşi Beklerken 13. bölüm frgamanı çıktı. Güneşi Beklerken 13. bölüm bu akşam kalan d'de . Güneşi Beklerken yeni bölümde Zeynep kendini değiştirdi. Annesinden sorularına cevap alamayan Zeynep çok değişiyor. Eski Zeynep gidiyor ve yerine isyankar, asi bir Zeynep geliyor. Tayfun ile konuşan Cihan duydukları karşısında çok şaşırmıştır. Peki, Zeynep’in babası Tayfun değil ise kimdir? Bu soru kafasını kurcalayan Cihan’ın aklına Zeynep’in gerçek babasının kendisi olma ihtimali ilk kez gelir.

Demet ile Zeynep’in arası da çok gergindir. Annesi ile konuşmayan Zeynep tamamen değişmiştir. Saçını okul kurallarına aykırı boyadığı yetmezmiş gibi, hocalarla da takışıp disipline gönderilir. Zeynep’in bu davranışlarına nasıl bir tepki vermesi gerektiğini bilemeyen Barış, Kerem ile konuşur. Herkes akıl verirken, Zeynep’i gerçekten tek anlayan Kerem’dir. Barış’ın öğretmen tavrından sıkılan Zeynep, içindeki sıkıntıyı atmak için Kerem ile takılmaya karar verir. İkili Zeynep’in isteği üzerine bar bar gezerler. Ancak kafası fena bozuk olan Zeynep, her gittiği yerde olay çıkartarak Kerem’e zor anlar yaşatır.

Hastaneden taburcu olan Melis’i psikoloğa götüren Tülin’i, Cem bir türlü rahat bırakmaz ve ısrarla arar. İlgisine karşılık göremeyince de Cem’den Tülin’e hiç beklemediği ve onu çok zor durumda bırakacak bir mesaj gelir. Kerem’in hastanede kendisine gösterdiği yakınlıktan umutlanan Melis, onunla baş başa kalmanın yollarını arar. Cihan, Demet’e; Zeynep’in babasının gerçekte kim olduğunu sormaya gider. Zeynep’in gönlünü almak için elinde çiçekle kapısında gelen Barış, ummadığı bir manzara ile karşılaşır.

 

 


YORUMLAR