23 Nisan 2014 Çarşamba
   16.07.2013 19:44:38

Fenerbahçe hazırlık maçı izle.. Fenerbahçe Boluspor maçı ne zaman oynanacak? FB Boluspor maçı saat kaçta? FB Boluspor maçı canlı yayın izle..

Fenerbahçe Boluspor hazırlık maçı izle, Fenerbahçe Boluspor maçı canlı izle, Fenerbahçe Boluspor maçı saat kaçta? Fenerbahçe Boluspor maçı hangi kanalda?

 Yeni sezon hazırlıklarına Düzce Topuk Yaylası'da devam eden Fenerbahçe ilk hazırlık maçında 19 Temmuz Düzce'de Boluspor karşısına çıkacak.Düzce stadın'da oynanacak olan mücadele saat 19:07 de başlayacak.Maç Dsmart'dan naklen yayınlanacak
Yeni transferleri ve yeni Teknik Direktörü ile hazırlıklarına devam eden Fenerbahçe ilk kez sahaya çıkacak.Düzce'de oynanacak olan mücadeleyi yayınlayacak kanal henüz belli olmadı.Kanal belli olur olmaz sizlere aktaracağız.
Fenerbahçe daha sonra Azerbaycan'da bir hazırlık maçına daha çıkacak. Hazar Lankeran takımı ile Lenkeran’da karşılaşacak olan Fenerbahçe, Bakü’ye 150 km mesafedeki Lankeran’a özel uçakla gidecek ve direkt olarak Lankeran’a uçacak.

Üçüncü hazırlık maçına Şükrü Saracoğlu Stadı ev sahipliği yapacak. 50 bin taraftarın önünde 24 Temmuz'da planlanan mücadelede, rakip Hollanda ’nın PSV Eindhoven takımı olacak.

Yorumlar

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!