FİLM İZLE - Düğün Dernek yerli filmi - İndirmeden film izle- Kategori: Komedi Filmleri 11.03.2014

Avşar Kızı Kuzey Kıbrıs'ta konser verdi.Büyük istek üzerine 'Düğün Dernek' filmiyle ünlenen 'Dım Dım Yar' türküsünü de söyledi.. Düğün dernek full hd izle.Düğün Dernek filmi izle.

Düğün Dernek ile son dönemde sinemada çıkış yapan Ahmet Kural ve Murat Cemcir ikilisi yeni bir bomba ile gündeme geliyor. Oldukça komik ve iddialı olduklarını söyleyen Ahmet Kural bakalım bu dizi ile ne kadar devam edecek?

Kardeş Payı, Ahmet Kural ve Murat Cemcir ikilisinin en yeni dizisi. Star tv ekranlarında yayına girmeye hazırlanan ve komedi dalında bir çok ismi geçeceği düşünülen Kardeş Payı tüm iddiasını koruyor. Düğün Dernek ile gişe de en çok izlenen Türk filmlerinden birini yaratan Ahmet Kural ve Murat Cemcir bakalım bu sene televizyon ekranlarında da aynı başarıyı yakalayacak mı?

Düğün Dernek - Entarisi Dım Dım Yar - TIKLA İZLE

Düğün Dernek Full Hd Tek Parti 720p izle - Düğün Dernek sinema filmi izle Film kafadan İşler Güçler'in kadrosundan bulunan oyuncu ve yönetmenler sayesinde +1 puan ile başlıyor. Filmin senaristliği ve yönetmenliği Selçuk Aydemir tarafından yapılmıştır. Başrollerde yine İşler Güçler dizisinden tanıdığımız Ahmet Kural ve Murat Cemcir bulunmakta. Tarık'ın babası Sivas Esenyurtta yaşamaktadır. Tarık birgün yurtdışından çıkar gelir Herkes başta Tarık ın geliş amacının memleket özlemi olduğunu sansada gerçekler öyle değildir. Tarık 'ın geliç amacı Letonya da tanıştığı Monica ile evlenmek için babası İsmail bey in onayını almaktır. Babası Tarık'ı düğünsüz evlendirmemek için baskı yapmaya başlar, bu nedenle öğretmen Saffet, tüpçü Fikret ve Çetin ile pek fazla paraları olmamalarına rağmen sazlı-sözlü düğün yapacaklardır !

 

 İŞLER GÜÇLER DİZİSİNDEN UNUTULMAYAN KARELER:


YORUMLAR