Güneşi Beklerken 12.bölüm fragmanı izle - Güneşi Beklerken yeni bölüm 17.09.2013

Ekranların reyting canavarı dizilerinden birisi olan Güneşi Beklerken yeni bölümüyle yine izleyenleri ekrana kilitledi.

Güneşi Beklerken'de Kerem, flört etmeye başlayan Zeynep ve Barış'ı görünce büyük acı çekiyor. Ne yapacağını bilemez halde olan Kerem Zeynep'e olan duygularını bastırmaya çalışıyor ancak başarılı olamıyor. Demet sürpriz bir misafirle şaşkına dönüyor...

Güneşi Beklerken dizisi, 11. bölümü ile Kanal D ekranlarına dönüyor. Güneşi Beklerken son bölüm izle ve dizinin tüm ayrıntıları. Hande Doğandemir'in başrol de oynadığı Fenomen dizi Güneşi Beklerken, yeni bölümü ile yeniden ekranlara dönüyor. 

Dizinin yeni sezon ilk bölümünde, yine dizinin başrol oyuncuları Emre Kıbay ve Kerem Mursin  yine büyük bir heyecana sahne olacak. Yaklaşık olarak 1 haftalık bir aradan sonra dizinin merak ile beklenen 11. yeni bölümünde yine çok heyecanlı anlar yaşanacak ve fenomen dizi izleyicilerini yine ekran başına kilitleyecek gibi gözüküyor.

FANLARININ ''SALIYI BEKLERKEN''  DİZİSİ

Ekranlara bir yaz dizisi olarak başlayan Güneşi Beklerken  öyle görülüyor ki bu sene sezonun en iddialı dizisi olacak. Aslında bir Kore dizisi olan ''Boys over flowers''tan uyarlama olan dizi tam olarak bir gençlik dizisi. 

GÜNEŞİ BEKLERKEN CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

 GÜNEŞİ BEKLERKEN'İN EN ŞIMARIK ÖĞRENCİSİ KEREM
Kerem karakteri yani Zeynep tarafından konulan ismiyle ''Öküz'' okul sahibinin oğlu. Aynı zamanda tek kardeş olduğu için o güne kadar her dediği yapılarak gelmiş şımarığın teki. Aslında küçük yaşlarda belki de bu yüzden ailesi tarafından Amerika'ya gönderilmiş ve uzun yıllar orada okuduğu için aksanı kaymış. Kerem de Zeynep'e ilk gıcık kapan kişiydi. Kendi okulunda istediği gibi borusunu öttüren Kerem, Zeynep'i dışladı, onu ezmeye çalıştı, laf soktu , oyunlar oynadı, ama Zeynep kendinden ödün vermedi ve onu alt etti. Sonunda Kerem istem dışı O'na aşık oldu. Hatta Barış'ın doğum günü gecesi kimse yokken Zeynep ile havuza düşüp uzun bir öpüşme yaşadılar. Tabi bundan sonra Zeynep ona daha da gıcık olmaya başladı. fakat nafile Kerem artık sülük gibi yapıştı bir kere Zeynep'e. 

ZEYNEP'İN EN BÜYÜK DÜŞMANI MELİS
Melis karakteri okuldaki en havalı ve sinir bozucu kızdır. Öyle ki okulda küçük dağları ben yarattım havasında gezmektedir. Fakat Zeynep gelince bütün havası söner. Aslında Kerem'a aşık olan Melis, aşktan yana da çok dertlidir çünkü Kerem ona hiç yüz vermemektedir. İşin kötü tarafı, Barış da Melis'den hoşlanmaktadır ama , Melis de Barış'a hiç yüz vermez. Barış da adeta sen misin yüz vermeyen diyerek Zeynep'e açılır. Böylece Barış yıllarca hoşlandığı kızı bırakıp , bir kaç ayda tanıdığı Zeynep ile çıkmaya başlar. Ayrıca son bölümde görülmektedir ki Melis Blumia hastalığına mı tutulmuştur. (Kaynak: Gazetea24.com)

GÜNEŞİ BEKLERKEN HD İZLEMEK İÇİN NE YAPMAK GEREK?

Güneşi Beklerken dizisini hd izleyebilmek için öncelikle hd yayınlarını destekleyen iyi bir hd uydu alıcısına ve dizinin yayınlandığı kanalın HD yayın yaptığı frekans bilgisine ihtiyaç duyulmaktadır.

KANAL D'DE YAYINLANAN GÜNEŞİ BEKLERKEN YOUTUBE’TAN İZLENEBİLİR Mİ?
Teorik olarak herhangi bir diziyi popüler video izleme sitesi dünyanın bir numarası youtube’tan izlemek mümkün. Fakat, youtube telif haklarına saygı duyduğu için yayıncılardan gelen talepleri göz önünde bulundurarak çoğu zaman dizi yayınlarını otomatik olarak sunucularından kaldırıp, sadece yapımcı veya yayıncı firmanın hesap paylaşımlarına izin veriyor.

GÜNEŞİ BEKLERKEN FRAGMANI İZLEMEK DİZİNİN BÜYÜSÜNÜ KAÇIRIR MI?
Bundan 4-5 yıl önce Güneşi Beklerken gibi çok tutulan ve yeni sezon başlangıcı bölümleri için hazırlanan bölüm fragmanları özensizce hazırlandığında çoğu zaman dizinin en heyecanlı yeri de fragmanda aktarılabiliyordu. Fakat artık Güneşi Beklerken’in tüm bölümlerinde yapımcı firma bu konuya büyük özen gösterdiğinden fragmanları izlemek tam tersine daha da meraklandırıyor.

DİZİ İZLEMEK İLE GÜNEŞİ BEKLERKEN FRAGMAN İZLEMEK ARASINDA NE FARK VAR?
Birinin özet diğerinin ise geniş olması açısından büyük farklar var elbet. Fakat özellikle sosyal medyanın da devr eye girmesiyle birlikte dizi izlemese dahi sadece sosyal medya sohbetleri için popüler dizilerin fragmanlarını izlemek isteyen geniş bir kitle oluşmuş durumda.

GÜNEŞİ BEKLERKEN DİZİSİNİN SON BÖLÜMÜNÜ İNTERNETTEN NASIL İZLEYEBİLİRİM?
Yayıncı kanalın canlı yayınlarıyla birlikte telif haklarını ihlal etmek koşuluyla diziyi yayınlayan pek çok site yer alıyor. Bu sitelere de Güneşi Beklerken 11. Bölüm 720p izle, Güneşi Beklerken 11. Bölüm full izle, Güneşi Beklerken 11. Bölüm hd izle, Güneşi Beklerken 11. Bölüm tek parça izle,Güneşi Beklerken 11. Bölüm tek part izle sorgularıyla ulaşmak mümkün.

Bu sorgularla erişilen sitelerin bazıları dizlerle ilgili tanıtım, galeri ve diğer bilgilendirici içerikler verirken yasal olmayan diğer sitelerden de diziyi izlemek mümkün.

Kerem Bursin  Güneşi Beklerken'de kendi ismiyle oynuyor..

İşte Güneşi Beklerkenîn Facebook  sayfasından bir fotoğraf
Kerem'in kaslı vücudu neredeyse her bölüm izleyicinin gözüne gözüne sokuluyor. Genç kızların beğenisini kazanan Kerem bir tek Zeynep'i tavlayamadı. Aksine onun bu kaslı vücudu yüzünden Zeynep, Kerem'e ''Öküz'' lakabını taktı!..

 


YORUMLAR