Güneşi Beklerken 12. Bölüm İzle, Melis Bulumia hastalığına çare bulabilecek mi? 17 Eylül Salı

Zeynep Melis ile kardeş olduğunu ne zaman öğrenecek.. Güneşi Beklerken 12.Bölüm izle, 12.bölüm fragmanı ve Kamera Arkası Fotoğrafları 17.09.2013

GÜNEŞİ BEKLERKEN 12.BÖLÜMÜ FRAGMANI YAYINLANDIĞI ZAMAN SİTEMİZE EKLENECEKTİR.

GÜNEŞİ BEKLERKEN 10.BÖLÜM ÖZETİ(ÖZEL)       

Güneşi Beklerken dizisi bu hafta düşük tempolu bir bölümle ekranlara geldi. %70'ini Barış'ın doğumgünü partisi sahnelerinin oluşturduğu dizi boş sahnelerin çokluğu nedeniyle neredeyse hiç tat vermedi. Hele hele Kerem ve Zeynep'in Barış'a aynı hediyeyi aldığı klişe bölümde seyirciler iyiden iyiye sıkıldı. Tüm bunlara rağmen dizinin fanları tarafından beğenilen son bölümde yaşananlar akıllarda kaldı. Özellikle Barış'ın doğumgünü gecesinde, Kerem'in Zeynep'e bir türlü duygularını açamaması ve Zeynep'in barış ile git gide yakınlaşması heyecan ile izlendi. Tam gece bitmiş herşey son ermiş derken, Zeynep, Keremler'in evinde cep telefonunu unutur ve geri döner. Kerem de bu fırsatı iyi değerlendir. İkili kazayla havuza düşerler, havuzdan dudak dudağa çıkan Zeynep ve Kerem öpüşmektedirler. Kerem, Zeynep'e nasıl suni teneffüs yapılacağını öğretmektedir. Zeynep onu itelemekte ama Kerem'e karşı koyamamaktadır. İkili uzun bir süre öpüştükten sonra Kerem, Zeynep'i bırakır. Kerem zorla öptüğü için mutlu, Zeynep ise tecavüze uğramış gibi kendini kirletilmiş hissetmektedir.

Bir ikinci önemli hadise ise Zeynep annesi Demet ve Cihan Hoca'nın şehir dışına koşuya katılmaya beraber gitmesi oldu. Adeta bir aile saadetiyle yola çıkan üçlü, yolda şarkılar söyleyerek gitti. Vardıkları otelde konakladılar beraber yemekler yediller. Bütün bunlar olurken Cihan Hoca'nın karının ve kızının hiç bir şeyden haberi yoktu. Demet ve Cihan eski aşıklar oldukları için tekrar yakınlaştılar. Ne de olsa ateş ile barut yan yana durmaz. Koşu bittikten sonra tam Demet, Cihan'a Zeynep'in onun kızı olduğunu söyleyecekken birden Cihan Hoca'nın karısı ve kızı MElis çıkagelir. Demet'in topladığı cesaret de kül olur gider.

Bir diğer önemli sahne ise dizinin final sahnesiydi. Kerem hayatında ilk kez bir kız için süper bir jest hazırladı ve Zeynep'e ona kolyesini vereceğini söylereyek kandırıp sahile çağırdı. Barış da tesadüfen Zeynep'i aradı, nerdesin , napıyosun derken ben de geliyorum sahile dedi ve aynı kafeye gitti. Kerem kafeye gidince bir de ne görsün Barış ile Zeynep karşılıklı kumrular gibi oturuyorlar. O sırada Kerem'in hazırladığı havaii fişekler patlayınca oluşan romantik ortamı kaçırmayan Barış golü attı ve Zeynep'e açıldı. Elele tutşan sevgilileri gören Kerem şok oldu!.. Bakalım önümüzdeki bölümde bu şoku atlatabilecek mi? (Cihan Yaman)

 Güneşi Beklerken 10.Bölüm izle:

 

 
 
 
 
BOYS OVER FLOWERS: 
 
Başrollerini Hye-sun Koo, Min-ho Lee, Hyun-joong Kim, Bum Kim ve Joon Kim gibi genç Koreli yıldızların paylaştığı Boys Over Flowers adlı Kore dizisinin Türkiye versiyonu olan Güneşi Beklerken'de bugün heyecan dorukta. 3 Eylül Salı. Ülkemizde de yurtdışındaki orjinali kadar tutulan ve ilgiyle izlenen dizi bu akşam kanal d kanalında.

Zeynep ve Kerem arasında sürpriz yakınlaşma!.. Güneşi Beklerken'in kamera arkasında neler oluyor? Çekimleri sabahın ilk ışıklarına kadar süren sahnede neler yaşandı!

Melis Bulumia hastalığına mı tutuldu?

Bulumia hastalığı nedir? Bulimia, bir çeşit psikolojik yeme bozukluğudur. Bulimia, aşırı dozda yemek yeme işlemi sonrasında, uygun ve sağlıklı olmayan kilo kontrolü yöntemlerinin uygulanması şeklinde tanımlanabilir. Özellikle kusma, aşırı derecede diüretik ve laksetiflerin kullanımı ve çok zorlayıcı egzersizler yapılması bulimia vakalarında en sık rastlanan kilo kontrolü yöntemlerindendir. Vücut şekli ve kilo ile ilgili aşırı derecede takıntılı olmak, normal kiloda olunmasına rağmen kişinin kendisini kilolu hissetmesi bulimianın en belirgin özelliklerindendir. Bulimia rahatsızlığı yaşayan bir kişi normalde pekçok insanın yiyebileceği miktarın çok daha fazlasını tüketir. Bu aşırı yeme şekli aslında kişinin aç olmasıyla ilgili değildir. Bu yeme bozukluğu tamamen kişinin içinde bulunduğu depresyon, stres ve vücudunu beğenmeme takıntısıyla ilgilidir.  

Güneşi Beklerken'in Melis'ini tanıyor musunuz?

Güneşi Beklerken'in 'Zeynep'ini tanıyalım:

Güneşi Beklerken'in Barış'ını tanıyalım

Kerem Bursin kimdir?YORUMLAR