Güneşi Beklerken 14.Bölüm izle, Güneşi Beklerken 14.Bölüm tek parça izle, Güneşi Beklerken 14.Bölüm full izle

Güneşi Beklerken izle, Güneşi Beklerken 14.Bölüm hd izle, Güneşi Beklerken 14.Bölüm son bölüm, Güneşi Beklerken 29 Eylül 2013 - Kanal D, Güneşi Beklerken kamera arkası fotoğrafları

Kerem, Zeynep’ten kaçmaya çalışıyor kaçamıyor..  Ne yazık ki ikili okulun deposunda kilitli kalırlar..

Sevilen dizi Güneşi Beklerken heyecan dolu bölümleri ardı arkası kesilmeden yayınlanmaya devam etmektedir. Güneşi Beklerken 14. bölüm bu akşam ekran karşısında yerini almıştır. Güneşi Beklerken 15. bölüm fragmanı yayınlandığı an sitemizde yerini alacaktır. Güneşi Beklerken 14. bölüm özetini buradan izleyebilirsiniz.

Güneşi Beklerken genel özet;

Güneşi Beklerken 14. bölümde Kerem her ne kadar Zeynep' ten kaçmaya çalışsa da birşeyler birbirlerine yakın olmasına etken oluyor. Cihan, Zeynep ile babası hakkında konuşmaya gider. Fakat umduğu sonucu alamaz. Güneşi Beklerken 14. bölümde Demet, Zeynep ile arası tam düzelecekken Cihan' ın sürpriz konuşması herşeyi alt üst eder. Kerem ile Melis' in yakınlaşması Zeynep' i çileden çıkarmaktadır. Güneşi Beklerken dizisi kurgusu dolayısıyla insanları tahmin bile edemeyecekleri çoğu sürpriz olayla karşılaştırmaktadır. Güneşi Beklerken 15. bölüm fragmanı yakında sitemizde yer alacaktır. Güneşi Beklerken 14. bölüm özetini buradan izleyebilirsiniz.

Güneşi Beklerken 14.bölüm izle. Güneşi Beklerken 14.bölüm full izle. Güneşi Beklerken 14.bölüm seyret. Güneşi Beklerken 1. son bölüm izle tıkla dizi izle... Güneşi Beklerken 14.bölüm izle, Güneşi Beklerken tek parça izle, Güneşi Beklerken son bölüm izle, fenomen dizi Güneşi Beklerken yeni bölümü ile tıkla dizi izle KANAL D dizi izle...

Güneşi Beklerken 14.bölüm izle 29 Eylül 2013 dizisi Güneşi Beklerken bu akşam yeni bölümü ile sizlerle olacak.

Peki Güneşi Beklerken dizisinin bu haftaki yeni bölümün de neler yaşanacak? Diziye ait bölüm özetini ve fragmanını haberin devamında bulabilirsiniz.

 

Yeni gününde de zirveyi kimseye bırakmadı. 15. bölüm 6 ekim Pazar günü yayınlanacak.

Başrol oyuncuları:

 14. bölüm izle. Güneşi Beklerken 14. bölüm full izle.

 

 Güneşi Beklerken 14.bölüm yaşananlar

Güneşi Beklerken'de Kerem her ne kadar Zeynep’ten kaçmaya çalışsa da bunu başaramıyor ve ikili okulun deposunda kilitli kalıyor. Güneşi Beklerken'de Demet ile Zeynep’in arasını düzeltmek için devreye Cihan girer. Güneşi Beklerken'de Cihan’ın davranışlarındaki bu değişiklik Zeynep’e garip gelir. Jale’nin Cihan’a yeni bir mektup yazdığını öğrenen Demet, fena köpürür. Güneşi Beklerken'de Üstelik Cihan’ın mektubu okuyup okumadığından da emin olamazlar. Güneşi Beklerken'de Cem ise, rengini iyice belli eder.

Tülin sandığından daha büyük bir belaya bulaşmıştır.Kerem’in havai fişekleri kendisine yardım için hazırlamadığını öğrenen Barış, onunla konuşmaya gider. Güneşi Beklerken'de İki kardeş gibi yakın arkadaşın arası ilk kez açılır. Kerem’e destek olmak isteyen Can, ona; Barış’a, Zeynep’e aşık olduğunu itiraf etmesi konusunda baskı yapar. Kerem’e inat Barış ise, Zeynep ile daha fazla ilgilenmeye başlar.

İŞTE GÜNEŞİ BEKLERKEN'İN MEŞHUR ETTİĞİ USB - FOTO GALERİ

Güneşi Beklerken 14.bölüm izle Full tek parça izle Kanal D dizi izle

Güneşi Beklerken'de Flörtlerinin 1. ayı için sürpriz hazırlar. Zeynep de altta kalmak istemez. Güneşi Beklerken'de Okuldaki gizli yerlerinde ona hoşuna gidecek bir şey planlar. Ancak Cihan Hoca’nın ondan bir müsabaka için kan testi istemesi planlarını bozar. Güneşi Beklerken'de Zeynep, Kerem’den yardım ister. Güneşi Beklerken'de Kerem, Barış için yardımı kabul eder.Güneşi Beklerken'de Barış’a Yağmur ile buluşmak için not gönderen Zeynep, Cihan Hoca ile hastaneye gider. Kerem ise Zeynep’in istediklerini almakla meşgul olur. Kan aldırmaktan korkan Zeynep’e Cihan destek olur. Güneşi Beklerken'de Hatta o da aldırır. Kerem ile Zeynep okulda buluşurlar.

 Zeynep hiçkimseyle paylaşamadığı hislerini günlüğüne yazıyor. Zeynep'in günlüğüne göz atmak için; http://www.zeynepingunlugu.com/ adlı siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Güneşi Beklerken'de Ancak olaylar hiç beklenmediği gibi gelişir ve ikili okulda kilitli kalır. Güneşi Beklerken'de Kerem, Zeynep’ten ne kadar kaçmaya çalışsa da, kader onları bir araya getirmektedir. Güneşi Beklerken'de Ancak ikilinin yokluğu çabuk anlaşılır. Güneşi Beklerken'de Üstelik birlikte oldukları da ortaya çıkınca işler daha da karışır.Cihan’ın davranışlarından şüphelenen Demet, Murat sayesinde onun DNA testi yaptırdığını öğrenir.Güneşi Beklerken'de Barış ile arasını düzeltmek isteyen Kerem, beklenmedik bir karar alır. Güneşi Beklerken'de Bunu açıklamak için de Barış ve Zeynep’in buluştuğu kafeye gider. Kerem beklenmedik sürprizi ile ikisini de çok şaşırtmayı başarır.


YORUMLAR