Fragman izle - Şefkat Tepe 148.Bölüm fragmanı izle - KÜRE TV

Şefkat Tepe fragman izle, Şefkat Tepe son bölüm fragmanı izle, Şefkat Tepe'de Aslı gerçekten öldü mü? Şefkat Tepe'de Kordon geri dönecek mi? Şefkat Tepe 148.bölüm fragmanı

 Şefkat Tepe 148.Bölüm izlemek için tıklayınız. Herkesin severek izlediği Şefkat Tepe yeni bölümüyle 19 Nisan Cumartesi günü ekranlara gelecek. Şefkat Tepe’nin yeni bölümünü donmadan takılmadan sitemizden izleyebilirsiniz.

Ekranların sevilen dizisi Şefkat Tepe’de heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Kordon celil’in diziden ayrılmasından sonra herkesin aklında tek bir soru var ‘ Kordon Celil geri dönecek mi?’ Dizinin sıkı takipçileri, Kordon celil olmadan dizinin zevk vermediğini belirtip, Kordon Celil’in geri dönmesini istediklerini sık sık dile getirirken, yapımcıların bu konuda ne karar verecekleri merak konusu oldu.

Şefkat Tepe 148.bölüm izlemek için tıklayınız. Şefkat Tepe 148.bölümde neler olacak?

Şefkat Tepe’nin 148.bölümünde Sungurlar timi’ni nasıl bir atraksiyon bekliyor? Şefkat Tepe 147.bölümde Aslı’nın ölmesi sonrasında, Şahin ne yapacak? Sungurlar Timi teröristlerin yaptığı saldırıdan kurtulabilecek mi? Şefkat Tepe 148.bölümde cevaplanması gereken soruların hepsi 148.bölüm fragmanında cevap bulacak.

Şefkat Tepe fragman izle, Şefkat Tepe 148.bölüm izle, Şefkat Tepe 148.bölüm fragmanı izle, Şefkat Tepe yeni bölüm izle ,Şefkat Tepe son bölüm izle.

ŞEFKAT TEPE 148.BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANIR YAYINLANMAZ SİTEMİZDE OLACAKTIR

Şefkat Tepe 148. bölüm izlemek için doğru adrestesiniz. Samanyolu dizisinde Ertuğrul Şakar diziye veda etti. Ancak Kordon Celil hayatına devam edecek. Ertuğrul Şakar dün gece itibari ile son kez çekimlerde yer aldı ve set ekibine veda etti. Fakat diziden ayrılan isim ise Ertuğrul Şakar oldu. Ertuğrul Şakar'ın canlandırdığı Kordon Celil karakteri dizide devam edecek. Dizinin bu hafta yayınlanacak olan bölümünde Ertuğrul Şakar'ın yüzü köpekler tarafından parçalanacak ve Kordon Celil yeni yüzüyle dizide yer alacak. Yeni Kordon Celil'i kimin canlandıracağı ise henüz belli değil. Yeni Kordon Celil belli olunca burada olacak.

 


YORUMLAR