Güneşi Beklerken - 16.Bölüm tek parça izle

Güneşi Beklerken 16.Bölüm izle, Güneşi Beklerken yeni bölüm izle, Güneşi Beklerken 20 Ekim izle, Güneşi Beklerken 16.Bölüm tek parça izle, Güneşi Beklerken son bölüm

 Güneşi Beklerken 16.bölüm izle, Güneşi Beklerken yeni bölüm izle, Güneşi Beklerken tek parça izle, Güneşi Beklerken 20 Ekim izle

  Bir kez olsun aynı şeyleri hissetmeyi başaran iki insan birbirini her zaman anlar derler…

Güneşi beklerken keremle zeynebin pasta yapması izleyicinin çok hoşuna gitmişti.

Show Tv ile Kanal D'nin Gençlik dizisi kavgası nasıl ilerliyor? Gençlik dizilerinin önde gelenleri haline gelen Güneşi Beklerken dikkatleri çekmeye devam ediyor. Güneşi beklerken 17. bölüm fragmanı yayınlandı izle. Güneşi Beklerken son bölüm fragman izle. 20 ekim2013... Kanal D Ekranlarının sevilen dizisi Güneşi beklerken 17. bölüm dün yayınlandı izle. Güneşi Beklerken son bölüm fragman izle. 20 ekim 2013. 20 ekimPazar akşamı yayınlanan dizide Zeynep merakla babasını arıyor. Cihan tahlil sonuçlarını öğreniyor heyecan artacak. Güneşi Beklerken 17. son bölüm..

 

Kerem, ne pahasına olursa olsun Zeynep'i kendinden uzaklaştırmak durumundadır. Fakat bunu yaparken de en çok acıyı o çeker. Ortada hiç bir şey yokken Kerem'in bu ters davranışları karşısında Zeynep ise gözyaşlarına boğulur. Ne olduğuna anlam veremeyen Zeynep, olanları bir tek Yağmur'a anlatır.

SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Kerem cephesinde bunlar yaşanırken Güneşi Beklerken son bölümde Barış'ın aklı ise amcasındadır. Doğruyu söylüyor olma ihtimali bir türlü aklından çıkartamaz. Gerçeği ortaya çıkartmadan içi rahat etmeyecek olan Barış, ailesinin ölümüne dair gerçekleri soruşturmaya başlar. Cihan Hoca'ya verdiği tüm sözleri bozan Kerem ise eski serseri haline geri döner. Bu kararını da ilk Can ile paylaşır. Çok istekli olmasa da Can mecburen Kerem'in yanında olur fakat Kerem yeni hedefini söylediğinde iş değişir çünkü Kerem, Can'ın ilk kez yapamayacağı zorlukta ve hiç beklemediği bir isimle ilgili bir oyun hazırlamaktadır.

Güneşi Beklerken yeni bölümde Jale'nin tedavisi ile ilgili ise Murat'tan kötü haber gelir. Tülin ise Cem tarafından iyice köşe sıkıştırılmıştır. Elindeki görüntülerle tehdit ettiği Tülin'i zorla istediği her zaman görmeye çalışır. Ancak Tülin, onu hastalık bahanesi ile atlatır. Fakat Cem onu çok yakından takip etmektedir. Üstelik onu Cihanla birlikte çok da sağlıklı görünce beklenmedik bir adım atar. Kerem'in Zeynep'in kendisinden nefret etmesini sağlayacak planı işe yarar ancak, bedeli herkes için ağır olur. Jale ise tedavi için son umut olarak Amerika'ya gidecektir. Okul müdürü olarak yerine geçecek isim ise herkes için sürpriz olur.

Güneşi Beklerken dizisinin 20 Ekim Pazar günü yayınlanacak 17. bölüm fragmanlarını buradan full izleyebilir, internet özel videolarını buradan takip edebilirsiniz. Kerem, kardeş gibi sevdiği, hayatta en çok güvendiği kişi olan Barış’ı üzmemek için, Zeynep’i kendinden tamamen uzaklaştıracağını düşündüğü bir çılgınlık yapıyor.

Güneşi Beklerken çekimleri devam ederken Kerem'e kamera arkasında şaka yapıyorlar...

 

 


YORUMLAR