GÜNEŞİ BEKLERKEN 14. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI / 30 Eylül Pazar & Kaamera arkası fotoğrafları

Melis'e söz veren Demet gerçekleri asla açıklamayacak.. Fakat Jale bu olaya sessiz kalamadı ve Cihan Hoca'ya herşeyi bir mektupla anlatttı.. Güneşi Beklerken 14.bölüm izle

Zeynep iyice zıvanadan çıktı. Barış'la kavga etti, Kerem'e yakınlaştı. Barış kıskançlık krizlerine girdi.Kerem ise Melisten hoşlanmaya başladı, Melis de bunu farketti ve Kerem'e kendisini teslim etti. 

Annesinden sorularına cevap alamayan Zeynep çok değişiyor. Eski Zeynep gidiyor ve yerine isyankar, asi bir Zeynep geliyor.

Tayfun ile konuşan Cihan duydukları karşısında çok şaşırmıştır. Peki, Zeynep’in babası Tayfun değil ise kimdir? Bu soru kafasını kurcalayan Cihan’ın aklına Zeynep’in gerçek babasının kendisi olma ihtimali ilk kez gelir. Demet ile Zeynep’in arası da çok gergindir. Annesi ile konuşmayan Zeynep tamamen değişmiştir. Saçını okul kurallarına aykırı boyadığı yetmezmiş gibi, hocalarla da takışıp disipline gönderilir.

FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Güneşi Beklerken Özet:

Zeynep’in bu davranışlarına nasıl bir tepki vermesi gerektiğini bilemeyen Barış, Kerem ile konuşur. Herkes akıl verirken, Zeynep’i gerçekten tek anlayan Kerem’dir. Barış’ın öğretmen tavrından sıkılan Zeynep, içindeki sıkıntıyı atmak için Kerem ile takılmaya karar verir. İkili Zeynep’in isteği üzerine bar bar gezerler. Ancak kafası fena bozuk olan Zeynep, her gittiği yerde olay çıkartarak Kerem’e zor anlar yaşatır.

 Hastaneden taburcu olan Melis’i psikoloğa götüren Tülin’i, Cem bir türlü rahat bırakmaz ve ısrarla arar. İlgisine karşılık göremeyince de Cem’den Tülin’e hiç beklemediği ve onu çok zor durumda bırakacak bir mesaj gelir. Kerem’in hastanede kendisine gösterdiği yakınlıktan umutlanan Melis, onunla baş başa kalmanın yollarını arar.

Zeynep, Tayfun’un babası olmadığını öğreniyor. Babasının ve Zeynep’in gerçekleri öğrenmesini istemeyen Melis ise büyük bir çılgınlık yapıyor. 


YORUMLAR