19 Nisan 2014 Cumartesi
   17.09.2013 10:22:22

Güneşi Beklerken 11. Bölüm izle, Güneşi Beklerken'in geçen haftaki son bölümü izle, & Kamera Arkası Fotoğrafları

Güneşi Beklerken 11. bölüme damga vuran sahne.. Reyting canavarı dizilerinden birisi olan Güneşi Beklerken yeni bölümüyle yine izleyenleri ekrana kilitledi.

Güneşi Beklerken 11. bölüme damga vuran sahne FULL HD KANAL D İZLE... Ekranların reyting canavarı dizilerinden birisi olan Güneşi Beklerken yeni bölümüyle yine izleyenleri ekrana kilitledi. Güneşi Beklerken Dizisinin bu haftaki bölümüne Zeynep ile Barış arasındaki duygu fırtınası damga vurdu...

Güneşi Beklerken 11. bölüm izle. Güneşi Beklerken 11. bölüm full izle. Güneşi Beklerken 11. bölüm seyret. Güneşi Beklerken 11. son bölüm izle Kanal D dizi izle... Güneşi Beklerken 11. bölüm izle, Güneşi Beklerken tek parça izle, Güneşi Beklerken son bölüm izle, fenomen dizi Güneşi Beklerken yeni bölümü ile Kanal D'de dizi izle...

 ZEYNEP GERÇEK BABASINI ÖĞRENECEK Mİ?

GÜNEŞİ BEKLERKEN'İN MEŞHUR ETTİĞİ USB - FOTOĞRAF GALERİ

Tayfun Kaptan’ın ortaya çıkması, gerçekleri gün ışığına çıkaracak mı? Güneşi Beklerken, yeni bölümüyle 20:00’de! 

GÜNEŞİ BEKLERKEN CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Güneşi Beklerken 12.Bölümü ile 17 Eylül 2013 Salı akşamı Kanal D ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Güneşi Beklerken 12.Bölüm fragmanını içeriğin devamında izleyebilirsiniz. Güneşi Beklerken dizisi, 11. bölümü ile Kanal D ekranlarına dönüyor. Güneşi Beklerken son bölüm izle ve dizinin tüm ayrıntıları. Hande Doğandemir'in başrol de oynadığı Fenomen dizi Güneşi Beklerken, yeni bölümü ile yeniden ekranlara dönüyor. 

11. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN
12. BÖLÜM FRAGMANI İÇİN TIKLAYIN

Sosyal medya'da Zeynep'in ağzındanmış gibi yapılan geyik çok güldürdü: 

Zeynep: Geçme notu 50 devamsızlık 10 olmuş ama hiç umrumda değil, babam okulda hoca, teyzem okulda müdür, benden hoşlanan çocuk okulun sahibi ;))

 

FANLARININ ''SALIYI BEKLERKEN''  DİZİSİ

Ekranlara bir yaz dizisi olarak başlayan Güneşi Beklerken  öyle görülüyor ki bu sene sezonun en iddialı dizisi olacak. Aslında bir Kore dizisi olan ''Boys over flowers''tan uyarlama olan dizi tam olarak bir gençlik dizisi. 

Güneşi Beklerken Facebook ve Youtube galerileri:

 

 GÜNEŞİ BEKLERKEN'İN EN ŞIMARIK ÖĞRENCİSİ KEREM
Kerem karakteri yani Zeynep tarafından konulan ismiyle ''Öküz'' okul sahibinin oğlu. Aynı zamanda tek kardeş olduğu için o güne kadar her dediği yapılarak gelmiş şımarığın teki. Aslında küçük yaşlarda belki de bu yüzden ailesi tarafından Amerika'ya gönderilmiş ve uzun yıllar orada okuduğu için aksanı kaymış. Kerem de Zeynep'e ilk gıcık kapan kişiydi. Kendi okulunda istediği gibi borusunu öttüren Kerem, Zeynep'i dışladı, onu ezmeye çalıştı, laf soktu , oyunlar oynadı, ama Zeynep kendinden ödün vermedi ve onu alt etti. Sonunda Kerem istem dışı O'na aşık oldu. Hatta Barış'ın doğum günü gecesi kimse yokken Zeynep ile havuza düşüp uzun bir öpüşme yaşadılar. Tabi bundan sonra Zeynep ona daha da gıcık olmaya başladı. fakat nafile Kerem artık sülük gibi yapıştı bir kere Zeynep'e. 

ZEYNEP'İN EN BÜYÜK DÜŞMANI MELİS
Melis karakteri okuldaki en havalı ve sinir bozucu kızdır. Öyle ki okulda küçük dağları ben yarattım havasında gezmektedir. Fakat Zeynep gelince bütün havası söner. Aslında Kerem'a aşık olan Melis, aşktan yana da çok dertlidir çünkü Kerem ona hiç yüz vermemektedir. İşin kötü tarafı, Barış da Melis'den hoşlanmaktadır ama , Melis de Barış'a hiç yüz vermez. Barış da adeta sen misin yüz vermeyen diyerek Zeynep'e açılır. Böylece Barış yıllarca hoşlandığı kızı bırakıp , bir kaç ayda tanıdığı Zeynep ile çıkmaya başlar. Ayrıca son bölümde görülmektedir ki Melis Blumia hastalığına mı tutulmuştur. (Kaynak: Gazetea24.com)

Zeynep ile Barış’ın yakınlaşması Kerem’in canını çok sıkar ama yapabileceği hiçbir şey yoktur. 

KANAL D'DE YAYINLANAN GÜNEŞİ BEKLERKEN YOUTUBE’TAN İZLENEBİLİR Mİ?
Teorik olarak herhangi bir diziyi popüler video izleme sitesi dünyanın bir numarası youtube’tan izlemek mümkün. Fakat, youtube telif haklarına saygı duyduğu için yayıncılardan gelen talepleri göz önünde bulundurarak çoğu zaman dizi yayınlarını otomatik olarak sunucularından kaldırıp, sadece yapımcı veya yayıncı firmanın hesap paylaşımlarına izin veriyor.

GÜNEŞİ BEKLERKEN FRAGMANI İZLEMEK DİZİNİN BÜYÜSÜNÜ KAÇIRIR MI?
Bundan 4-5 yıl önce Güneşi Beklerken gibi çok tutulan ve yeni sezon başlangıcı bölümleri için hazırlanan bölüm fragmanları özensizce hazırlandığında çoğu zaman dizinin en heyecanlı yeri de fragmanda aktarılabiliyordu. Fakat artık Güneşi Beklerken’in tüm bölümlerinde yapımcı firma bu konuya büyük özen gösterdiğinden fragmanları izlemek tam tersine daha da meraklandırıyor.

DİZİ İZLEMEK İLE GÜNEŞİ BEKLERKEN FRAGMAN İZLEMEK ARASINDA NE FARK VAR?
Birinin özet diğerinin ise geniş olması açısından büyük farklar var elbet. Fakat özellikle sosyal medyanın da devr eye girmesiyle birlikte dizi izlemese dahi sadece sosyal medya sohbetleri için popüler dizilerin fragmanlarını izlemek isteyen geniş bir kitle oluşmuş durumda.

GÜNEŞİ BEKLERKEN DİZİSİNİN SON BÖLÜMÜNÜ İNTERNETTEN NASIL İZLEYEBİLİRİM?
Yayıncı kanalın canlı yayınlarıyla birlikte telif haklarını ihlal etmek koşuluyla diziyi yayınlayan pek çok site yer alıyor. Bu sitelere de Güneşi Beklerken 11. Bölüm 720p izle, Güneşi Beklerken 11. Bölüm full izle, Güneşi Beklerken 11. Bölüm hd izle, Güneşi Beklerken 11. Bölüm tek parça izle,Güneşi Beklerken 11. Bölüm tek part izle sorgularıyla ulaşmak mümkün.

Yorumlar

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!