Fox tv Sana Bir Sır Vereceğim 28. bölüm yeni bölüm fragmanları 1-2

Sana Bir Sır Vereceğim 28.Bölüm izle, Sana Bir Sır Vereceğim dizisinin 28.bölüm 26 ocak 2014 pazar tarihli yayını İZLE.

Sana Bir Sır Vereceğim 28. Bölüm Fragmanı İzle 26 Ocak 2014 Fox Tv haberi, Sana Bir Sır Vereceğim yeni bölüm özeti, Sana Bir Sır Vereceğim son bölüm özeti izle işte detaylar..

Fox Tv ekranlarının sevilen dizilerinden Sana Bir Sır Vereceğim dün akşam yeni bölümüyle ekranlara geldi. 
Aylin depo yangınından öncesine ait hiçbir şeyi hatırlamıyordur. Hayatının aşkı Tilki’yi bile… Tilki, Aylin’e tekrar kavuşabilmek için Deniz’le çalışmayı kabul eder. Bu sırada Aylin de geçmişini hatırlamak için çaba sarf etmektedir.. Büyük Abi’yi hapisten çıkarma planına Levent ve Burak da dahil olur. Savaş ise Büyük Abi’ye ulaşmak için kendi yönteminde ısrarcıdır. Savaş’ın planını Meltem’den öğrenen Tilki, onu hapisten kurtarmak için harekete geçer. Mehmet, emniyetteki işe kabul edilir. Fakat Mehmet’i, çalışmaya başladığı ilk gün büyük bir tesadüf bekler. Hiç ummadığı bir yerde Esra’yla karşılaşır. Bu karşılaşma hem Esra’nın hem de Mehmet’in hayatında yeni gelişmelere sebep olacaktır

Sana Bir Sır Vereceğim 28. bölüm izle, Sana Bir Sır Vereceğim 28. bölüm fragman FOX TV, Sana Bir Sır Vereceğim 28. bölüm yayını, Sana Bir Sır Vereceğim 28. bölüm izle, Sana Bir Sır Vereceğim 28. bölüm İZLE.

SANA BİR SIR VERECEĞİM- 27. BÖLÜM HD İZLE 

 

SANA BİR SIR VERECEĞİM- 28. BÖLÜM FRAGMAN İZLE (YENİ BÖLÜM )

KİM HANGİ KARAKTER?
Tilki ile karşılaşmaları tesadüf gibi görünse de Deniz aslında her şeyi önceden tasarlanmıştır. Deniz Aylin’in ölmediğini iddia eder. Bunu ispat etmeden önce Tilki’ye tehlikeli bir teklif sunar.

 

Mehmet
Murat Han
Ailenin Babası, normal bir baba. İyi niyetli, sevgi dolu, neşeli. Tek kötü özelliği ne mi? Biraz sakar, ne zaman doğru yapmaya çalışsa tersi olur. Oğlu Gürcan’ın olağanüstü güçleri olduğunu farkettiğindeyse hayat karmaşık bir hal alır.


Tilki
Ekin Koç
18 yaşında görünmez bir genç. Asi, serseri ruhlu ve hiç bir şeyle ilgilenmez. Bağımsız ve yalnız yaşadığı için kendi sorunlarını kendi çözer. Dışardan kimseye ihtiyacı yok gibi görünse de, sevece ve sevdiği insanları koruyan biri. Kaderi onu nereye götürürse öyle yaşar.

 

 


Aylin
Demet Özdemir
Elektirik onun en büyük kozu ve aynı zamanda derdi. Sevdiklerine zarar vermemek için eldiven giyiyor. Çıplak elle kimseye dokunamıyor! Aylin oldukça mükemmel sayılabilecek birisi. Arkadaş canlısı, komik ve sevecen... Tilki ile arasındaki yakınlaşmalar kaçınılmaz..


Burak
Burak Can
16 yaşında biraz tuhaf bir çocuk. Metamorfik, utangaç ve içine kapanık biri. Dokunduğu insanın şekline bürünmesi onun en büyük problemi. Normal biri gibi yaşayabileceği bir aile onun en büyük hayali


Gürcan
Metehan Sezer
Tam bir tatlı baş belası. Telekinetik güçlerinin babası tarafından farkedilmesi gelişecek olayların temelini atar. Babası gibi sakardır. Ne zaman birşey yapmaya kalksa sonu felaketle sonuçlanır

Çağla
Dila Danışman
Sıradanlıktan nefret eden, bencil, yüzeysel, titiz ve kibirli biri. Başkalarının hatalarını ve eksikliklerini arar. İç dünyasından memnun olmadığı için dış dünyasını parlatmaya çalışır. Birini gözüne kestirdi mi elde etmelidir. Yeni komşuları Çağla için büyük eğlence olacak


Savaş Yapıcı
Berk Cankat
Tilki’nin kendi gibi özel yeteneklere sahip kardeşi.bir gün yok yere babalık ikisini birden dövmek için üstlerine yürüyünce Tilki görünmez olup kaçtı. Savaş abisinin kendisini bırakmasına delirdi. Şimdi Tilki’den intikam alabilmek için uğraşıyor. Yalnız ve karizmatik. Az konuşuyor. Girdiği ortamda hemen fark ediliyor. Sürünün lideri. Egosantrik bir karakter. Bencilliği çiğ ve sırdan değildir. Kötülüğün felsefesini yapabilen ve yaşayabilen bir karakter

Sana Bir Sır Vereceğim 27. Bölüm Özeti:

Aylin’in yaşadığını gören Tilki’nin tüm umutları öğrendiği başka bir gerçekle yıkılır. Aylin depo yangınından öncesine ait hiçbir şeyi hatırlamıyordur. Hayatının aşkı Tilki’yi bile… Tilki, Aylin’e tekrar kavuşabilmek için Deniz’le çalışmayı kabul eder. Bu sırada Aylin de geçmişini hatırlamak için çaba sarf etmektedir..

Sana Bir Sır Vereceğim yeni bölümde Büyük Abi’yi hapisten çıkarma planına Levent ve Burak da dahil olur. Savaş ise Büyük Abi’ye ulaşmak için kendi yönteminde ısrarcıdır. Savaş’ın planını Meltem’den öğrenen Tilki, onu hapisten kurtarmak için harekete geçer. Mehmet, emniyetteki işe kabul edilir. Fakat Mehmet’i, çalışmaya başladığı ilk gün büyük bir tesadüf bekler. Hiç ummadığı bir yerde Esra’yla karşılaşır. Bu karşılaşma hem Esra’nın hem de Mehmet’in hayatında yeni gelişmelere sebep olacaktır.

 

Sana Bir Sır Vereceğim 28. bölüm izle, Sana Bir Sır Vereceğim 28. bölüm fragman FOX TV, Sana Bir Sır Vereceğim 28. bölüm yayını, Sana Bir Sır Vereceğim 28. bölüm izle, Sana Bir Sır Vereceğim 28. bölüm İZLE.


 


YORUMLAR