Fenerbahçe Sivasspor golleri izle, Fenerbahçe Sivasspor özet izle

Fenerbahçe Sivasspor maçı 4-1 golleri izle, Fenerbahçe Sivasspor maçı 4-1 özet izle, Fenerbahçe Sivasspor maçı 4-1 geniş özet ve golleri izle, Fenerbahçe Sivasspor maçı 4-1 Kuyt'ın müthiş golünü izle.

66'Sivasspor, son dakikalarda farkı azaltmak için ataklarını arttırmış durumda. Özellikle sağ kanattan Burhan ve Cicinho etkili oluyor.

65'Etkili gelişen Sivasspor atağında sağ kanatta topla buluşan Burhan, ceza alanına ortasını yaptı ve gelen topa Utaka, gelişine vurdu ama istediği gibi vuramadığı top kaleci Volkan'da kaldı.

64'Fenerbahçe, bu karşılaşmayı en az 4 farklı kazandığı takdirde maç fazlasıyla liderlik koltuğuna oturacak.

Canlı izlemek için tıklayınız...

63'Bu arada Fenerbahçe'de Gökhan Gönül, bir ikili mücadelede sakatlandı ve şu anda oyun durmuş durumda.

62'Sivasspor, rakip yarı alandan sağ kanattan serbest vuruş kullandı. Cicinho'nun ceza alanına ortasında top kafalardan sekti ve ardından Caner, topu uzaklaştırdı.

61'Sarı lacivertli ekipte Webo, kimsenin beklemediği bir anda kaleye çok sert bir şut çekti ama Borjan sağ direk dibinde topu kontrol etti.

60'Bir başka Fenerbahçe atağında Holmen, sağ kanattan son çizgiye indi ve ceza alanına ortasını yaptı. Savunmanın ceza alanı dışına gönderdiği topu Meireles, yine ceza alanına gönderdi ama savunma topu uzaklaştırdı.

59'Bu kez gelişen Fenerbahçe atağında Emenike, sağ kanattan ceza alanına girer girmez topa yükseklik kazandırdı ve arka direkte Kuyt'ın gelişine vuruşu kaleye paralel gidip taca çıktı.

58'Sağ kanattan gelişen Sivasspor atağında topla buluşan Cicinho, ceza alanı uzak noktasına ortasını yaptı ama herkesi aşan top dışarıya gitti.

57'Fenerbahçe'nin sağlı sollu baskısı devam ediyor. Ceza alanı dışında topla buluşan Kuyt, sol çaprazdan sert bir şut çekti ama top dışarıya gitti. 

56'Çok hızlı gelişen Fenerbahçe atağında Selçuk'un güzel pasına sağ kanattan hareketlenen Webo, ceza alanına ortasını yaptı ama savunma topa müdahale etti.

55'Sağ kanattan gelişen Sivasspor atağında Kadir, pasını Burhan'a verdi ve Burhan, uzak kale direği yakınlarına ortasını yaptı ve gelen topa Chahechouhe çok sert vurup topu ağlarla buluşturdu.

55'GOL! Chahechouhe

54'Atak yönüne göre sağ kanattan kullanılan köşe vuruşunda ceza alanına yapılan ortayı Fenerbahçe savunması uzaklaştırdı.

53'Kullanılan serbest vuruşta Cicinho ceza alanına ortasını yaptı ama savunma topu karşıladı. Hemen arkasından ceza alanına bir orta daha yapıldı ama Holmen, topu kornere gönderdi.

52'Gelişen Sivasspor atağında Aatif Chahechouhe, sol kanattan Alves'in sert müdahalesiyle yerde kaldı ve Alves, sarı kart gördü. 

51'Sarı lacivertliler, ikinci yarıya da aynı baskılı futboluyla başladı.

50'Fenerbahçe yarı alanında gerçekleşen ikili mücadelede Raul Meireles, Mehdi'nin müdahalesiyle yerde kaldı ve karar serbest vuruş.

49'Etkili paslarla Sivasspor yarı alanına geçen Fenerbahçeli oyunculardan Caner, sol kanatta topla buluştu ve ceza alanına ortasını yaptı ve yakın direkte Webo, sert bir kafa vuruşuyla skoru 4-0'a taşıdı.

49'GOL! Webo

48'Fenerbahçe atağında ceza alanı içinde topla buluşan rakibinin baskısına rağmen topa vurmaya çalıştı ama zayıf vuruşu Borjan'da kaldı.

47'Orta alanda gerçekleşen ikili mücadelede Emenike'ye sert bir faul yapan Kadir sarı kart gördü.

46'Mücadelenin ikinci yarısı Sivassporlu oyuncuların vuruşuyla başladı. 

D.A.İkinci yarıda yeniden birlikte olacağız.

D.A.Fenerbahçe'nin rakibine göre oldukça baskılı olduğu ilk yarı Kuyt (2) ve Alves'in golleriyle 3-0 Fenerbahçe'nin üstünlüğü ile sona erdi.

D.A.İlk yarıda son düdük çaldı ve ilk yarı sona erdi.

45'İlk yarıda Fenebahçe'nin topla oynama oranlarında Sivasspor'a oranla %52'ye %48 üstünlüğü bulunuyor.

45'Mücadelenin hakemi Özgür Yankaya ilk yarının sonuna 1 dakika ilave etti.

43'Gelişen Sivasspor atağında Aatif Chahechouhe, ceza alanı yakınlarındaki Utaka'ya pasını attı ama savunma araya girdi.

42'Fenerbahçe'nin arzulu, istekli, mücadeleci oyunu devam ediyor.

41'Bu kez etkili gelişen Sivasspor atağında Burhan, sol kanattan ceza alanına girip son çizgiye indi ve kale sahasındaki Utaka'ya pasını attı ama Utaka'nın yakın direkten vuruşu yandan dışarıya gitti.

40'Etkili bir Fenerbahçe atağında Kuyt, sol kanatta topla buluştu ve ceza yayı yakınlarındaki Holmen'e pasını attı. Holmen'in gelişine sert şutu kaleci Borjan'da kaldı. 

39'Kullanılan köşe vuruşunda savunma ceza alanına gelen topu karşıladı ve ardından Özgür Yankaya Sivasspor lehine bir faul kararı verdi.

38'Bir başka Fenerbahçe atağında Selçuk Şahin, topla beraber ceza alanına yaklaştı ve uzaktan sert şutunda Borjan, topu kornere gönderdi.

37'Sivasspor, özellikle kanatlardan ceza alanına yapılan ortalarda çok fazla sıkıntı yaşıyor.

36'Sivasspor yarı alanında gerçekleşen ikili mücadelede Webo, Ümit'e faul yaptı.

35'Kullanılan köşe vuruşunda ceza alanına yapılan ortada kafalardan seken topa arka direkte Kuyt dokundu ve topu boş kaleye gönderdi. 

32'Kullanılan köşe vuruşunda ceza alanına yapılan ortaya Bruno Alves çok iyi yükseldi ve kafa vuruşuyla topu ağlara gönderdi.

32'GOL! Alves

32'Sol kanattan etkili gelişen Fenerbahçe atağında Kuyt, topla beraber ceza alanına girdi ama son anda Costa topu kornere gönderdi.

31'Fenerbahçe'nin Sivasspor önündeki baskılı oyunu devam ediyor. Sivasspor özellikle kontra ataktan pozisyon bulmaya çalışıyor.

30'Atak yönüne göre sağ kanattan kullanılan köşe vuruşunda ceza alanına yapılan ortada savunmanın müdahale ettiği topa Kadir ceza alanı dışından sert vurdu ama topu yine savunma uzaklaştırdı.

29'Sivasspor atağında Utaka, pasını ön taraftan ceza alanına giren Kadir'e verdi ama Kadir'in topuna Gökhan Gönül müdahale etti ve top kornere gitti.

28'Emmanuel Emenike, rakip yarı alanda sağ kanatta topla buluştu ve rakiplerinden çok iyi sıyrılıp ceza alanına girip çaprazdan şutunu çekti ama Borjan topu kontrol etti.

27'Sol kanattan gelişen Fenerbahçe atağında Raul Meireles, ceza alanına ortasını gönderdi ama Sivasspor savunması topu karşılayan taraf oldu.

26'Hızlı gelişen Fenerbahçe atağında sol kanattan rakip yarı alana geçen Webo, sağ kanattan ceza alanına koşu yapan Emenike'ye ara pasını attı ama araya Sivasspor savunması girdi.

25'Fenerbahçe yarı alanında gerçekleşen ikili mücadelede Meireles, Cicinho'ya sert bir faul yaptı ve karar serbest vuruş.

24'Tehlikeli Fenerbahçe atağında Sivasspor ceza alanı içinde sağ çaprazdan topla buluşan Kuyt, kale sahasına yerden pasını attı ama Webo, topa dokunamadı.

23'Bu kez gelişen Sivasspor atağında sağ kanatta topla buluşan Burhan, ceza alanına ortasını yaptı ve gelen topa Aatif Chahechouhe'nun kafa yandan dışarıya gitti.

23'Bu kez gelişen Sivasspor atağında sağ kanatta topla buluşan Burhan, ceza alanına ortasını yaptı ve gelen topa Aatif Chahechouhe'nun kafa yandan dışarıya gitti.

22'Fenerbahçe'de özellikle ilk kez forma giyen Samuel Holmen ve Emmanuel Emenike çok istekliler.

21'Kısa paslarla Sivasspor yarı alanına geçen Fenerbahçeli oyuncular rakip ceza alanına giremeyince yeniden savunmaya döndüler.

20'Kullanılan köşe vuruşunda ceza alanına yapılan ortada Alves'in vuruşu yandan dışarıya çıktı. 

19'Sağ kanattan gelişen Fenerbahçe atağında Emenike, ceza alanı içi sağ çaprazında topla buluştu ve yerden kale sahasına ortasını yaptı ama son anda Sivasspor savunması topu kornere gönderdi.

18'Bu dakikayı Fenerbahçeli oyuncuların kendi aralarında paslaşmalarıyla geride bıraktık.

16'Sivassporlu oyuncular bu golün ardından Özgür Yankaya'ya itirazlarda bulundu.

15'Sivasspor rakip yarı alanda paslaşırken top maçın hakemi Özgür Yankaya'ya çarptı ve Emenike topu alıp sağ kanattan ceza alanına çok hızlı bir şekilde gidip sol taraftaki Kuyt'a pasını çıkardı ve Kuyt'ta düzgün bir vuruşla topu ağlara gönderdi.

15'GOL! Kuyt

14'Kullanılan serbest vuruşta Cicinho, ceza alanına ortasını yaptı ama herkesi aşan top diğer kanattan taca çıktı.

13'Sağ kanattan gelişen Sivasspor atağında Cicinho, ileriye hareketlenen Burhan'a uzun bir top gönderdi. Burhan, Egemen'den sıyrılmak isterken yerde kaldı ve karar serbest vuruş.

12'Bu kez sağ kanattan gelişen atakta Pierre Webo, ceza alanına ortasını yaptı ama top bir kez daha kaleci Borjan'da kaldı.

11'Fenerbahçe, Sivasspor'a oranla daha baskılı bir futbol ortaya koyuyor.

10'Gelişen Fenerbahçe atağında sol kanatta topla buluşan Holmen'in ceza alanına ortası Milan Borjan'da kaldı.

9'Orta alanda gerçekleşen ikili mücadelede Raul Meireles, rakibinin müdahalesiyle yerde kaldı ve karar serbest vuruş.

8'Atak yönüne göre sol kanattan kullanılan köşe vuruşunda ceza alanına yapılan ortada Alves'in kafa vuruşu yandan dışarıya gitti. 

7'Gelişen Fenerbahçe atağında ceza alanı dışında hafif sol çaprazda topla buluşan Holmen, çok sert bir şut çekti ama son anda Borjan topu kornere gönderdi.

6'Fenerbahçe'de Milos Krasic'in Fransız ekibi Bastia'ya kiralanmasının ardından lisansı çıkan Samuel Holmeni bugün ilk kez Fenerbahçe forması giyiyor.

5'Fenerbahçe rakip yarı alandan sol kanattan serbest vuruş kullandı. Caner'in ceza alanına ortasına Egemen yükselip kafa vuruşunu yaptı ama top yandan dışarıya gitti.

4'Karşılaşma orta alan mücadelesi şeklinde başladı. Orta bölümde kıran kırana bir mücadele var.

3'Sivasspor'da topla buluşan Costa, Fenerbahçe ceza alanına yüksek bir top gönderdi ama Fenerbahçe savunması topu karşılayan taraf oldu.

2'Rakip yarı alanda topla buluşan Selçuk, rakip ceza alanına yüksek bir top gönderdi ama top kaleci Borjan'da kaldı.

1'Karşılaşma Fenerbahçeli oyuncuların vuruşuyla başladı.

M.Ö.Her iki takım oyuncuları sahaya çıktı ve Şükrü Saracoğlu Stadı'nda İstiklal Marşı'mız okunuyor.

M.Ö.Karşılaşmayı Edirne Bölgesi hakemlerinden Üst Klasman Hakemi Özgür Yankaya yönetecek.

M.Ö.İki takım arasında İstanbul'da oynanan toplam 7 karşılaşmada Fenerbahçe 6 kez kazanırken Sivasspor ise sadece 1 kez kazanabildi.

M.Ö.Sivas'ta oynanan karşılaşma 0-0 sona ererken İstanbul'daki maç Sivasspor'un 2-1'lik üstünlüğü ile sona erdi.

M.Ö.Geçen sezon iki takımın kendi arasında oynadığı karşılaşmalarda Fenerbahçe galip gelemedi.

M.Ö.Kırmızı beyazlı ekipte ise mücadelenin ilerleyen bölümlerinde oyuna girmesi muhtemel isimler; Korcan Çelikay, Murat Akça, Eren Aydın, Hakan Arslan, Ahmet Aras ve Cihan Özkara.

M.Ö.Sarı lacivertli ekipte karşılaşmanın ilerleyen bölümlerinde oyuna girmesi muhtemel isimler; Mert Günok, Hasan Ali Kaldırım, Bekir İrtegün, Mehmet Topal, Alper Potuk, Mehmet Topuz ve Salih Uçan.

M.Ö.Fenerbahçe'nin Senegalli oyuncusu Moussa Sow, bugünki maçın 18 kişilik kadrosunda yer almıyor.

M.Ö.Sivasspor ise geride kalan 2 haftada Kayserispor'a deplasmanda 1-0 mağlup olurken kendi sahasında Torku Konyaspor'u 2-0 mağlup etti.

M.Ö.Spor Toto Süper Lig'de Fenerbahçe, geride kalan 2 haftada Torku Konyaspor'a deplasmanda 3-2 mağlup olurken kendi sahasında Eskişehirspor'u 1-0 mağlup etti.

M.Ö.Konuk ekip Sivasspor ise karşılaşmaya; Milan Borjan, Cicinho, Manuel da Costa, Ümit Kurt, Ziya Erdal, Kadir Bekmezci, Burhan Eşer, Adem Koçak, Mehdi Taouil, Aatif Chahechouhe ve John Utaka ilk 11'iyle başlayacak.

M.Ö.Ev sahibi Fenerbahçe karşılaşmaya; Volkan Demirel, Gökhan Gönül, Bruno Alves, Egemen Korkmaz, Caner Erkin, Selçuk Şahin, Raul Meireles, Dirk Kuyt, Samuel Holmen, Emmanuel Emenike ve Pierre Webo ilk 11'iyle başlayacak.

M.Ö.Fenerbahçe ve Sivasspor'un karşılaşmaya başlayacağı ilk 11'leri belli oldu.

M.Ö.Bu maçın canlı anlatımında sizlerle birlikte olacağız.

M.Ö.Spor Toto Süper Lig'in 3. haftasında Fenerbahçe, kendi sahasında Sivasspor'u konuk edecek. 

Spor Toto Süper Lig'in 3. hafta mücadelesinde Fenerbahçe sahasında Sivasspor'u konuk ediyor.

FENERBAHÇE: Volkan, Gökhan, Alves, Egemen, Caner, Kuyt, Selçuk, Meireles, Holmen, Emenike, Webo

SİVASSPOR: Borjan, Cicinho, Trindade, Ümit Kurt, Ziya, Kadir, Burhan, Adem Koçak, Mehdi, Aatıf, Utaka

STAT: Şükrü Saracoğlu

HAKEM: Özgür Yankaya

Avrupa'dan 2 yıl men edilmenin şokunu yaşayan Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'de bu akşam sahasında Sivasspor'u konuk edecek. İlk hafta deplasmanda alınan 3-2'lik Torku Konya yenilgisinin ardından, geçtiğimiz hafta Eskişehirspor'u 1-0 deviren sarı-lacivertli takımda hedef Sivas'ı yenip hem moral bulmak hem de galibiyet serisi başlatmak. Yiğidolar ile ligde 16 kez karşılaşan Fenerbahçe, galibiyet sayısında 10-3 üstün. 3 maç ise berabere sonuçlandı. Kanarya 37, Sivas 20 gol attı. Sahasında oynadığı son 7 lig maçını kazanan sarı-lacivertliler, Kadıköy'deki son yenilgisini ise 3 Şubat 2013'te 2-1'lik skorla yine bu akşamki rakibi Sivasspor karşısında almıştı.

Sezona iddialı bir kadro kurarak hazırlanan sarı laciverliler takımın başına Ersun Yanal'ı getirmişti. Hazırlık maçlarında alınan galibiyetler camiianın yüzünü güldürmüştü. CAS'ın men kararını süpriz bir şekilde askıya almasından sonra ön elemeye katılan Fenerbahçe önce Salzburg engelini geçti. Lig'de ilk hafta Torku Konyaspor önünde 2-0 öne geçmesine rağmen ikinci yarı kötü futbol nedeniyle 3-2 mağlup olan kanaryada moraller bozuktu. Torku Konyaspor maçını unutup Arsenal maçına hazırlanan Ersun Yanal'ın öğrencileri hafta içi de şoka uğradı. Kendi sahasında Arsenal'e 3-0 yenilen kanarya bir türlü istediği futbolu sahaya yansıtamıyordu.

Ligin ikinci haftasında kendi sahasında Eskişehirspor'u ağırlayan kanarya Kuyt'ın golüyle maçı kazanıp Arsenal ile oynayacağı rövanş maçı öncesi moralini arttırmıştı. Arsenal ile İngiltere'de oynanan maçtada mağlup olan Fenerbahçe'ye yine bir kötü haber CAS'dan geldi. Men cezasını askıya alan CAS, bu cezayı onadı ve Fenerbahçe'ye 2 yıl Avrupa Kupalarından men cezası verdi. Bu sezon sadece Süper Lig ve Türkiye Kupası'nda mücadele edecek olan Fenerbahçe, Süper Lig'in 3.haftasında kendi sahasında Sivasspor'u ağırlıyor. Fenerbahçe'de Sow bu maçta ilk 18'e alınmadı.

transfer-bombalari_8048.html" target="_blank">BİTEN TRANSFER BOMBALARI (foto galeri)
Galatasaray_7912.html" target="_blank">EN TUHAF TRANSFER UYANIKLIKLARI (foto galeri)
BİKİNİ İLE MAÇI OYNAMAYA KALKINCA (foto galeri)
İŞTE FUTBOLCULARIN EŞLERİ VE SEVGİLİLERİ (foto galeri)
KIZLARDAN FUTBOL SHOW 18+ (foto galeri)

Süper ligde birazdan Fenerbahçe ile Sivasspor takımları karşılaşacak. Fenerbahçe Sivas maçı canlı yayın ile Lig TV'den yayınlanacaktır. Fenerbahçe Sivasspor maçı canlı anlatımı izle buradan.

Geçen hafta 2013 2014 sezonunda ligdeki ilk galibiyetini elde eden Fenerbahçe, bu akşam kendi saha ve seyircisi önünde Sivasspor ile kozlarını paylaşacak.

UEFA Avrupa liginden men edilen ve büük bir şok yaşayan fenerbahçe, artık sadece süper lig şampiyonluğunu düşünmeye başladı ve bu gece Sivasspor karşısında 3 puan ve güzel bir futbol hedefliyor.

Bu arada henüz sahaya sürülecek ilk 11'ler belli olmadı ancak sarı lacivertli ekibin muhtemelen karşılaşmaya, Volkan, Gökhan, Alves, Egemen, Caner, Kuyt, Mehmet Topal, Meireles, Alper, Emenike, Webo onbiri ile çıkması bekleniyor.

Fenerbahçe'nin rakibi Sivasspor ise mücadeleye, Borjan, Cicinho, Da Costa, Ümit, Ziya, Burhan, Adem, Kadir, Aatif, Mehdi, Utaka 11'i ile çıkabilir ve sahaya sürülecek kadrolar belli olduğu anda sizlerle olacak.

Öte yandan konuk ekibin hocası Roberto Carlos, Fenerbahçe'den kesinlikle korkmadıklarını ve onların kendilerinden korkması gerektiğini söyledi.


YORUMLAR