Güneşi Beklerken 12. Bölüm, 12.Bölüm Fragmanı İzle, Demet, gerçekleri kızına ne zaman anlatacak? 17 Eylül Salı

Zeynep Melis ile kardeş olduklarını öğrenince ne tepki verecek? Güneşi Beklerken 12.Bölüm izle, 12.bölüm fragmanı ve Kamera Arkası Fotoğrafları 17.09.2013

GÜNEŞİ BEKLERKEN'in 12.Bölümü 17 Eylül Salı akşamı Kanal D'de ekrana gelecek.

 Güneşi Beklerken 10.Bölüm Fragmanı: 3 Eylül Salı

 

 

 

Bir Kore dizisi olan Boys Over Flowers'ın Türkiye uyarlaması olan Güneşi Beklerken hem konusu hem de oyuncularıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Emniyet kermerlerinin sürekli takıldığı dizi Güneşi Beklerken'de geçtiğimiz bölüm epey heyecanlı geçmişti. Zeynep'in seçmelere katılmasını ve büyük bir fırsatı kaçırmasını engelleyen pikopat Melis, işi daha da ilerletmiş ve onun duygullarıyla oynamak için Kerem ile birlik olmuştu. Kerem ise son bir kez Melis'le anlaşmıştı çünkü git gide Zeynep'ten hoşlanmaya başlamış ve oynadığı 'Baba Bulmaca' oyununa bir son vermek istiyordu. Ama Zeynep, hepsini faka bastırdı. Önce öldü numarası yaptı sonra da Barış'la beraber olup Kerem-Melis ikilisine kök söktürdü. 

GÜNEŞİ BEKLERKEN

Melis Blumia hastalığına mı tutuldu? Sen şimdi burda olsan, bunların hiçbirini söyleyemezdim sana...  KEREM

'' Güneşi Beklerken. '' Her Salı saat 20.00'de Kanal D ekranlarında!

StarMETRE Top5 Diziler: 1.Leyla ile Mecnun 2.Güneşi Beklerken 3.Pis Yedili 4.Sana Bir Sır Vereceğim 5.Harem  

Bir Twitter geyiği:

Sen buna Güneşi Beklerken demişsin ama bu bildiğin Keremin Zeynep'e aşık olmasını ve öpüşmesini beklerken.  

9.Bölümde neler olduşöyle bir hatırlayalım: 

Güneşi Beklerken kamera arkası fotoları:

 

Zengin çocuğu Kerem, Zeynep’in babasının arkadaşı zannettiği Salih’i okula getirtir. Ondan aldıkları yeni bilgiler Zeynep’i daha da umutlandırır. Bu arada Jale’nin sağlık durumunu da öğrenen Demet, arkadaşını bırakıp gitmez.

OKULDA KALIYOR

Zeynep’in okulda kaldığı haberi çabucak yayıldı. Melis ise bu kızı hayatından nasıl çıkartacağını kara kara düşünmektedir. Zeynep bir yandan babasını ararken diğer yandan da Burhan Felek Spor Salonu’nda yapılacak önemli atletizm yarışına hazırlanmaktadır fakat Melis'in ona oynadığı oyun yüzüdnen seçmelere geç kalır ve büyük bir şansı kaçırır.

ZEYNEP İLE MELİS ARASINDA TEKNEDE NE OLDU?

Melis yüzünden Cihan Hoca ile Zeynep karşı karşıya geld. Kerem de oynadığı oyunu tam bitirmeye karar vermişti ki Zeynep bir anda ortadan kayboldu.

Güneşi Beklerken'in kamera arkasında neler oluyor?

Ancak teknede Melis de vardır. Ve bu kez Zeynep’ten kurtulmaya kesin kararlıdır. Zeynep, Melis’i görünce çok şaşırır. Ve bir süre sonra Zeynep son sürat giden teknede ortadan kaybolur. Güneşi Beklerken 12. Bölümü ile 27 Ağustos Salı akşamı Kanal D ekranlarınaydı.

Güneşi Beklerken'in Barış'ını tanıyalım

 Güneşi Beklerken 12.yeni bölüm,12.bölüm fragmanı izle, 17 EYLÜLSalı,2013,Güneşi Beklerken 12.bölüm fragmanı izle,Güneşi Beklerken 12 bölüm seyret,Güneşi Beklerken 12.son bölüm izle kanal D dizi izle,güneşi beklerken yeni bölüm, melis, barış, kerem, zeynep, cihan hoca, demet, kanal d, yeni dizi, yeni bölüm, boys over flowers,Güneşi Beklerken 12. Bölüm İZLE - "Kerem, oynadığı oyunu bitirmeye karar verir." "Melis, Zeynep'e tuzak kurar." 17 eylül Salı günü, İşte merakla beklenen tanıtım! Kerem oyununa devam edecek mi? Güneşi Beklerken, yeni bölümüyle Salı 28:00'de! & Güneşi beklerken kamera arkasında neler oluyor?Güneşi Beklerken 12.yeni bölüm, 3. fragman, 2.fragman, 1.fragman, 2013, Güneşi Beklerken 12.bölüm izle (internet özel izle), Güneşi Beklerken 12.bölüm, Güneşi Beklerken 12.bölüm Güneşi Beklerken 12.bölüm fragmanı izle.Güneşi Beklerken 12.bölüm fragmanı, Güneşi Beklerken 12.bölüm fragmanı sizlerle.İşte Güneşi Beklerken 13.bölüm

Kerem Bursin kimdir?

 


YORUMLAR