Ferah Zeydan klipleri ve X Factor'de söylediği şarkı- izle (ferah zeydan şarkıları dinle)

Ferahın 8 yaşından Beri hedefi ve İdeallerine Ulaşması Belkide Hayatın ona Vereceği Tek Bir Şansa yani X Factor'e bağlı.. (Ferah Zeydan izle)

Onun ideali Bir gün TV 'ye Çıkıp sesini Türkiye'ye Duyurmak. Ferahın 8 yaşından Beri hedefi ve İdeallerine Ulaşması Belkide Hayatın ona Vereceği Tek Bir Şansa Bağlı..

Ferah Zeydan kimdir? (Ferah Zeydan resimleri ve hayat hikâyesi)

20 Şubat 1994 Suriye Tartous Doğumlu. Kendisi hariç 2 erkek kardeşi olan Ferah Ailenin en küçük çocuğu. Müziğe 8 Yaşında başlayan Zeydan'ı keşfeden ilk insan, ilkokulundaki müzik öğretmeni Muzaffer Bey'dir.

Sesi keşfedildikten sonra gitar kursuna yazılmayı hayal ediyordu. Ailesinin maddi durumu elverişli olmadığı için bu hayalini hemen gerçekleştiremedi. Okulunda açılan bir gitar kursuna zoraki yazılabildi. Ardından ailesi ona büyük bir sürpriz yapıp istediği gitarı aldı.

Mersin'deki çoğu okulda konser veren Ferah ortaokuldan mezunu olduktan sonra Mersin Nevit Kodallı Güzel Sanatlar lisesinin müzik bölümünü kazandı.
Babasının şanssızlığından dolayı geçim sıkıntısı yaşayan Ferah bir gün gitarını alıp Mersin Forum'a gidip gitar kılıfını yere açarak şarkı söyledi ve büyük ilgi odağı haline gelmeyi başardı.

İki buçuk yıl sokak müzisyenliği yapan Ferah'ı, Mersin halkı zaten tanıyor.. Lise mezunu olan genç kız şu an geçimini bir barda sahne alarak sürdürüyor.

 Kanal D'den Acun'u Oses Türkiye'sine dişli rakip

Star Işığı X Factor şarkı yarışması hangi kanalda başlıyor? Star Işığı X Factor ne zaman başlıyor? Star Işığı X Factor hangi gün yayınlanıyor? Star Işığı X Factor ile ilgili tüm detayları gazetea24.com'da takip edebilirsiniz

One Direction grubu ve James Arthur gibi dünyaca ünlü şarkıcıların yıldız olmasını sağlayan yeni jenerasyon şarkı yarışması "X Factor-Star Işığı" 10 Şubat Pazartesi 20:00'de Kanal D'de başlıyor."X Factor- Star Işığı"nın jüri koltuğunda ise her şarkısı "hit" olan ünlü şarkıcı Emre Aydın, Türk Pop Müziğinin güçlü sesi Ziynet Sali, "Duman" ve "Athena" gibi grupları Türk müzik sektörüne kazandıran prodüktör Ömer Karacan ve televizyoncu Armağan Çağlayan oturuyor.

BÜYÜK ÖDÜL TAM 2 MİLYON TL

Başta İngiltere ve ABD olmak üzere 30'a yakın ülkede yayınlanan "X Factor"e 16 yaşından 99 yaşına kadar, kadın-erkek herkes katılabiliyor. "X Factor-Star Işığı"nın büyük ödülü ise tam 2 Milyon TL.

4 KİŞİLİK JURİ OLACAK

"X Factor"ün konusunda uzman 4 kişilik jürisi, Türkiye'nin dört bir yanından gelecek olan yarışmacı adaylarını binlerce kişinin önünde dinleyecek ve Star ışığı olan 12 yarışmacıyı seçecek. Yarışmacılar "X Factor"e ister tek başlarına isterlerse de gruplarıyla katılarak performanslarını sergileyebilecekler.

FİNALE 12 YARIŞMACI KALACAK

"X Factor"ün jüri üyeleri, yarışmada sadece jüri üyeliği değil aynı zamanda mentörlük görevini de üstlenecek. Yani her bir jüri üyesi yarışmacıların performansından kıyafetlerine kadar sorumlu olacak. Finallerde 12 yetenekli yarışmacı şarkılarını stüdyoda söyleyecek ve her şarkıdan sonra jüri değerlendirmesini yapacak.

Kimin programa veda edeceği ise SMS'ler sonucunda belirlenecek. Her bölümde en az SMS alan yarışmacı programa veda edecek. Programın finalinde ise Türkiye hatta belki de Dünya "One Direction" ve "James Arthur" gibi yeni bir starlara sahip olacak...

X Factor Türkiy / 1.Bölüm (Ferah Zeydan) Tanıtım

Star Işığı X Factor aşk gir dünyama adlı şarkı ile patlayan Ferah Zeydan bir anda Tüm türkiyenin merak ettiği kız haline geldi.
Kanal D'nin yeni yarışması Star Işığı X Factor yayın için gün sayıyor. Acun'un O Ses Türkiye yarışmasının pabucunu dama atmayan hazırlanan program 10 Şubat Pazartesi Günü saat 20:00'da Kanal D ekranlarında.

Ferah Zeydan: Bu aşk fazla sana

Ferah Zeydan'dan bir Şebnem Ferah şarkısı olan Bu Aşk Fazla Sana'nın akustik cover versioyonu.


YORUMLAR