Güneşi Beklerken 10. Bölüm, Güneşi Beklerken Kamera Arkası Fotoğrafları, Melis, Zeynep'e kardeşi olduğunu söyleyebilecek mi?

Güneşi Beklerken 10. Bölümde neler oluyor? Güneşi Beklerken Son Bölüm izle Kanal D Tüm Bölümler, Güneşi Beklerken 10.Bölüm Fragmanı ve Özeti & Zeynep ve Kerem için aşk çanları mı çalıyor?

Reddedildim abicim diyorum sana anlamıyor musun! #askminefretmi (BARIŞ)

GÜNEŞİ BEKLERKEN 10. BÖLÜM İZLE

Okulda büyük değişim rüzgarları yaşanmaktadır. Okula geri dönen Cihan Hoca kontrolü ele geçirmiştir. Bütün ayrıcalıkları elinden alınan Kerem de bu duruma kısa sürede uyum sağlamış görünmektedir. Üstelik Cihan Hoca’nın baskısı sonucu okulun basketbol takımına da girmiştir. Zeynep’le Kerem’in arası da düzelmiştir. Kerem’deki bu değişim Zeynep’in de çok hoşuna gider. Ancak taktik değiştiren Kerem’in aklında bambaşka planlar vardır.

Romantik hayallere kapılan Zeynep, Barış’ın sinemaya kendisini götüreceğini düşünür. #güneşibeklerken

Melis’e açılmaya karar veren Barış ise açık hava sinemasına iki kişilik bilet alır. Ancak sinema teklifi şanssız bir ana denk gelir. Reddedildiğini düşünen Barış’ın biletlerini Kerem alır. Duyduğu konuşmaları yanlış yorumlayan Yağmur’un Zeynep’i gaza getirir. Romantik hayallere kapılan Zeynep de Barış’ın sinemaya kendisini götüreceğini düşünür. Demet’in iş yerine bir telefon gelir ve beden eğitimi hocasının kendisi ile görüşmek istediği bildirilir. İşten izin alan Demet okula gider. Ancak orada gördükleri karşısında şoka girer. Jale’nin neden yalan söylediğini bir türlü anlayamayan Demet, Gölyazı’na dönmeye karar verir. Bavullar hazırlanmış annesinin kararını öğrenen Zeynep ise okulunu bırakmak istemez.

Kanal D ekranlarının yeni dizisi Güneşi Beklerken yeni hafta da neler yaşanacak?.

 

Ancak annesinin tepkisinden korkan Zeynep, geri dönüş kararını kabul etmek zorunda kalır. Okula arkadaşları ile vedalaşamaya gelen Zeynep, ayrılık haberi ile herkesi şaşırtır, özellikle de Kerem’i. Bunu hiç beklemeyen Kerem, Zeynep’e engel olmak için ona hiç ummadığı bir şey açıklar. Cihan ile karşılaşan Demet, onunla konuşunca aslında ne kızı olduğundan ne de Zeynep’in kim olduğundan haberi olmadığını anlar ve hesap sormak üzere Jale’ye gider.

Hayatının en mutlu günlerinden birini yaşadığını sanan Zeynep, Kerem’in en acı oyununa kanıyor... #askminefretmi

ZEYNEP'İN YARIŞ HEYECANI TAM GAZ
Zeynep'in okulda kaldığı haberi çabucak yayılırken, Melis ise bu kızı hayatından nasıl çıkartacağını kara kara düşünür. Zeynep bir yandan babasını ararken diğer yandan da Burhan Felek SporSalonu'nda yapılacak önemli atletizm yarışına hazırlanır.

Bu yarış ilerisi için ona çok daha büyük kapılar açacaktır. Ancak Barış ile buluşan Melis, Zeynep’in bu yarışa gitmesini engelleyecek bir yalan söyleyerek ortalığı fena karıştırır. Melis yüzünden Cihan Hoca ile Zeynep karşı karşıya gelirken, Kerem de oynadığı oyunu bitirmeye karar verir.

MELİSİN DEMET'TEN KURTULMA PLANI
Bu arada Jale"nin sağlık durumunu da öğrenen Demet, arkadaşını bırakıp gidemez. Zeynep"in okulda kaldığı haberi çabucak yayılırken, Melis ise bu kızı hayatından nasıl çıkartacağını kara kara düşünür. Zeynep bir yandan babasını ararken diğer yandan da Burhan Felek Spor Salonu"nda yapılacak önemli atletizm yarışına hazırlanır.

Bu yarış ilerisi için ona çok daha büyük kapılar açacaktır. Ancak Barış ile buluşan Melis, Zeynep"in bu yarışa gitmesini engelleyecek bir yalan söyleyerek ortalığı fena karıştırır. Melis yüzünden Cihan Hoca ile Zeynep karşı karşıya gelirken, Kerem de oynadığı oyunu bitirmeye karar verir.  

Okuldan eve döndüm, annem valizleri topladı dönüyoruz dedi.. #askminefretmi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ben Cihan Hoca'ya güveniyorum belki bizim yapamadığımızı yapar adam eder Kerem'i.. #askminefretmi 

TWITTER'DA GÜNEŞİ BEKLERKEN FIRTINASI
Dizi başlar başlamaz bitene kadar dizi severler beğenilerini ve hayranlıklarını anbean twitter'da paylaştılar

İşte o tweetler:

Meyser 19∞7 ‏@Meyser1907
anladık hepiniz 'Güneşi Beklerken' dizisini izliyosunuz anladık tamam :D

Onurcan Çam ‏@Onurcaan34
Liseye yeni başlayacaklar Güneşi Beklerken'i izleyip boşuna ümitlenmesinler bence.

GokhanKucuksahiin ‏@GokhanKucuksahn
Bugün günlerden:Güneşi Beklerken,Bir Aşk Hikayesi arasında mekik dokuma günü.

Dalara ‏@dilarakalafat
Güneşi Beklerken başladı susun ve izleyin :|

Arda Okay ‏@ardaoky
Güneşi beklerken ve çekirdek qeyyffii :))

FAV'yoncu ‏@enesfaruktapan
Bunlar Güneşi Beklerken hiç boş durmamışlar sanırım, kimin eli kimin cebinde belli değil...

Didem Ozdemir ‏@didemozdemir
Güneşi Beklerken'de zirvalik: Motor dururken Beşiktaş'tan taksiye binip Zeynepkamil'e gitmeye çalışmak.

İpek Simge ‏@isbulguroglu
Yoksa Güneşi Beklerken Feriha gibi kızların yeni gözdesi mi? Yapmayın pls

BÖ ‏@onurbensu
şuan bir terasın önünden geçiyorum içeride güneşi beklerken açık sapık gibi durmuş izliyorum
Ağğğ Canbeğğğrk :ddd ‏@bnsniarcm

Güneşi Beklerken 10.bölüm, izle ,Güneşi Beklerken izle,Güneşi Beklerken yeni bölüm izle,Güneşi Beklerken son bölüm,Güneşi Beklerken kanal d,Güneşi Beklerken zeynep ve kerem,Ten,spor,Zeynep,okulda,Görünce,çabucak,Kanal D,atletizm,Karadeniz,Güneşi Beklerken 10.bölüm, izle ,Güneşi Beklerken izle,Güneşi Beklerken yeni bölüm izle,Güneşi Beklerken son bölüm,Güneşi Beklerken kanal d,Güneşi Beklerken zeynep ve kerem,Ten,spor,Zeynep,okulda,Görünce,çabucak,Kanal D,atletizm,Karadeniz,Güneşi Beklerken 10.bölüm, izle ,Güneşi Beklerken izle,Güneşi Beklerken yeni bölüm izle,Güneşi Beklerken son bölüm,Güneşi Beklerken kanal d,Güneşi Beklerken zeynep ve kerem,Ten,spor,Zeynep,okulda,Görünce,çabucak,Kanal D,atletizm,Karadeniz, bursa, gölyazı, 

 

 

YORUMLAR