Gülben izle, Gülben 11 Ekim full izle, Gülben tek parça izle, Gülben 11 Ekim tek parça izle, Gülben Show Tv izle, Gülben Ergen izle, Gülben Ergen'in yeni programı izle

11 ekim 2013 show tv Gülben izle, 11 ekim 2013 show Gülben son bölüm izle, 11 ekim 2013 show Gülben tekrarı izle, Gülben'in konuğu Özgür Kıyat..

Gülben 11 Ekim izle -  Gülben'in konuğu müzisyen Özgür Kıyat...

Çok özel insan hikayelerinin ele alındığı Gülben'de; aşk ve ilişkiler, sağlık, diyet, güzellik, moda, dekorasyon ve kişisel gelişim gibi kadınları yakından ilgilendiren konulara yer veriliyor. Programda, alanlarında uzman isimler ve ünlüler ağırlanıyor.Uzun zamandan beri televizyon programcılığı yapan Gülben Ergen, gündüz kuşağına yine bomba gibi döndü. Hafta içi hergün saat 13:00'da başlayacak olan programı sitemizden canlı olarak izleyebilirsiniz.

Cengiz Kurtoğlu'nu ağlatan telefon bağlantısı

Yeni sezonda Show Tv’nin vazgeçilmez isimlerinden biri olan Gülben Ergen’in gündüz kuşağında imzasını taşıyan programında bugün Cengiz Kurtoğlu rüzgarı esti.

FRANK SINATRA’YI TANIMADI
Gülben Ergen konuğu Cengiz Kurtoğlu’na jest yapmak isterken olanlar oldu. Ergen’in “Türkiye’nin Sinatra’sı “ dediği Kurtoğlu bir an Frank Sinatra’yı tanıyamadı.

KURTOĞLU, SUSAM’A ‘SUS LAN SUS’ DİYE BAĞIRDI

 

Programa gözyaşları içinde bağlanan ünlü sanatçı Arif Susam, “Ne biçim bir insansın ya. Biliyorsun annemi babamı kaybettim. Şimdi beni hüngür hüngür ağlattı biliyor musun? İki aydır ağlamayayım ağlamayayım diyorum kendimi zor tutuyorum. Ya ne biçim bir insansın… Bu ne güzel insansın böyle. Bu ne biçim bir yorum. Bu nasıl bir gırtlak. “ deyince Cengiz Kurtoğlu ağlamaktan kendini alamadı. Susam’a ‘Sus ulan sus’ diye bağıran Kurtoğlu, ‘Götürdün bizi götürdün. Hadi gülelim be Arif’im be” ekledi. 

Gülben'e Rojin'den şok sitem

Show Tv ekranlarını adeta kapatan isimlerden biri olan Gülben Ergen gündüz kuşağında dikkatleri çekmeye devam ediyor. Gülben Ergen’in bugünkü program konukları astrolog Nuray Sayarı ve şarkıcı Rojin’di. Ergen’in program boyunca Sayarı ile ilgilenmesi Rojin’i isyan ettirdi. 

“CANIM BEN BURADA MİSAFİRİM YÜZÜME BAKAN YOK”
Nuray Sayarı ile aşk ve bereket için kese hazırlamaya dalan Gülben Ergen, konuğu Rojin’in saçları ile oynadığını fark edince onu da konuya dahil etmeye çalıştı. Ancak Rojin kendisi ile ilgilenmeyen Ergen’e sitem etti. Önce “Ben burada misafirim yüzüme bakan yok” diyen Rojin daha sonra da ekledi “Bizim evde misafire böyle davranılmaz.”
Bu sözlerin ardından Ergen, Sayarı ile oturduğu koltuğa çekti ve ortalarına oturttu. Ancak Nuray Sayarı Rojin’in sitemini ego olarak nitelendirince stüdyo adeta buz kesti.

 

Gülben'in ilk bölümünde neler oldu?

Gülben Ergen'in kendi adıyla başlayan programının ilk konuğu Okan Bayülgen oldu. İlk programında zayıflamış haliyle izleyici karşısına çıkan Gülben Ergen, yeni sezona bomba gibi bir giriş yaptı. Programa gelen Okan Bayülgen yine muziplikleriyle güldürdü. 

GÜLBEN ERGEN KİMDİR?

25 Ağustos 1972 tarihinde İstanbul'da doğan Gülben Ergen, Hürriyet gazetesinin Sinema Yıldızı Yarışması'nda ikinci olduktan sonra mankenliğe başladı.

1988 yılında çekilen ve başrolünü Bülent Ersoy'un oynadığı Biz Ayrılamayız, Ergen'in ilk sinema deneyimi olmuştur. 1988 yılında bu defa Kartal Tibet'in yönetmenliğinde çekilen Deniz Yıldızı filminde Kenan Kalav ile birlikte başrolü paylaşmıştır. Bu filmlerden sonra Cüneyt Arkın ile Av, Eşref Kolçak'la da Kanun Savaşçıları filmlerinde yer alan Ergen kendisinden beş yaş büyük ağabeyini bir trafik kazasında kaybetti.


1994 yılında Maksim Gazinosu'nda İbrahim Tatlıses'in alt kadrosunda çıkan Ergen, Tatlıses'in Haydi Söyle adlı klibinde de yer aldı. Müzik kariyerine başlangıç yapan Ergen Nurdan Torun'un da alt kadrosunda görev aldı.[9] Daha sonra İbrahim Tatlıses'in yönetmenliğini üstlendiği ve başrolünü oynadığı Fırat dizisinde yer aldı.


Ergen 1996 yılında ilk albümü Merhaba'yı çıkardı. Gümbür Gümbür Gülbence programı ile hayran kitlesini arttıran Ergen, 1998-2001 yılları arasında Marziye adlı dizide Marziye karakterini canlandırdı.[2] 1999 yılında ikinci albümü Kör Aşık'ı çıkaran Ergen, 2001 yılında Show TV'de yayınlanan Haldun Dormen ve Kenan Işık ile birlikte Dadı adlı dizide Melek karakterini canlandırarak hayran kitlesini genişletti. 2001'de Gülbence adlı bir dergi çıkaran Gülben, 2002 yılında Sade ve Sadece adlı bir albüm çıkardı ve 2002 yılında Hürrem Sultan dizisinde Hürrem Sultan'ı canlandırdı.


YORUMLAR