Güneşi Beklerken 15. Bölüm izle, Güneşi Beklerken'in yeni bölümleri, İZLE, 8 Ekim SALI

Güneşi Beklerken'in en yeni Kamera Arkası Fotoğrafları, Güneşi Beklerken'in yayınlanan son 3 fragmanı, Zeynep, Cihan Hoca'nın kızı olduğunu öğrenebilecek mi?

GÜNEŞİ BEKLERKEN 15. Bölüm'de neler olacak?

KORE DİZİSİ 'BOYS OVER FLOWERS'IN TÜRKİYE VERSİYONU GÜNEŞİ BEKLERKEN'DE BAKALIM BU HAFTA NELER OLACAK?

GÜNEŞİ BEKLERKEN'İN FRAGMANLARI ARDARDA YAYINLANDI. BİRBİRİNDEN GÜZEL FRAGMANLAR DİZİNİN SEVENLERİNİ ÇOK MUTLU ETTİ VE MERAKLANDIRDI. 

Zeynep birden bire ortalıktan kayboldu. Kerem asla kendini affetmiyor ve kendini suçlu ilan ediyor .. Üstüne üstlük bir de Zeynep'in hayali ile konuşuyor ona söyleyemediği şeyleri hayaline söylüyor. Meğer Kerem de Zeynep'e aşık olmuş. bu arada Melis'in eve polisler geliyor, Melis'in başı epery bir dertte. Demet ve Jale Zeynep için hem ağlıyor hem de onu arıyorlar ama bakalım bulabilecekler mi? 

 Güneşi Beklerken 9.Bölüm Fragmanı:

 

 

 
 
 Güneşi Beklerken 9.Bölüm 2.Fragmanı:
 
 

 

 

 

  Güneşi Beklerken 9.Bölüm 3.Fragmanı:

 

 

 

 

DEMET GERÇEKLERİ ANLAR

Demet her şeyi öğrenir. Jale’nin bunu nasıl yaptığına inanamazken Cihan çıka gelir. Gölyazı’ya dönmeleri ve Zeynep’in babası hakkında sorduğu sorularla onu sıkıştırır. Kerem ise oyununu bırakma kararı almıştır ama artık herşey çok geçtir. Çünkü bu işe artık Melis de karışmıştır.

 

Kerem, Zeynep’in babasının arkadaşı zannettiği Salih’i okula getirtir. Ondan aldıkları yeni bilgiler Zeynep’i daha da umutlandırır. Bu arada Jale’nin sağlık durumunu da öğrenen Demet, arkadaşını bırakıp gidemez. Zeynep, Kerem'e inanarak onunla yola çıkar. Ama bu tekne yolculuğu herkes için bir kabusa dönüşecektir.

Güneşi beklerken kamera arkası resimleri:

8. bölümde teknede Melis de vardı ve bu kez Zeynep’ten kurtulmaya kesin kararlıdır. Zeynep, Melis’i görünce çok şaşırır. Ve bir süre sonra Zeynep son sürat giden teknede ortadan kaybolur. 

 Güneşi Beklerken 15.yeni bölüm,15.bölüm fragmanı izle,8 ekim salı, Salı,2813,Güneşi Beklerken 9.bölüm fragmanı izle,Güneşi Beklerken 15 bölüm seyret,Güneşi Beklerken 9.son bölüm izle kanal D dizi izle,güneşi beklerken yeni bölüm, melis, barış, kerem, zeynep, cihan hoca, demet, kanal d, yeni dizi, yeni bölüm, boys over flowers,Güneşi Beklerken 9. Bölüm İZLE - "Kerem, oynadığı oyunu bitirmeye karar verir." "Melis, Zeynep'e tuzak kurar." 8 ekim salı, Salı, İşte merakla beklenen tanıtım! Kerem oyununa devam edecek mi? Güneşi Beklerken, yeni bölümüyle Salı 20:00'de! & Güneşi beklerken kamera arkasında neler oluyor?Güneşi Beklerken 8 ekim.yeni bölüm, 3. fragman, 2.fragman, 1.fragman, 2013


YORUMLAR