Gülben Ergen'in programını izle, Gülben 16 Eylül 2013 Show tv.. Okan Bayülgen kırdı geçirdi! Gülben programını izle, Yeni sezonda yeni program!

Gülben Ergen'in kendi adıyla başlayan programının ilk konuğu Okan Bayülgen oldu. Okan Bayülgen Yaşam ve Detoks uzmanı Gül Kaynak’ın mevsim geçişi için hazırladığı pembe detoks karışımını ti’ye aldı.

Uzun zamandan beri televizyon programcılığı yapan Gülben Ergen, gündüz kuşağına yine bomba gibi döndü. Hafta içi hergün saat 13:00'da başlayacak olan programı sitemizden canlı olarak izleyebilirsiniz. 

Gülben'in ilk konukları, ünlü televizyoncu Okan Bayülgen ile Detoks ve Sağlıklı Yaşam Danışmanı Gül Kaynak...

 

Çok özel insan hikayelerinin ele alındığı Gülben'de; aşk ve ilişkiler, sağlık, diyet, güzellik, moda, dekorasyon ve kişisel gelişim gibi kadınları yakından ilgilendiren konulara yer veriliyor. Programda, alanlarında uzman isimler ve ünlüler ağırlanıyor.

GÜLBEN'İN İLK KONUĞU OKAN BAYÜLGEN!

Gülben Ergen'in kendi adıyla başlayan programının ilk konuğu Okan Bayülgen oldu. İlk programında zayıflamış haliyle izleyici karşısına çıkan Gülben Ergen, yeni sezona bomba gibi bir giriş yaptı. Programa gelen Okan Bayülgen yine muziplikleriyle güldürdü. 

Show Tv ile Ağustos ayı sonunda anlaşan Bayülgen bir seyircinin sorusu üzerine “Çarşamba, Perşembe, Cuma geceleri televizyoncunun gündeme duyarlı olduğu programlar yapacağız. Cumartesi gecelerini eğlenceli konulara ayıracağız.”dedi.

GÜL KAYNAK’IN YÜZÜ DÜŞTÜ
Okan Bayülgen Yaşam ve Detoks uzmanı Gül Kaynak’ın mevsim geçişi için hazırladığı pembe detoks karışımını ti’ye aldı. Tuvalete çıkamama sorununun büyük bir sorun olduğunu anlatan Kaynak dönüp Bayülgen'e en son ne zaman tuvalete çıktığını sorunca olanlar oldu. Bayülgen programda heyecandan kelimeleri birbirine karıştıran Kaynak'ın üzerine fazlasıyla gitti. Şakalar Kaynak’ın yüzünün düşmesine neden oldu. 

GÜLBEN ERGEN KİMDİR?

25 Ağustos 1972 tarihinde İstanbul'da doğan Gülben Ergen, Hürriyet gazetesinin Sinema Yıldızı Yarışması'nda ikinci olduktan sonra mankenliğe başladı.

1988 yılında çekilen ve başrolünü Bülent Ersoy'un oynadığı Biz Ayrılamayız, Ergen'in ilk sinema deneyimi olmuştur. 1988 yılında bu defa Kartal Tibet'in yönetmenliğinde çekilen Deniz Yıldızı filminde Kenan Kalav ile birlikte başrolü paylaşmıştır. Bu filmlerden sonra Cüneyt Arkın ile Av, Eşref Kolçak'la da Kanun Savaşçıları filmlerinde yer alan Ergen kendisinden beş yaş büyük ağabeyini bir trafik kazasında kaybetti.


1994 yılında Maksim Gazinosu'nda İbrahim Tatlıses'in alt kadrosunda çıkan Ergen, Tatlıses'in Haydi Söyle adlı klibinde de yer aldı. Müzik kariyerine başlangıç yapan Ergen Nurdan Torun'un da alt kadrosunda görev aldı.[9] Daha sonra İbrahim Tatlıses'in yönetmenliğini üstlendiği ve başrolünü oynadığı Fırat dizisinde yer aldı.


Ergen 1996 yılında ilk albümü Merhaba'yı çıkardı. Gümbür Gümbür Gülbence programı ile hayran kitlesini arttıran Ergen, 1998-2001 yılları arasında Marziye adlı dizide Marziye karakterini canlandırdı.[2] 1999 yılında ikinci albümü Kör Aşık'ı çıkaran Ergen, 2001 yılında Show TV'de yayınlanan Haldun Dormen ve Kenan Işık ile birlikte Dadı adlı dizide Melek karakterini canlandırarak hayran kitlesini genişletti. 2001'de Gülbence adlı bir dergi çıkaran Gülben, 2002 yılında Sade ve Sadece adlı bir albüm çıkardı ve 2002 yılında Hürrem Sultan dizisinde Hürrem Sultan'ı canlandırdı.

 


YORUMLAR