Güneşi Beklerken 15. Bölüm Tek Paça izle,Güneşi Beklerken 15. Bölüm fragmanı izle, Güneşi Beklerken 15. Bölüm Tek Paça seyret

Güneşi Beklerken 15.Bölüm izle, Güneşi Beklerken Son Bölüm izle, Güneşi Beklerken 15.Bölüm fragmanı izle, Güneşi Beklerken dizisi 15.bölümü tek parça izlesene.

Güneşi Beklerken dizisinin 15.bölüm 06 Ekim 2013 perşembe tarihli yayını. Güneşi Beklerken 15.Bölüm seyret, Güneşi Beklerken 06 ekim, Güneşi Beklerken son bölümü indirmeden izle, Güneşi Beklerken yeni bölümü kaliteli izle, Güneşi Beklerken 15.bölüm fragman kesintisiz dizi izle, Güneşi Beklerken 15.bölüm tek parça izle, Güneşi Beklerken 15.bölüm yerli dizi izle.

FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Babasıyla ilgili annesinden cevap alamaması ve yaşadığı hayal kırıklığı nedeniyle Zeynep bir anda değişiyor ve adeta isyan ediyor. Çevresindekilere ters davranmaya başlıyor. Hatta okul kurallarını ihlal ederek saçını pembe renge boyatıyor. Hocalarla da takışınca disiplin kurulana sevk ediliyor. Barış ise Zeynep'in bu asi hali haline nasıl bir tepki vermesi gerektiğini bilemiyor ve bocalıyor. Barış da Kerem'e danışıyor ve Zeynep'i gerçekten anlayan tek kişinin Kerem olduğu görülüyor.

Zeynep, Barış'ın öğretmen tavrından daralır kafasını dağıtmak için Kerem ile eğlenmeyi seçer. Kerem ile Zeynep bardan bara geçerek takılırlar ama kafası hala bozuk olan Zeynep her mekanda bir olay çıkartır ve Kerem'e de zor anlar yaşatır. Barış ise Zeynep'in gönlünü almak için elinde çiçeklerle onun kapısına gider ancak ummadığı bir manzara ile karşılaşır. Güneşi Beklerken yeni bölümde çok farklı bir Zeynep izleyeceğiz ve dizideki ilişkiler değişecek. 

Güneşi Beklerken dizisinin yeni bölümünde Zeynep'in babasıyla ilgili gelişmeler Cihan'ın aklını kurcalamaktadır. Zeynep'in babasının Tayfun olmadığını öğrenince ilk defa Cihan'ın aklına Zeynep'in babası olabileceği ihtimali gelir. Kafasını kurcalayan bu soruyla ilgili olarak Demet'i sıkıştırır. Bu arada Melis de hastaneden taburcu olur ve Tülin onu psikologa götürür. Melis, hastanedeyken Kerem'in ilgisiyle umutlanmış, onunla yalnız kalmanın planlarını yapmaktadır.

Güneşi Beklerken dizisinin yeni bölümde olacakları öğrenmek için aşağıdaki fragmanlara göz atabilir ayrıca diziyi internetten izlemek isterseniz hemen aşağıdaki "Güneşi Beklerken İzle" bağlantısı ile Kanal D'nin canlı yayınına erişebilirsiniz. Güneş Beklerken İzle (13. Bölüm 22 Eylül Pazar Saat 20:00)...


YORUMLAR