Güneşi Beklerken 12. bölüm izle Full tek parça izle Kanal D dizi izle

Güneşi Beklerken 12. bölüm izle, Güneşi Beklerken tek parça izle, Güneşi Beklerken son bölüm izle, fenomen dizi Güneşi Beklerken yeni bölümü ile Kanal D'de dizi izle.

Güneşi Beklerken 12. bölüm izle. Güneşi Beklerken 12. bölüm full izle. Güneşi Beklerken 12. bölüm seyret. Güneşi Beklerken 12. son bölüm izle Kanal D dizi izle... Güneşi Beklerken 12. bölüm izle, Güneşi Beklerken tek parça izle, Güneşi Beklerken son bölüm izle, fenomen dizi Güneşi Beklerken yeni bölümü ile Kanal D'de dizi izle...

Güneşi Beklerken 12. Bölüm izle 17 Eylül 2013. Kanal D ekranlarının dizisi Güneşi Beklerken bu akşam yeni bölümü ile sizlerle olacak.

Güneşi Beklerken 12. Bölüm bu akşam saat 20:00'da Kanal D ekranları aracılığı ile sizlerle buluşuyor.

GÜNEŞİ BEKLERKEN CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

11. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN
12. BÖLÜM FRAGMANI İÇİN TIKLAYIN

İŞTE GÜNEŞİ BEKLERKEN'İN MEŞHUR ETTİĞİ USB - FOTO GALERİ

Peki Güneşi Beklerken dizisinin bu haftaki yeni bölümün de neler yaşanacak? Diziye ait bölüm özetini ve fragmanını haberin devamında bulabilirsiniz.

Güneşi Beklerken tek part izle, Güneşi Beklerken 12. Bölüm 17 Eylül 2013 720p, Güneşi Beklerken full dizi seyret, Güneşi Beklerken tüm bölümler izle, Güneşi Beklerken son bölüm hd izle, Güneşi Beklerken 12. Bölüm izle, Güneşi Beklerken tüm bölümleri izle, Güneşi Beklerken tek part seyret, Güneşi Beklerken son bölüm full izle, Güneşi Beklerken son bölüm full hd izle, Güneşi Beklerken 480p izle, Güneşi Beklerken türkçe altyazılı izle, Güneşi Beklerken online izle, Güneşi Beklerken dizisi oyuncuları, Güneşi Beklerken 12. Bölüm tek parça izle, Güneşi Beklerken son bölüm 720p izle, Güneşi Beklerken 1080p izle, Güneşi Beklerken son bölüm tek parça izle, Güneşi Beklerken dizi oyuncuları, Güneşi Beklerken 12. Bölüm 17 Eylül 2013 full, Güneşi Beklerken son bölüm tek part izle, Güneşi Beklerken 12. Bölüm 17 Eylül 2013 tek , Güneşi Beklerken son bölüm izle.

 

Güneşi Beklerken 12. Bölüm (son bölüm-yeni bölüm) Kesintisiz İzle 17 Eylül tarihinde seyircileri ekrana bağlayan Güneşi Beklerken 12. Bölüm izleyemeyenler için sizlerle.Güneşi Beklerken yeni bölümüyle ekranlara geliyor. Güneşi Beklerken 12. bölümünde Zeynep, babasıyla ilgili tüm gerçekleri öğrenecektir. Gerçekleri öğrenmelerini istemeyen Melis ise bir kez daha kıskançlık krizine girer.Ekranların fenomeni haline gelen güneşi beklerken dizisi bu akşam güneşi beklerken 12. bölümüyle ekranlardaydı.

Güneşi Beklerken 12. Bölüm Bu Akşam Kanal D 'de Zeynep, Annesine Babasını Soruyor! Güneşi Beklerken 12. bölüm bu akşam kanal d ekranlarında. Güneşi Beklerken 12. bölüm fragmanı çıktı. Güneşi Beklerken 12. bölümde sırlar gün yüzüne çıkıyor. Melis kaza geçiriyor. Zeynep annesi ile yüzleşiyor. Güneşi Beklerken 12. Bölüm Bu Akşam Kanal D'de Zeynep Gerçeklerle Yüzleşiyor Güneşi Beklerken 12. Bölüm Bu Akşam Kanal D'de Zeynep Gerçeklerle Yüzleşiyor! Güneşi Beklerken yeni bölüm ile bu akşam yine heyecan dolu. Güneşi Beklerken 12. yeni bölümde Zeynep, Tayfun'un babası olmadığını öğreniyor. Güneşi Beklerken 12. yeni bölüm ile bu akşam saat 20.00 da Kanal D'de...

 

güneşi beklerken 12. bölüm izle

Güneşi Beklerken 12. bölümde Zeynep, Tayfun’un babası olmadığını öğreniyor. Babasının ve Zeynep’in gerçekleri öğrenmesini istemeyen Melis ise büyük bir çılgınlık yapıyor.

Güneşi Beklerken'de Kerem, Melisler’in evinde Cihan Hoca, Demet, Jale ve Tayfun’un olduğu fotoğrafı bulunca bütün parçaları birleştiriyor ve Melis’i sıkıştırıyor. Kerem’in telefonunu alan Zeynep, Tayfun ile buluşmaya gidiyor. Jale hastanededir. Demet ve Cihan da onunladır. Cihan’ı kaybettiğini düşünen Tülin de Cem ile buluşmaya gider. Zeynep’in nereye gittiğini tahmin eden Kerem onun peşinden gider. Öğrendikleri Zeynep’i hem şoke etmiş hem de çok sarmıştır. Zeynep, annesine gider ona gerçekleri söyletmeye kararlıdır. Ancak Zeynep’ten önce, babasının hastanede Demet ile birlikte olduğunu öğrenen Melis de oraya gider. Melis ile Demet konuşurlarken Kerem ve Zeynep de gelirler.

Güneşi Beklerken'de gerçeğin ortaya çıkmasından korkan Melis, buna mani olmak için büyük bir deliliğe kalkışır. Tülin’e ulaşmaya çalışan Cihan ise ona ulaşamaz. Cem ile buluşan Tülin büyük bir hata yapar. Annesi ile tartışan Zeynep ise evi terk eder. Ne yapacağını şaşıran Demet, Kerem’den yardım ister. Zeynep’e yardım etmek isteyen Kerem onu evine getirir. Sabah Barış’ın da Keremler’e gelip Zeynep’i Kerem’in yatağında bulması ortalığın gerilmesine neden olur. Melis’i ziyarete gelen Zeynep’in söylediklerini duyan Cihan ise Tayfun ile konuşmaya gidiyor.

Dizi manyağı Kanal D'nin ilginç bir karar vererek Güneşi Beklerken'i Pazar gününe alacağı konuşuluyor kulislerde..

Dizi Manyağı diyorum ... Neden mi ?

Arka Sokaklar, Güneşi Beklerken, Güzel Çirkin, İntikam, Merhamet, AŞK, Kayıp , Çalıkuşu, Fatih, Yalan Dünya ve Galip Derviş.. Tam 11 dizi..

AŞK ( 23 Eylül'de ) / Güzel Çirkin - Pazartesi

Güneşi Beklerken - Salı

Merhamet - Çarşamba

İntikam/Galip Derviş - Perşembe

Kayıp - Cuma

Arka Sokaklar-Cumartesi

Yalan Dünya'nın akıbeti belli değil.. Çalıkuşu'nun günü belli değil.. Fatih'in salı gününe alınacağı söyleniyor..

Ee dolayısıyla Güneşi Beklerken'in Salı gününden pazara geçmesi durumu ortaya çıkıyor..

Bence bu bir tür intihar..

O gün Acun'un Yetenek Sizsiniz Türkiye'si, Fox'un Babam Sınıfta Kaldı'sı ve Sana Bir Sır Vereceğim'i, Samanyolu'nun Küçük Gelin'i, Show Tv'nin Her Şey Yolunda'sı, Atv'nin Kaçak'ı ( 22 Eylül'de ) var.. Dolayısıyla Güneşi Beklerken'in reyting açısından kan kaybetmesi çok muhtemel..


YORUMLAR