Güneşi Beklerken 11. Bölüm izle - Güneşi Beklerken 11. bölüm fragmanı izle

KanalD izleyicilerinin büyük bir sabırsızlıkla beklediği ve büyük sürprizler barındıran Güneşi Beklerken 11. bölümü beklemeye izleyenleri koltukalrına çivileyecek.

KanalD izleyicilerinin büyük bir sabırsızlıkla beklediği ve  büyük sürprizler barındıran Güneşi Beklerken 11. bölümü beklemeye izleyenleri kontukalrına çivileyecek. Güneşi Beklerken 11. bölümde neler olacak, Güneşi Beklerken 11. bölünmde Kerem Zeynep'e hangi sürprizi yapmaya hazırlanıyor.

Gençliğin yeni gözde dizisi Güneşi Beklerken mutlaka izlenmesi gereken bir dizi. Eleştirmenlerden de tam not alan gençlik dizisis, Kavak yelleri ve pis yediliden sonra milyonlarca gencil beğenisini kazandı.

kanalD'de yayınlanan diziyi şimdiye kadar izlememiş olan ziyaretçilerimizi tavsiye ediyoruz. Okulda büyük değişim rüzgarları yaşanmaktadır. Okula geri dönen Cihan Hoca kontrolü ele geçirmiştir.

Bütün ayrıcalıkları elinden alınan Kerem de bu duruma kısa sürede uyum sağlamış görünmektedir. Üstelik Cihan Hoca’nın baskısı sonucu okulun basketbol takımına da girmiştir.

Zeynep’le Kerem’in arası da düzelmiştir. Kerem’deki bu değişim Zeynep’in de çok hoşuna gider. Ancak taktik değiştiren Kerem’in aklında bambaşka planlar vardır.

Melis’e açılmaya karar veren Barış ise açık hava sinemasına iki kişilik bilet alır. Ancak sinema teklifi şanssız bir ana denk gelir. Reddedildiğini düşünen Barış’ın biletlerini Kerem alır. Duyduğu konuşmaları yanlış yorumlayan Yağmur’un Zeynep’i gaza getirir. Romantik hayallere kapılan Zeynep de Barış’ın sinemaya kendisini götüreceğini düşünür. Demet’in iş yerine bir telefon gelir ve beden eğitimi hocasının kendisi ile görüşmek istediği bildirilir. İşten izin alan Demet okula gider. Ancak orada gördükleri karşısında şoka girer. Jale’nin neden yalan söylediğini bir türlü anlayamayan Demet, Gölyazı’na dönmeye karar verir. Bavullar hazırlanmış annesinin kararını öğrenen Zeynep ise okulunu bırakmak istemez.

Kanal D ekranlarının yeni dizisi Güneşi Beklerken yeni hafta da neler yaşanacak?.

 

Ancak annesinin tepkisinden korkan Zeynep, geri dönüş kararını kabul etmek zorunda kalır. Okula arkadaşları ile vedalaşamaya gelen Zeynep, ayrılık haberi ile herkesi şaşırtır, özellikle de Kerem’i. Bunu hiç beklemeyen Kerem, Zeynep’e engel olmak için ona hiç ummadığı bir şey açıklar. Cihan ile karşılaşan Demet, onunla konuşunca aslında ne kızı olduğundan ne de Zeynep’in kim olduğundan haberi olmadığını anlar ve hesap sormak üzere Jale’ye gider.

ZEYNEP'İN YARIŞ HEYECANI TAM GAZ
Zeynep'in okulda kaldığı haberi çabucak yayılırken, Melis ise bu kızı hayatından nasıl çıkartacağını kara kara düşünür. Zeynep bir yandan babasını ararken diğer yandan da Burhan Felek SporSalonu'nda yapılacak önemli atletizm yarışına hazırlanır.

Bu yarış ilerisi için ona çok daha büyük kapılar açacaktır. Ancak Barış ile buluşan Melis, Zeynep’in bu yarışa gitmesini engelleyecek bir yalan söyleyerek ortalığı fena karıştırır. Melis yüzünden Cihan Hoca ile Zeynep karşı karşıya gelirken, Kerem de oynadığı oyunu bitirmeye karar verir.

MELİSİN DEMET'TEN KURTULMA PLANI
Bu arada Jale"nin sağlık durumunu da öğrenen Demet, arkadaşını bırakıp gidemez. Zeynep"in okulda kaldığı haberi çabucak yayılırken, Melis ise bu kızı hayatından nasıl çıkartacağını kara kara düşünür. Zeynep bir yandan babasını ararken diğer yandan da Burhan Felek Spor Salonu"nda yapılacak önemli atletizm yarışına hazırlanır.

Bu yarış ilerisi için ona çok daha büyük kapılar açacaktır. Ancak Barış ile buluşan Melis, Zeynep"in bu yarışa gitmesini engelleyecek bir yalan söyleyerek ortalığı fena karıştırır. Melis yüzünden Cihan Hoca ile Zeynep karşı karşıya gelirken, Kerem de oynadığı oyunu bitirmeye karar verir. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TWITTER'DA GÜNEŞİ BEKLERKEN FIRTINASI
Dizi başlar başlamaz bitene kadar dizi severler beğenilerini ve hayranlıklarını anbean twitter'da paylaştılar
İşte o tweetler:
Meyser 19∞7 ‏@Meyser1907
anladık hepiniz 'Güneşi Beklerken' dizisini izliyosunuz anladık tamam :D
Onurcan Çam ‏@Onurcaan34
Liseye yeni başlayacaklar Güneşi Beklerken'i izleyip boşuna ümitlenmesinler bence.
GokhanKucuksahiin ‏@GokhanKucuksahn
Bugün günlerden:Güneşi Beklerken,Bir Aşk Hikayesi arasında mekik dokuma günü.

Dalara ‏@dilarakalafat
Güneşi Beklerken başladı susun ve izleyin :|
Arda Okay ‏@ardaoky
Güneşi beklerken ve çekirdek qeyyffii :))
FAV'yoncu ‏@enesfaruktapan
Bunlar Güneşi Beklerken hiç boş durmamışlar sanırım, kimin eli kimin cebinde belli değil...
Didem Ozdemir ‏@didemozdemir
Güneşi Beklerken'de zirvalik: Motor dururken Beşiktaş'tan taksiye binip Zeynepkamil'e gitmeye çalışmak.
İpek Simge ‏@isbulguroglu
Yoksa Güneşi Beklerken Feriha gibi kızların yeni gözdesi mi? Yapmayın pls
BÖ ‏@onurbensu
şuan bir terasın önünden geçiyorum içeride güneşi beklerken açık sapık gibi durmuş izliyorum
Ağğğ Canbeğğğrk :ddd ‏@bnsniarcm

TÜRK KIZININ GÜNEŞİ BEKLERKENİ İZLEDİĞİNİ DÜŞÜNMÜYORUM BARIŞI BEKLERKEN KEREMİ BEKLERKEN DİYE BAKIYOLAR OLAYA :DDD
Olca İzgin ‏@olcaizgin
anneannemden güneşi beklerken yorumu (melis için cihan hocaya seslenerekten) 'senin bu piç kızın yaptı bu haltları'
3GÜNYOKUM,UNFYAPMA ‏@loveisjerry

@tugceersoz16 QNQ BEN ZORLA SABAH ON İKİDE YOLA CIKARTTIM GÜNEŞİ BEKLERKEN VAR DİYE EN SONUNDA HEPSİ GÜNEŞİNİ SİKERUN DEDİLER ZA
Öztürk Ç. ‏@ozturkiel
Şu an güneşi beklerken dizisiyle ilgili tivt atan erkek iyi kız kaldırır benden söylemesi beyler.
Bahar Çırakman ‏@benerolegemen
Babama Güneşi Beklerken dizisindeki olayları anlatırken kriz geçirip baklava yerken ölmezsem iyi kankalar.
Minel Bicin ‏@MBicin
Güneşi Beklerken izliyorum,hayattan koparak...
Zeynep Kaya ‏@LastSong_13
#Güneşibeklerken Şu Melis'e inat gidicem Zeynep'e tüm gerçekleri açıklıycam ama Kerem'le araları bozulmasın diye yapmıyom :D 


YORUMLAR