Fenerbahçe kupa sonrası Ankara'nın Bağları ile coştu

Raul Meireles'den Yatçaz Kalkcaz Ordayım şarkısı ve Ankara'nın Bağları eşliğinde coşan Fenerbahçeli oyunculardan renkli görüntüler..

GazeteA24.com » pr » Fenerbahçe kupa sonrası Ankara'nın Bağları ile coştu

 Fenerbahçe'nin Türkiye Kupasını almasında Raul Meireless'in Ankara'nın Bağları oyunu ve Yatçaz Kalkcaz Ordayım şarkısı söylemesi tıklanma rekorları kırdı..

Webo, Kuyt, Meireles ve Baroni sahada "Ankara'nın Bağları" eşliğinde göbek atıyorlar.Ziraat Türkiye Kupası finalinde Fenerbahçe ile Trabzonspor Ankara'da karşılaştı.. Lig ve Avrupa'da hedefe ulaşamayan Fenerbahçe, kupayı müzesine taşıdı..

GÖBEK ATTILAR

Kupa töreni sonrası Fenerbahçeli futbolcuların sevinç gösterileri ise görülşmeye değerdi. Fenerbahçeli futbolcular Webo, Kuyt, Meireles ve Baroni kupanın etrafından "Ankara'nın Bağları" şarkısı eşiliğinde göbek atarken, Fener taraftarı ise şarkıya alkışlarıyla tempo tuttu.

Fenerbahçe'nin Türkiye Kupasını almasında Raul Meireless'in Ankara'nın Bağları oyunu ve Yatçaz Kalkcaz Ordayım şarkısı söylemesi tıklanma rekorları kırdı..

İşte Fenerbahçe Meireless'in paylaşım rekorları kıran videoları.Fenerbahçe'nin Portekizli yıldızı Raul Meireles, Gülşen'in "Yatcaz Kalkcaz" adlı şarkısını bakın nasıl söyledi.Üst üste ikinci kez Türkiye Kupası'nı müzesine götüren Fenerbahçe'nin takım otobüsünde ise adeta bir bayram havası vardı.

Kupa sarhoşu olan Fenerbahçeli futbolcular takım otobüsünde çılgınca eğlenirken, sarı lacivertli takımın sempatik oyuncusu Meireles ise eline aldığı mikrofonu birtürlü bırakmak bilmedi.

FBTV mikrofonlarını eline alan ve müzik eşliğinde "Ankara'nın Bağları"nı söylemeye çalışan Portekizli oyuncu, arkadaşlarına eğlenceli anlar yaşattı. Yıldız oyuncu daha sonra da "Yatcaz kalkcaz" şarkısını söyledi.


YORUMLAR