Güneşi Beklerken 11.Bölüm HD izle, Güneşi Beklerken 11.Bölüm tek parça izle, Güneşi Beklerken yeni bölüm izle, Güneşi Beklerken dizisi online izlemek için tıklayınız.

Güneşi Beklerken 11. bölüm bu akşam (10 Eylül Salı) Kanal D'de ekrana gelecek. Güneşi Beklerken 11. bölümde Kerem, dostu ile sevdiği kız arasında kalıyor ve adeta aşk acısı çekiyor.

 Güneşi Beklerken 11.Bölüm izle - Güneşi Beklerken dizisi takipçileri için bu akşam büyük gün! Güneşi Beklerken bu akşam 11.Bölümüyle izleyicilerinin karşısına çıkıyor. Güneşi Beklerken'de bu akşam neler olacak?

 Güneşi Beklerken'de Zeynep'in Barış ile flört ediyor olması Kerem’in canını yakıyor. Barış ve Zeynep, Kerem'in bu tavrına anlam veremiyor. Ve beklemediği kişiler Kerem'in kendine bile itiraf etmekte zorlandığı şeyleri yüzüne söylüyor.

Güneşi Beklerken dizisi, 11. bölümü ile Kanal D ekranlarınnda.

 

 

 

Güneşi Beklerken'in heyecan ve sürprizlerle dolu 11. bölümünü 20.00'den itibaren Kanal D'de izleyebilirsiniz.Kerem, Zeynep için gerçekleri bulmaya kararlı ve Tayfun'un peşini bırakmıyor.. Kerem neden Zeynep'in babasının peşine düştü. Sosyal Medya'da konuşulan geyiklerden birisi de Kerem'in Zeynep'in babasını arıyor çünkü onu babasından isteyecek. 

Güneşi Beklerken'de Zeynep-Barış birlikteliği Kerem'i çok üzüyor. Zeynep'e aşık olan Kerem bu durumu kendine bile itiraf edemiyor. Kerem, Zeynep'in babası zannettiği Tayfun kaptanı bulup konuşuyor. Kerem, Tayfun'un anlattıları karşısında şaşkına dönecek.

Demet, Tayfun kaptanı karşısında görünce şoke oluyor. Tayfun kaptan Demet'e gerçekleri herkese anlatmasını istiyor.

 

Güneşi Beklerken yepyeni 11. bölümüyle 20.00'de Kanal D'de.

Zeynep ile Barış’ın yakınlaşması Kerem’in canını çok sıkar ama yapabileceği hiçbir şey yoktur. Bu durum Melis için de şaşırtıcı olur. Jale ise Dr. Murat sayesinde hayata dört elle tutunmaya başlar. Demet de Jale’ye destek verir. Ancak bu durum Demet ile Cihan’ın sık sık bir arada olmalarına neden olur. Kerem ise Tayfun’un peşini bırakmaz ve onunla yalnız buluşmaya gider. Hikayenin ondan dinlediği kısmı Kerem için tam bir sürpriz olur. Kerem ile konuşan Tayfun, Demet ile konuşmaya karar verir. Karşısında Tayfun’u gören Demet şaşkındır. Ondan bu sırrı saklamasını ister. Okuldan Ömer evinde bir parti verir. Barış partiye biraz geç kalır. Zeynep’e o gelene kadar Kerem eşlik eder. İkili Kerem’in kızları tavlama konusundaki yeteneği üzerine bahse girer. Barış’ın gelişi ile Kerem iyice huysuzlanıp, gerginlik yaratır. Zeynep ile Barış bu duruma anlam veremez. Demet, gerçekleri öğrenme riskini Zeynep’ten uzaklaştırdığını düşünse de, Kerem bu işin peşini bırakmaz. Kafasındaki şüpheleri doğrulatmak üzere Melisler’in evine gider. Ancak telefonunu Barış ve Zeynep’in yanında unutur.

Kerem Bursin  Güneşi Beklerken'de kendi ismiyle oynuyor..

İşte Güneşi Beklerkenîn Facebook  sayfasından bir fotoğraf
Kerem'in kaslı vücudu neredeyse her bölüm izleyicinin gözüne gözüne sokuluyor. Genç kızların beğenisini kazanan Kerem bir tek Zeynep'i tavlayamadı. Aksine onun bu kaslı vücudu yüzünden Zeynep, Kerem'e ''Öküz'' lakabını taktı!.. Bu dizide yaşananlar diğer okul dizilerinden çok farklı. Orjinali Kore dizisi olan bu yapım hem gençleri hem de orta yaş insanları kelimenin tam anlamıyla tavladı!..

 


YORUMLAR