Ferah Zeydan izle X Factor şarkı: Aşk - Gir dünyama Kanal D

Yarışmaya Mersin'den katılan 19 yaşındaki Ferah Zeydan, Sertap Erener'in "Aşk" parçasını seslendirdi. Zeydan, sergilediği performansla jüriden ve dinleyenlerden tam not aldı.

Kanal D X Factor Ferah Zeydan şarkı izle ve dinle.. (Star Işığı X Factor) Kanal D'nin izleyicisi ile buluşturduğu yarışma (Star Işığı X Factor) izleyici ile buluştu. X Factor 1. bölüme Ferah Zeydan isimli yarışmacı damgasını vurdu. Ferah Zeydan söylediği şarkı ve sergilediği muhteşem performans ile Jüri üyelerini ve salondaki izleyicileri etkiledi. Ferah Zeydan "Aşk" şarkı performansı eksiksiz full seyret.

19 yaşında. Ailesiyle Mersin’de yaşıyor. Annesi, Suriyeli. Aşçıbaşılık yapan babası, Suriye’de bulunduğu dönem Ferah’ın annesiyle tanışmış, onu Türkiye’ye gelin getirmiş. Ferah, Mersin’deki bir mekânda canlı müzik yapıyor. Bu yarışmaya kabul edildiğini duyunca 1.5 ayda 18 kilo vererek, 140 kilodan 122 kiloya düşmüş. “Popstar”a Armağan Çağlayan kilolarını eleştirdiği için katılamamış ama Çağlayan’la yolları “X Factor”de yeniden kesişti...

Yeni müzik yetenek yarışmasında sahne alan Ferah Zeydan müthiş performansıyla herkesi büyüledi. Jüri üyelerinin ayakta alkışladığı genç yetenek Ferah Zeydan, daha ilk günden yarışmanın en büyük favorilerinden olduğunu gösterdi.Küçüklüğünden bu yana zor bir hayat geçiren Ferah Zeydan sesiyle tüm izleyicileri ve jüriyi etkilerken aynı zamanda özel yaşantısıyla da herkese duygu dolu anlar yaşattı.

Ferah Zeydan X Factor izle Kanal D
Ferah Zeydan kimdir?
Ferah Zeydan resimleri
Ferah Zeydan klipleri 

 

Ferah Zeydan kimdir? (Ferah Zeydan resimleri ve hayat hikâyesi)

20 Şubat 1994 Suriye Tartous Doğumlu. Kendisi hariç 2 erkek kardeşi olan Ferah Ailenin en küçük çocuğu. Müziğe 8 Yaşında başlayan Zeydan'ı keşfeden ilk insan, ilkokulundaki müzik öğretmeni Muzaffer Bey'dir.

Sesi keşfedildikten sonra gitar kursuna yazılmayı hayal ediyordu. Ailesinin maddi durumu elverişli olmadığı için bu hayalini hemen gerçekleştiremedi. Okulunda açılan bir gitar kursuna zoraki yazılabildi. Ardından ailesi ona büyük bir sürpriz yapıp istediği gitarı aldı.

Mersin'deki çoğu okulda konser veren Ferah ortaokuldan mezunu olduktan sonra Mersin Nevit Kodallı Güzel Sanatlar lisesinin müzik bölümünü kazandı.
Babasının şanssızlığından dolayı geçim sıkıntısı yaşayan Ferah bir gün gitarını alıp Mersin Forum'a gidip gitar kılıfını yere açarak şarkı söyledi ve büyük ilgi odağı haline gelmeyi başardı.

İki buçuk yıl sokak müzisyenliği yapan Ferah'ı, Mersin halkı zaten tanıyor.. Lise mezunu olan genç kız şu an geçimini bir barda sahne alarak sürdürüyor.

 

Ferah Zeydan kimdir? (Ferah Zeydan resimleri ve hayat hikâyesi)

Kanal D'den Acun'u Oses Türkiye'sine dişli rakip

Star Işığı X Factor şarkı yarışması hangi kanalda başlıyor? Star Işığı X Factor ne zaman başlıyor? Star Işığı X Factor hangi gün yayınlanıyor? Star Işığı X Factor ile ilgili tüm detayları gazetea24.com'da takip edebilirsiniz.

FİNALE 12 YARIŞMACI KALACAK

Ferah Zeydan kimdir, ferah zeydan kaç yaşında? Ferah zeydanın boyu ve kilosu

"X Factor"ün jüri üyeleri, yarışmada sadece jüri üyeliği değil aynı zamanda mentörlük görevini de üstlenecek. Yani her bir jüri üyesi yarışmacıların performansından kıyafetlerine kadar sorumlu olacak. Finallerde 12 yetenekli yarışmacı şarkılarını stüdyoda söyleyecek ve her şarkıdan sonra jüri değerlendirmesini yapacak.

Kimin programa veda edeceği ise SMS'ler sonucunda belirlenecek. Her bölümde en az SMS alan yarışmacı programa veda edecek. Programın finalinde ise Türkiye hatta belki de Dünya "One Direction" ve "James Arthur" gibi yeni bir starlara sahip olacak...

X Factor Türkiy / 1.Bölüm (Ferah Zeydan) Tanıtım

Star Işığı X Factor aşk gir dünyama adlı şarkı ile patlayan Ferah Zeydan bir anda Tüm türkiyenin merak ettiği kız haline geldi.
Kanal D'nin yeni yarışması Star Işığı X Factor yayın için gün sayıyor. Acun'un O Ses Türkiye yarışmasının pabucunu dama atmayan hazırlanan program 10 Şubat Pazartesi Günü saat 20:00'da Kanal D ekranlarında.

Ferah Zeydan: Bu aşk fazla sana

Ferah Zeydan'dan bir Şebnem Ferah şarkısı olan Bu Aşk Fazla Sana'nın akustik cover versioyonu.

X FACTOR Ferah Zeydan'ın Çok Konuşulan Performansı


YORUMLAR