Güneşi Beklerken 13. Bölüm fragmanı full izle, Güneşi Beklerken 13. bölüm ful izle (HD-1080p izle)

Güneşi Beklerken 13.Bölüm Fragmanı seyret, Güneşi Beklerken 13.Bölüm Fragmanı seyret.

21.09.2013 18:01

Güneşi Beklerken son yeni 13. Bölüm Fragmanı ve Güneşi Beklerken Son Bölüm Full İzleme Bağlantısı Yayın günü değişen Güneşi Beklerken dizisinin Salı günü yayınlanan 12. bölümüne haberimizden ulaşabilir ayrıca 22 Eylül Pazar günü ekrana gelecek Güneşi Beklerken 13. bölümün fragmanını izleyebilirsiniz. İşte Güneşi Beklerken son bölüm izleme linki ve Güneşi Beklerken yeni bölüm fragmanı... Güneşi Beklerken artık Pazar günleri ekrana gelecek. Kanal D'nin popüler dizisi Güneşi Beklerken'in 13. bölümde babasıyla ilgili hayal kırıklığı yaşayan ve annesinden aradığı cevapları alamayan Zeynep adeta kabuk değiştiriyor ve asileşiyor.

Hatta okul kurallarına aykırı bir şekilde saçından bir tutamı pembeye boyatıyor. Hocalarla da takışınca disipline veriliyor. Zeynep'in bu yeni ruh haline nasıl bir tepki vermesi gerektiğini bilemeyen Barış, Kerem'e danışıyor. Görülen o ki herkes bin türlü akıl vermeye çalışırken Zeynep'i gerçekten anlayan bir tek Kerem'dir. Barış, öğretmen tavırlarından ve iyi çocuk hallerinden daralan Zeynep, sıkıntısını atmak için Kerem ile takılmayı seçer. İkili o bar senin bu bar benim geceye akarlar fakat kafası bozuk olan Zeynep her yerde olay çıkartır ve Kerem'e zor anlar yaşatır. Barış ise Zeynep'in gönlünü almak için elinde çiçekle kapısına gider ancak ummadığı bir manzara ile karşılaşır. Yani Görülen o ki Güneşi Beklerken yeni bölümde çok farklı bir Zeynep izleyeceğiz. 

GÜNEŞİ BEKLERKEN 13.BÖLÜM FRAGMANI - 22 EYLÜL PAZAR

Güneşi Beklerken 13. bölüm fragmanı izle 22 Eylül pazar Zeynep'in sevdası bitmiyecek bilgisi.. Güneşi Beklerken dizisi yeni gününde yeni saatinde pazar akşamı yayınlanacak. Kanal D salı günü reyting rekortmeni dizisini pazar gününe aldı. Bakalım Güneşi Beklerken yeni gününde ne kadar izlenecek. Sevilen dizi Güneşi Beklerken 13. bölümüyle ekranlara geri döndü. Güneşi Beklerken 13. bölüm 22 Eylül Pazar günü ekranlara gelecek. Güneşi Beklerken 13. bölümüyle yine izleyicisini ekran başına kilitleyecek... Güneşi Beklerken bundan böyle pazar günleri ekranlara gelecek. Güneşi Beklerken 13. bölüm 22 Eylül Pazar günü saat 20.00'da ekranlara gelecek. Peki Güneşi Beklerken 13. bölümde neler yaşanacak. İşte Güneşi Beklerken 13. bölüm fragmanı... 

İŞTE GÜNEŞİ BEKLERKEN'İN MEŞHUR ETTİĞİ USB - FOTO GALERİ


YORUMLAR