Güneşi Beklerken 11. Bölüm- Özet- Fragman & Kamera Arkası Fotoğrafları

Güneşi Beklerken yeni bölüm izle, Güneşi Beklerken 11. Bölüm fragmanı izle ve Güneşi Beklerken 11. Bölüm özeti işte detaylar... Güneşi Beklerken 10 Eylül Salı

Zeynep, Melis'in kendisine kurduğu tuzağı farkedemedi

Bu benim oyunum nasıl istersem öyle olur #zeynepinumudu

 

Kerem, Zeynep'e oynadığı oyuna son verme kararı alır. Ama bu planı devam ettiren de Melis olur. Melis, Zeynep'in yarışlara katılmasını engellemek için Barış'ı kullanır ve amacına da ulaşır. Zeynep, Cihan Hoca'nın babası olduğunu öğrenebilecek mi? Güneşi Beklerken yeni bölümü ile dün akşam Kanal D'deydi.

GÜNEŞİ BEKLERKEN

Güneşi Beklerken son bölüm izle, Güneşi Beklerken yeni bölüm izle, Güneşi Beklerken 9. Bölüm fragmanı izle ve Güneşi Beklerken 9. Bölüm özeti işte detaylar...

Güneşi Beklerken 12.bölümü ile 28 Ağustos akşamı Kanal D ekranlarında olacak. Yaz sezonu olarak başlayan dizi sonunda yeni sezonda yerini alır gibi çünkü izleyicinin içine sindi. Kavak Yelleri'nden sonra büyük beğeni topladı. Demek ki özlemişiz gençlik dizilerini..

11. BÖLÜM İÇİN TIKLAYIN

11. BÖLÜMDE FIRTINALAR KOPACAK
Dizinin bu haftaki yeni bölümünde neler yaşanacak? Diziye ait fragmanları ve konu özetini haberin devamında görebilirsiniz.

Güneşi Beklerken 11. Bölüm Özeti;

DEMET HER ŞEYİ ÖĞRENİR

Demet artık her şeyi öğrenir. Jale’nin bunu nasıl yaptığına inanamazken Cihan çıka gelir. Gölyazı’ya dönmeleri ve Zeynep’in babası hakkında sorduğu sorularla onu sıkıştırır. Kerem ise oyununa devam etmektedir.

Zeynep’in babasının arkadaşı zannettiği Salih’i okula getirtir. Ondan aldıkları yeni bilgiler Zeynep’i daha da umutlandırır. Bu arada Jale’nin sağlık durumunu da öğrenen Demet, arkadaşını bırakıp gidemez.

ZEYNEP HABERİ OKULDA BİR ANDA YAYILDI

Zeynep’in okulda kaldığı haberi çabucak yayılırken, Melis ise bu kızı hayatından nasıl çıkartacağını kara kara düşünür. Zeynep bir yandan babasını ararken diğer yandan da Burhan Felek Spor Salonu’nda yapılacak önemli atletizm yarışına hazırlanır.

Bu yarış ilerisi için ona çok daha büyük kapılar açacaktır. Ancak Barış ile buluşan Melis, Zeynep’in bu yarışa gitmesini engelleyecek bir yalan söyleyerek ortalığı fena karıştırır.

ZEYNEP İLE MELİS TEKNEDE NE YAŞADI?

Melis yüzünden Cihan Hoca ile Zeynep karşı karşıya gelirken, Kerem de oynadığı oyunu bitirmeye karar verir. Zeynep’i tekneleri ile babasının orada olduğunu haber aldıkları Karadeniz’deki bir koya götürmek üzere yola çıkartır.

Ancak teknede Melis de vardır. Ve bu kez Zeynep’ten kurtulmaya kesin kararlıdır. Zeynep, Melis’i görünce çok şaşırır. Ve bir süre sonra Zeynep son sürat giden teknede ortadan kaybolur.

Güneşi Beklerken 9.bölüm Fragmanı Izle,Güneşi Beklerken Yeni Bölüm Fragmanı,Güneşi Beklerken Canlı Izle

Güneşi Beklerken 9. Bölümü ile 27 Ağustos Salı akşamı Kanal D ekranlarında…

 Güneşi Beklerken 11.yeni bölüm,11.bölüm fragmanı izle,10 EYLÜL Salı,2013,Güneşi Beklerken 11.bölüm fragmanı izle,Güneşi Beklerken 11bölüm seyret,Güneşi Beklerken 11.son bölüm izle kanal D dizi izle,güneşi beklerken yeni bölüm,kGüneşi Beklerken 11.yeni bölüm,11.bölüm fragmanı izle,10 EYLÜL Salı,2013,Güneşi Beklerken 11.bölüm fragmanı izle,Güneşi Beklerken 11bölüm seyret,Güneşi Beklerken 11.son bölüm izle kanal D dizi izle,güneşi beklerken yeni bölüm,Melis, zeynep, gölyazı, bursa


YORUMLAR