Gizem Karaca kompleksli çıktı (FOTO GALERİ)

gizem karaca, gizem karaca fotoğrafları, gizem karaca kimdir, gizem karaca biyografi, Miss Worldde Türkiye, Miss Turkey 2011 güzellik yarışması, gizem karaca uyuşturucudan mı yakalandı, 2011 Türkiye 2. Güzeli

Miss Turkey yarışmasında ikinci seçilerek ülkemizi Londra’da düzenlenecek Miss World’de temsil etme hakkı kazanan 18 yaşındaki Gizem Karaca kompleksli olduğunu dile getirdi ve kilolu olduğumu düşünüyorum dedi.

GİZEM KARACA MİSS WORLD - FOTOĞRAFLAR

Gizem Karaca Kimdir?

Miss Turkey 2011 güzellik yarışmasında ilk üç güzelden biri seçilen Gizem Karaca, yakın zamanda Eve Düşen Yıldırım adlı TV dizisinin güzel oyuncusu olarak herkes tarafından tanındı. Şimdilerde, Emir'in Yolu adlı dizide Güneş rolünde zengin ve güzel bir genç kızı canlandırmaktadır.

Sıcakkanlı ve yalandan nefret eden bir kişiliğe sahip olan Gizem Karaca, her şeye olumlu yönünden bakmayı kendisine düstur edinmiştir. Güzel oyuncunun hobileri arasında ata binmek, resim yapmak, dans etmek, kitap okumak, yüzme, yürüyüş ve fotoğraf çekmenin yanı sıra, tango ve lirik dans eğitimi, keman ve piyano gibi müzik aletlerini de çalabilen Gizem Karaca, farklı bir portre çizmektedir. Eğlenceli ve komik kişiliği sayesinde etrafındaki arkadaşları ve ortamı tarafından çok sevilmektedir.

Gizem Karaca Biyografi

Yaşı 20 olan güzel oyuncu, 09 Temmuz 1992 yılında dünyaya geldi. Boyu 1,75 m olan oyuncunun kilosu da 53’tür. Lisan eğitimi alan Gizem Karaca, İngilizceyi iyi derecede, Fransızca’yı da az seviyede bilmektedir. Sarışın olan oyuncunun göz rengi ela, ayakkabı numarası da 39’dur. Vücut ölçüleri 85-60-90 olan Gizem Karaca’nın üstlendiği rollerin hakkını verdiğine ve ileride çok daha farklı projelerle karşımıza geleceğinden emin olabilirsiniz.


 

 

 


YORUMLAR