Ferah Zeydan Kimdir? Ferah Zeydan X Factor izle Aşk Gir Dünyama KanalD

Star Işığı X Factor aşk gir dünyama adlı şarkı ile patlayan Ferah Zeydan bir anda Tüm türkiyenin merak ettiği kız haline geldi. peki kimdir bu Ferah Zeydan?

Star Işığı X Factor aşk gir dünyama adlı şarkı ile patlayan Ferah Zeydan bir anda Tüm türkiyenin merak ettiği kız haline geldi. peki kimdir bu Ferah Zeydan?  Kanal D'nin yeni yarışması Star Işığı X Factor yayın için gün sayıyor. Acun'un O Ses Türkiye yarışmasının pabucunu dama atmayan hazırlanan program 10 Şubat Pazartesi Günü saat 20:00'da Kanal D ekranlarında.

KanalD'den Acun'u Oses Türkiye'sine dişli rakip

Star Işığı X Factor şarkı yarışması hangi kanalda başlıyor? Star Işığı X Factor ne zaman başlıyor? Star Işığı X Factor hangi gün yayınlanıyor? Star Işığı X Factor ile ilgili tüm detayları gazetea24.com'da takip edebilirsiniz

ARMAĞAN ÇAĞLAYAN YİNE JURİDE

Star Işığı X Factor, pazartesi akşamı yayınlanacak. Star Işığı X Factor saat 20.00'de yayınlanıyor. Star Işığı X Factor ilk bölümü ile Kanal D'de ekrana geliyor. Star Işığı X Factor 'ün jüri üyeliğini; Emre Aydın, Ziynet Sali, Armağan Çağlayan ve Ömer Karacan yapıyor. Star Işığı X Factor'ün sunuculuğunu ise Kadir Doğulu yapıyor. Star Işığı X Factor ile ilgili tüm merak ettikleriniz ve Star Işığı X Factor bölümlerini sitemiz gazetea24.com'dan izleybilirsiniz...

One Direction grubu ve James Arthur gibi dünyaca ünlü şarkıcıların yıldız olmasını sağlayan yeni jenerasyon şarkı yarışması "X Factor-Star Işığı" 10 Şubat Pazartesi 20:00'de Kanal D'de başlıyor."X Factor- Star Işığı"nın jüri koltuğunda ise her şarkısı "hit" olan ünlü şarkıcı Emre Aydın, Türk Pop Müziğinin güçlü sesi Ziynet Sali, "Duman" ve "Athena" gibi grupları Türk müzik sektörüne kazandıran prodüktör Ömer Karacan ve televizyoncu Armağan Çağlayan oturuyor.

BÜYÜK ÖDÜL TAM 2 MİLYON TL

Başta İngiltere ve ABD olmak üzere 30'a yakın ülkede yayınlanan "X Factor"e 16 yaşından 99 yaşına kadar, kadın-erkek herkes katılabiliyor. "X Factor-Star Işığı"nın büyük ödülü ise tam 2 Milyon TL.

4 KİŞİLİK JURİ OLACAK

"X Factor"ün konusunda uzman 4 kişilik jürisi, Türkiye'nin dört bir yanından gelecek olan yarışmacı adaylarını binlerce kişinin önünde dinleyecek ve Star ışığı olan 12 yarışmacıyı seçecek. Yarışmacılar "X Factor"e ister tek başlarına isterlerse de gruplarıyla katılarak performanslarını sergileyebilecekler.

FİNALE 12 YARIŞMACI KALACAK


"X Factor"ün jüri üyeleri, yarışmada sadece jüri üyeliği değil aynı zamanda mentörlük görevini de üstlenecek. Yani her bir jüri üyesi yarışmacıların performansından kıyafetlerine kadar sorumlu olacak. Finallerde 12 yetenekli yarışmacı şarkılarını stüdyoda söyleyecek ve her şarkıdan sonra jüri değerlendirmesini yapacak.

Kimin programa veda edeceği ise SMS'ler sonucunda belirlenecek. Her bölümde en az SMS alan yarışmacı programa veda edecek. Programın finalinde ise Türkiye hatta belki de Dünya "One Direction" ve "James Arthur" gibi yeni bir starlara sahip olacak...


YORUMLAR