Gülben izle, Gülben 06 Ocak 2014 izle, Gülben son bölüm izle - Dadı kadrosu Gülben Ergen'de!

Gülben izle, Gülben yeni bölüm izle, Gülben son bölüm izle, Gülben 06 Ocak izle, Gülben tek parça izle, Gülben son bölüm HD izle, Gülben online izle, Gülben show tv izle.

 'Gülben'de Ankara günü var. Elvan Dalton, Ankaralı Yasemin, Özkan Özcan, Hüseyin Kağıt ve Veli Erdem Karakülah şarkılarıyla 'Gülben'deHafta içi hergün saat 13:00'da ekranlara gelen Gülben, dopdolu bir bölümle izleyici karşısına çıkıyor. Gülben'in yeni bölümünü izlemek için tıklayınız.          

Gülben 06 Ocak  izle - Gülben Ergen'in bugünkü konuğu cilt analizi uzmanı... 

Çok özel insan hikayelerinin ele alındığı Gülben'de; aşk ve ilişkiler, sağlık, diyet, güzellik, moda, dekorasyon ve kişisel gelişim gibi kadınları yakından ilgilendiren konulara yer veriliyor. Programda, alanlarında uzman isimler ve ünlüler ağırlanıyor.Uzun zamandan beri televizyon programcılığı yapan Gülben Ergen, gündüz kuşağına yine bomba gibi döndü. Hafta içi hergün saat 13:00'da başlayacak olan programı sitemizden canlı olarak izleyebilirsiniz.

GÜLBEN İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Gülben Ergen ünlü Türk fotoğrafçı ve video klip yönetmeni Nihat Odabaşı’nı bugün programı Gülben’de ağırladı.

Odabaşı’nın çalıştığı isimlerden biri olan Ajda Pekkan’ın programına bağlandığını öğrenen Gülben Ergen ne yapacağını bilemedi. Dekorların üzerine tırmanan ve şekilden şekle giren Ergen, Ajda Pekkan’ı sonunda programına konuk olmaya ikna etti.

GÜLBEN ERGEN KİMDİR?

Gülben Ergen, Hürriyet gazetesinin Sinema Yıldızı Yarışması'nda ikinci olduktan sonra mankenliğe başladı.

Başrolünü Bülent Ersoy'un oynadığı Biz Ayrılamayız, Ergen'in ilk sinema deneyimi olmuştur. Bu defa Kartal Tibet'in yönetmenliğinde çekilen Deniz Yıldızı filminde Kenan Kalav ile birlikte başrolü paylaşmıştır. Bu filmlerden sonra Cüneyt Arkın ile Av, Eşref Kolçak'la da Kanun Savaşçıları filmlerinde yer alan Ergen kendisinden beş yaş büyük ağabeyini bir trafik kazasında kaybetti.

 


YORUMLAR