Güneşi Beklerken 11. Bölüm, 11.Bölüm Fragmanı İzle, Kerem Zeynep'e evlenme mi teklif edecek? 10 Eylül Salı - 2013

Barış, Melis'e aşkını ilan edebilecek mi? Güneşi Beklerken 11.Bölüm izle, 11.bölüm fragmanı ve Kamera Arkası Fotoğrafları /10.09.2013

03.09.2013 17:03

GÜNEŞİ BEKLERKEN izle (11.Bölüm Fragmanı)

Başrollerini Hye-sun Koo, Min-ho Lee, Hyun-joong Kim, Bum Kim ve Joon Kim gibi genç Koreli yıldızların paylaştığı Boys Over Flowers adlı Kore dizisinin Türkiye versiyonu olan Güneşi Beklerken'de bugün heyecan dorukta. 3 Eylül Salı. Ülkemizde de yurtdışındaki orjinali kadar tutulan ve ilgiyle izlenen dizi bu akşam kanal d kanalında.

 Güneşi Beklerken 11.Bölüm Fragmanı: 10 Eylül Salı

 

 

 

Emniyet kermerlerinin sürekli takıldığı dizi Güneşi Beklerken'de geçtiğimiz bölüm epey heyecanlı geçmişti. Zeynep'in seçmelere katılmasını ve büyük bir fırsatı kaçırmasını engelleyen pikopat Melis, işi daha da ilerletmiş ve onun duygullarıyla oynamak için Kerem ile birlik olmuştu. Kerem ise son bir kez Melis'le anlaşmıştı çünkü git gide Zeynep'ten hoşlanmaya başlamış ve oynadığı 'Baba Bulmaca' oyununa bir son vermek istiyordu. Ama Zeynep, hepsini faka bastırdı. Önce öldü numarası yaptı sonra da Barış'la beraber olup Kerem-Melis ikilisine kök söktürdü. 

GÜNEŞİ BEKLERKEN

Melis Blumia hastalığına mı tutuldu? Sen şimdi burda olsan, bunların hiçbirini söyleyemezdim sana...  KEREM

'' Güneşi Beklerken. '' Her Salı saat 20.00'de Kanal D ekranlarında!

StarMETRE Top5 Diziler: 1.Leyla ile Mecnun 2.Güneşi Beklerken 3.Pis Yedili 4.Sana Bir Sır Vereceğim 5.Harem  

Bir Twitter geyiği: Sen buna Güneşi Beklerken demişsin ama bu bildiğin Keremin Zeynep'e aşık olmasını ve öpüşmesini beklerken.  

 

Güneşi Beklerken kamera arkası fotoları:

 

Güneşi Beklerken'in kamera arkasında neler oluyor?

Güneşi Beklerken'in Barış'ını tanıyalım

Kerem Bursin kimdir?

 Güneşi Beklerken 11.yeni bölüm,11.bölüm fragmanı izle,10 EYLÜLSalı,2013,Güneşi Beklerken 11.bölüm fragmanı izle,Güneşi Beklerken 11 bölüm seyret,Güneşi Beklerken 11.son bölüm izle kanal D dizi izle,güneşi beklerken yeni bölüm, melis, barış, kerem, zeynep, cihan hoca, demet, kanal d, yeni dizi, yeni bölüm, boys over flowers,Güneşi Beklerken 11. Bölüm İZLE - "Kerem, oynadığı oyunu bitirmeye karar verir." "Melis, Zeynep'e tuzak kurar." 11 eylül Salı günü, İşte merakla beklenen tanıtım! Kerem oyununa devam edecek mi? Güneşi Beklerken, yeni bölümüyle Salı 28:00'de! & Güneşi beklerken kamera arkasında neler oluyor?Güneşi Beklerken 11.yeni bölüm, 3. fragman, 2.fragman, 1.fragman, 2013, Güneşi Beklerken 11.bölüm izle (internet özel izle), Güneşi Beklerken 11.bölüm, Güneşi Beklerken 11.bölüm Güneşi Beklerken 11.bölüm fragmanı izle.Güneşi Beklerken 11.bölüm fragmanı, Güneşi Beklerken 12.bölüm fragmanı sizlerle.İşte Güneşi Beklerken 13.bölümYORUMLAR