Güneşi Beklerken 11. Bölüm fragman izle, Zeynep kimi tercih edecek? Güneşi Beklerken 11. Bölüm 10 Eylül fragman izle

Güneşi Beklerken yeni bölümde ne oldu? Zeynep, Kerem'i affetti mi? Barış, Melis'e olan aşkından vazgeçip Zeynep'e açıldı mı? Salı akşamlarının vazgeçilmez dizileri arasına girmeyi başaran dizi Güneşi Beklerken

Güneşi Beklerken 11. Bölüm Fragmanı İnternete Özel. Salı akşamlarının vazgeçilmez dizileri arasına girmeyi başaran Güneşi Beklerken 11.bölüm ile 10 Eylül Salı akşamı Kanal D ekranlarında izleyicileri ile buluşuyor.Güneşi Beklerken 11. Bölüm 2. Fragmanı izle. Güneşi Beklerken 10. bölümde neler yaşandı? Güneşi Beklerken yeni bölümde ne oldu? Zeynep, Kerem'i affetti mi? Barış, Melis2e olan aşkından vazgeçip Zeynep'e açıldı mı? Zeynep kimi tercih edecek? Salı akşamlarının vazgeçilmez dizileri arasına girmeyi başaran Güneşi Beklerken 11.bölüm ile 10 Eylül Salı akşamı Kanal D ekranlarında izleyicileri ile buluşuyor.

Güneşi Beklerken dizisinin son bölümünde Kerem Zeynep'e olan duygularını açıklamak için bir organizasyon düzenler fakat herşey Kerem'in planladığı gibi gitmez.Barış artık Zeynep'ten hoşlandığını belli etmeye başlamıştır ve bu duyguları Kerem'de fark etmeye başlar onları kıskanarak elinden geldiği kadar onları bir araya getirmemeye çalışır. Demet Cihan'a herşeyi anlatacağı sırada bir takım aksilikler çıkar ve gerçekleri Cihan'a anlatamaz.Melis tüm gerçekleri bildiği Babasının Zeynep'le ilgilenmesinden hoşlanmaz ve gerçekleri ögrenmemesi için elinden geleni yapar. 

Güneşi Beklerken'de Barış Zeynep'e aşkını itiraf etti. Ancak tüm bunları bir isim daha duydu. Duydukları karşısında şoke olan Kerem'in ne yapacağı merak konusu. İşte Güneşi Beklerken'in 10. bölümündeki tüm yaşananlar...

Kanal D'de yayınlanan Güneşi Beklerken dizisi izleyenleri ekrana kilitledi.

Güneşi Beklerken'de kendisine yalan söylediğini öğrenen Zeynep'in Kerem ve Melis'e verdiği ders büyük yankı uyandırdı. Kerem ve Zeynep'in didişmeleri bölüm boyunca sürdü. Cihan evi terk etti. Zeynep, Barış'ın doğum gününe damga vurdu. Başta Kerem ve Barış olmak üzere herkesin gözü Zeynep'in üstündeydi. Barış arkadaş olarak gördüğü Zeynep'ten etkilenmeye başladı. Zeynep ve Barış'ın yakınlığı Kerem'in gözünden kaçmadı ve kıskançlık krizlerine girdi.

Kerem İle Zeynep'in geceye damgasını vuran sahnesi...

Partinin sonunda tartışan Kerem ve Zeynep havuza düştü ve sürpriz bir yakınlaşma yaşandı. Barış, Zeynep'e ondan hoşlandığını söyledi ve Kerem de bunları duyup şoke oldu. Kerem, Zeynep'in babası sandığı Tayfun Kaptan'ı buldu ve onunla telefonda konuştu...

Güneşi Beklerken 10. Bölüm izle

 

 

 Güneşi Beklerken 10.Bölüm(3 Eylül 2013) Fragmanı İzle

Güneşi Beklerkenin 10.Bölüm fragmanı yayınlandı ve herkesi Barışın doğumgünü partisinin heyecanı sardı. Dizimizin 6.Bölümünden itibaren fanlarımıza gelen fısıltılarda ileride Barışın doğum günü partisi olacağı ve bu partide Kerem ile Zeynep‘in dans edeceği söyleniyordu. Daha sonradan dansı Barış ile Zeynep’in yapacağıda söylense de bilinen tek bir gerçek var ki oda 10.Bölümünün oldukça hareketli geçeceği. Fragmanımızda neler mi var? Buyurun inceliyelim.

Barış 18 Yaşına Giriyor
Fragmanımızın başında Barış Keremin 18 yaşına yakında gireceğini ve bir kutlama yapması gerektiğini ima ederken Barış doğumgününü kutlamıyacağını söylüyor ama Keremin sonradan “Zeynebi de şeref konuğu olarak çağırırız ” demesi üzerine Barış yelkenleri suya indiriyor. Barışın doğum günüde neler yaşanacağını herkes merakla beklemekte.

Yağmur ile Zeynep Barışın Doğumgününü Konuşuyor
Üç gün sonra Barışın doğumgünü olduğunu haber alan Yağmur bunu Zaynebe söylüyor ve hediye alması için acele etmesi gerektiğini söylüyor. Sonradan da imalı imlalı Zeynebe “Belli olmaz belkide başbaşa geçirirsiniz ” derken Zeynepte hafiften gülümseyerek “Yaa ne demessin” der.

Frragmanın geri kalan kısımlarında Kerem ve Barışı doğumgünü partisine hazırlanırken görüyoruz. Melis ise sıkıntıdan kendini yemeğe vermiş gözükürken Zeynep yine Cihan hoca ile birlikte antreman yaparken çıkıyor karşımıza.

Güneşi Beklerken 10. ve yeni bölümü ile bu akşam Kanal D ekranlarında. Güneşi Beklerken dizisinin 10. bölüm 3. fragmanı izle sitemize eklendi. Güneşi Beklerken 10. bölüm 3 fragmanım büyük gelişmelere sahne oluyor. İşte Bir Aşk Hikayesi fragmanı izle. Güneşi Beklerken'de parti var (10. bölüm fragmanı izle). Güneşi Beklerken'de parti var (10. bölüm fragmanı izle) - Güneşi Beklerken 10. bölüm fragmanı izle. Kanal D ekranlarında yayınlanan gençik dizizi Güneşi Beklerken'de her geçen gün heyecan artarkende olaylarda iyice karşıyor. Zeynep'in Kerem'e oynadığı büyük oyunun yankıları devam ederken, Kerem'in Barış için düzenlediği doğum günü partisinde gözler Zeynep'in üzerine çevriliyor. Güneşi Beklerken 10. bölüm 3. fragmanı izle ve fragman özeti sitemize eklendi..  

Milyonları ekrana kitleyen ve salı günlerinin fenomen dizisi Güneşi Beklerken'in 10. Bölümü yine heyecan dolu. Dizinin bu haftaki bölümünde Zeynep ve Kerem arasında sürpriz yakınlaşma gerçekleşecek. Cihan, Demet ve Zeynep gerçek bir aile gibi ilk defa bir masada oturacak. Merakla beklenen Güneşi Beklerken 10. Bölüm bu akşam saat 20:00'de Kanal D ekranlarında olacak.

Güneşi Beklerken'de gözler, Zeynep’in üzerinde... Barış sürpriz bir şekilde Zeynep'ten etkilenmeye başlıyor. Buna çok sinirlenen Kerem ise Zeynep'e aşık olmaya başlıyor... İşte Güneşi Beklerken 10. bölüm fragmanı ve özeti...

Kanal D’nin başrolleri; Emre Kınay, Hande Doğandemir, Kerem Bursin, İsmail Ege Şaşmaz, Yağmur Tanrısevsin, Ebru Aykaç, Gökçe Yanardağ, Simay Küçük Tuna, Hasan Şahintürk, Ece Dizdar, Deniz Türker, Merve Hazer ve Hale Akınlı paylaştıkları gençlik dizisi “Güneşi Beklerken” temposu yüksek, heyecan dolu bir bölümle ekrana geliyor. Büyük beğeni ile izlenen dizinin bu bölümünde; Kerem evinde, Barış için büyük bir parti organize ediyor. Zeynep’in bambaşka bir görünüm ile geldiği partide, hem Barış hem de Kerem gözlerini Zeynep’ten alamıyor.

Kerem ile Melis’e iyi bir ders veren Zeynep mutsuzdur. Çünkü babasının yaşadığına olan tüm umutları elinden alınmıştır. Artık Zeynep’e çok daha farklı bir gözle bakan Kerem de pişmandır. Kendisini affettirmeye çalışır. Cihan ise Zeynep’e yeni ve önemli bir koşunun haberini verir. Bu koşu şehir dışında olacaktır. Melisler’in evinde ise havalar limonidir. Tülin’in geçirdiği kazanın ayrıntılar ve söylediği yalanlar ortaya çıktıkça, Cihan’ın da karısına ve olaya yaklaşımı değişir. Melis de aradığını bulamayan Barış, Zeynep’e daha önce görmediği bir gözle bakmaya başlar. Bu durum Kerem’in dikkatinden kaçmaz ve çok kıskanır.

Barış’ın da doğum günü yaklaşmaktadır. Kerem evinde Barış için büyük bir parti organize eder. Zeynep partiye gelmeyi istemediği halde Barış’ı kırmaz ve geceye katılır. Zeynep’in bambaşka bir görünüm ile geldiği partide, hem Barış hem de Kerem gözlerini Zeynep’ten alamazlar. Onu ararlarken arabada kendi kendine konuştuğunu zannederken söylediklerini Zeynep’in de duyduğunu bilen Kerem, Zeynep’i bu konuda sıkıştırır. Gecenin sonunda ikili arasında beklenmedik bir gelişme yaşanır. Barış’a hapishanedeki amcasından doğum günü için bir paket gelir. Marmara koşusu için Cihan ve Zeynep’e Demet de eşlik eder. Üçü de yarış için Adapazarı’ndadır. Cihan, Zeynep’i yarışa hazırlarken beklenmedik misafirler, üçlüyü bir hayli şaşırtır. Barış, ise cesaretini toplar ve Zeynep’i arayarak buluşmak istediğini söyler. İkili buluşurlar ancak yalnız değillerdir. Kerem onları görüp Barış’ın söylediklerini duyacak kadar yakındır.

Sosyal medyada yayınlanan bu fotoğrafda Zeynep ve Kerem havuzda ateşli bir şekilde öpüşüyorlar. Demek oluyor ki Kerem Zeynep ile arasındaki buzları eritmek ile kalmamış üstüne üstlük Zeynep'e kelimenin tam anlamıyla aşık olmuş. Peki ama Kerem'e karşı kin kusan Zeynep bir anda nasıl Kerem ile dudak dudağa gelecbilecek kadar yakınlaştı. İşte bunların hepsini 10. bölümde izleyeceğiz.


YORUMLAR