Güneşi Beklerken 12. Bölüm, Güneşi Beklerken Kamera Arkası Fotoğrafları, Kerem, Zeynep'e aşık mı olacak? 17 Eylül Salı

Güneşi Beklerken 12. Bölüm Tek Parça izle, Güneşi Beklerken Son Bölüm izle Kanal D Tüm Bölümler, Melis'in en iyi arkadaşı Dilan'ın Zeynep ile ilgili planları ne?

 

GÜNEŞİ BEKLERKEN 12.BÖLÜM

Güneşi Beklerken 12. Bölüm izle Güneşi Beklerken 12. Bölüm dizi izle Güneşi Beklerken 12. Bölüm dizisini izle Güneşi Beklerken 12. Bölüm hd izle Güneşi Beklerken 12. Bölüm altyazılı izle Güneşi Beklerken 12. Bölüm türkçe dublaj izle.Güneşi Beklerken 12. Bölüm 3d seyret, Güneşi Beklerken 12. Bölüm tek bölüm seyret, Güneşi Beklerken 12. Bölüm 1220p izle, Güneşi Beklerken 12. Bölüm online izle, Güneşi Beklerken 12. Bölüm 1080p seyret, Güneşi Beklerken 12. Bölüm türkçe dublaj seyret, Güneşi Beklerken 12. Bölüm full dizi seyret.güneşi beklerken 12.bölüm izle, son bölüm, yeni bölüm, Güneşi Beklerken 12. bölüm İZLE, Güneşi beklerken 12.bölüm, güneşi beklerken yeni bölüm, güneşi beklerden son bölüm. 17 eylül salı,12. bölüm,son,Güneşi Beklerken 12.bölüm tek parça izle, kanal d, güneşi beklerken 12.bölüm izle,güneşi beklerken son bölüm,yeni bölüm izle,güneşi beklerken Seyret,17 eylül 2013 izle,son bölüm,en son bölüm,geçlik dizisi,lise defteri,hayat bilgisi,komedi,Güneşi Beklerken 12. bölüm İZLE, güneşi beklerken yeni bölüm, Güneşi beklerken son bölüm,tanıtım,17 eylül 2013,CİHAN HOCA,demet,aşk,cihanvedemet,emre kınay,emine ün,kerem,zeynep,Yaz,dizi,İlaç,Zeynep,eskiden,Kanal D,Kampanya,Kanal D,boys over flowers, kore dizisi, hande doğandemir, hande doğandemir kimdir?

 

Zeynep hiçkimseyle paylaşamadığı hislerini günlüğüne yazıyor. Zeynep'in günlüğüne göz atmak için; http://www.zeynepingunlugu.com/ adlı siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Koşarken seni düşündüm, seni kovaladığımı ve patakladığımı düşündüm #güneşibeklerken (Zeynep)

Kanal D ekranlarının yeni dizisi Güneşi Beklerken yeni hafta da neler yaşanacak?.

 

Güneşi Beklerken 12. Bölüm

, 

 

 

Demet ve Zeynep, Bursa’nın Gölyazı ilçesinde mütevazi bir hayat süren anne-kızdır. Demet’in terzi dükkanında işler umduğu gibi gitmez ve elinde avucunda ne varsa kaybeder. Bu sırada İstanbul’dan Demet’e bir dost eli uzanır. Bu çocukluk arkadaşı Jale’dir. Jale, İstanbul’un en prestijli kolejlerinden Sayer Koleji’nin müdürüdür. Hem Zeynep’in iyi bir eğitim alması hem de yeni bir başlangıç yapmak için anne-kız, Zeynep’in tüm itirazlarına rağmen tası tarağı toplayıp İstanbul’a taşınırlar. Aslında Jale’nin onlar için başka planları vardır. Hem Demet’in hem de Zeynep’in hayatını kökünden değiştirecek bir sırrı saklamaktadır Jale..

Kimseye eyvallahı olmayan ,son derece inatçı , deli dolu bir genç kız olan Zeynep, okuldaki ilk gününde, okulun sahibinin oğlu ve herkes tarafından tam bir baş belası olarak bilinen Kerem’le karşı karşıya gelir. Bugüne kadar ne istediyse sorgusuz sualsiz yapılmış olan, şımarık ve okuldaki herkes üzerinde soyadının getirdiği gücü kullanan Kerem, onun egemenliğini tanımayan Zeynep’i düşmanı beller ve onunla acımasızca uğraşmaya başlar. Kerem’in Zeynep’e yaptığı eziyetlerden sonra Zeynep’e yardım elini uzatan tek kişi ise Kerem’in kardeş gibi birlikte büyüdüğü Barış’tır. Zeynep Barış’ın kendisine gösterdiği yakınlıktan etkilenmeye başlayacaktır ama bilmediği bir şey vardır; o da Barış’ın okulun en popüler kızı Melis’e aşık olduğudur. Melis, okulda beden öğretmenliği yapan Cihan’ın da kızıdır aynı zamanda ve o da ne yazık ki Kerem’e aşıktır.

Zeynep yeni hayatına ve okuluna uyum sağlamaya çalışırken, annesi Demet Jale’nin kardeşi Melda’nın modaevinde çalışmaya başlar. Onu da tıpkı kızı gibi zor günler ve kötü sürprizler beklemektedir. Demet, hayatının ilk ve tek aşkı Cihan’la yıllar sonra karşı karşıya gelecektir. Cihan’ın hayatına yeniden girmesiyle, yıllarca kızına söylediği yalanın ortaya çıkmasının korkusunu yaşayacaktır.

Jale, geçmişte yaptığı hatayı telafi etmek için İstanbul’a getirdiği Zeynep ve Demet’in hayatında yeni ama zorlu bir sayfa açmıştır. Gençler tarafında dörtlü bir aşk ekseninde ilerleyen hikayede, büyükler tarafında ise geçmişin sırları zamanla gün yüzüne çıkacak ve herkesin hayatını alt üst edecektir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Güneşi Beklerken'in genç başrol oyuncuları:

TWITTER'DA GÜNEŞİ BEKLERKEN FIRTINASI

Dalara ‏@dilarakalafat
Güneşi Beklerken başladı susun ve izleyin :|
Arda Okay ‏@ardaoky
Güneşi beklerken ve çekirdek qeyyffii :))
FAV'yoncu ‏@enesfaruktapan
Bunlar Güneşi Beklerken hiç boş durmamışlar sanırım, kimin eli kimin cebinde belli değil...
Didem Ozdemir ‏@didemozdemir
Güneşi Beklerken'de zirvalik: Motor dururken Beşiktaş'tan taksiye binip Zeynepkamil'e gitmeye çalışmak.
İpek Simge ‏@isbulguroglu
Yoksa Güneşi Beklerken Feriha gibi kızların yeni gözdesi mi? Yapmayın pls
BÖ ‏@onurbensu
şuan bir terasın önünden geçiyorum içeride güneşi beklerken açık sapık gibi durmuş izliyorum
Ağğğ Canbeğğğrk :ddd ‏@bnsniarcm
 

Güneşi Beklerken 12.bölüm izle,Güneşi Beklerken 12.bölüm fragman izle,Güneşi Beklerken 12.bölüm  izle,Güneşi Beklerken son bölüm izle,Güneşi Beklerken izle,Güneşi Beklerken 12.bölüm hd izle,Güneşi Beklerken kamera arkası fotoğrafları, kerem, barış, zeynepGüneşi Beklerken 12.bölüm izle, Güneşi Beklerken 12.bölümde neler oldu, Kerem Zeynep'i nereye götürdü?Güneşi Beklerken 12.bölüm izle, Güneşi Beklerken 12 Ağustos günkü bölüm, 12.bölüm 12 Güneşi Beklerken setinde neler oldu? Güneşi Beklerken Set FotoğraflarıGüneşi Beklerken 12.bölüm izle,Güneşi Beklerken 12.bölüm fragman izle,Güneşi Beklerken 12.bölüm  izle,Güneşi Beklerken son bölüm izle,Güneşi Beklerken izle,Güneşi Beklerken 12.bölüm hd izle,Güneşi Beklerken kamera arkası fotoğraf , Güneşi Beklerken 12. Bölüm Tek Parça izle, Güneşi Beklerken Son Bölüm izle Kanal D Tüm Bölümler, Melis'in annesi geçirdiği trafik kazasından kurtulabilecek mi, 112 eylül 2013, salı, zeynep, melis, cihan hoca, tek link izle

 

 

 


YORUMLAR