Fahrettin Yıldırım'ın katili kim? Müge Anlı 17 Şubat izle

Evinde boğazı kesilerek ölduruldu. Öldürülmeden 4 ay önce Hacer Yıldırım ile evlendi ve üzerine mal yaptı. Peki Fahrettim Yıldırım'ın cinayetini kim işledi. Müge Anlı izle, Müge Anlı 17 Şubat izle.

 Müge Anlı izle - Fahrettim Yıldırım'ı kim öldürdü?   Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılan ve 21 Aralık'tan beri kayıp olan Ali Rıza Arduç'un ablası Fatma Arduç Müge Anlı'nın programında canlı yayında cinnet getirdi. Müge anlı bugünkü programı, müge anlı bugünkü programında neler olacak, Müge Anlı Bugünkü yayını izle, müge anlı canlı izle, Müge Anlı Pazartesi izle. Ekranların sevilen programı Müge Anlı 16 Şubat Pazartesi bölümü başladı. Sitemizden canlı olarak yayınlanan Müge Anlı’yi  MÜGE ANLI İZLE – 17 ŞUBAT 2014 CANLI YAYIN  linkinden canlı olarak takip edebilirsiniz. Müge Anlı’da bugün 110 gündür kayıp olan Gürkan Kaya, aranmaya devam ediyor. Gürkan Kaya’dan bir haber var mı? Gürkan Kaya öldü mü yoksa birileri tarafından kaçırıldı mı? En çok merak edilen olay olan Gürkan Kaya olayı bugün Müge anlı’da çözüme kavuşuyor. 


Facebook ve Twitter kullanıcıları, Gürkan Kaya’nın kayınpederi tarafından öldürülmüş olabileceği ihtimali üzerinde duruyor. Ancak Gürkan’ın kayınpederi böyle bir şeyin olmadığını belirtiyor. Bakalım Gürkan Kaya ile ilgili neler yaşanacak? Müge Anlı’da bir başka kayıp ise Ali Rıza, Tokat’ta esrarengiz bir şekilde evden kaybolan Ali Rıza’nın kimlerle ilişki kurduğu ve en son gece kimlerle görüştüğü araştırılmaya devam ediliyor. 

MÜGE ANLI CANLI YAYIN İZLE
MÜGE ANLI İZLE – 16 ŞUBAT 2016 CANLI YAYIN

ALİ RIZA’NIN BABASI NELER ANLATTI? ALİ RIZA ÖLDÜ MÜ?
Tokat’ta kaybolan ve 51 gündür kendisinden haber alınamayan Ali Rıza Arduç hakkında her kafadan bir başka ses çıkıyor. Ali Rıza’yı arayan Müge Anlı, Ali Rıza’nın babasına ulaştı. Ali Rıza’nın babası bugüne kadar anlatılanlardan çok daha farklı şeyler anlattı.
Ali Rıza'nın babası bugün programda oğlunu en son kaybolmadan 16 gün önce gördüğünü söyledi. Ali Rıza pastanenin önünde kız yüzünden kavga etti mi? Sorusuna Ali Rıza'nın babası cevap verdi. Bedriye Hanım kocası kaybolduktan 1 hafta sonra trafik kazası için neden “Ali Rıza’nın kaybolduğu gece kaza oldu” Dedi? Müge Anlı ile Tatlı Sert’te esrarengiz bir kayıp..

Ali Rıza’nın nerede olduğu bulunamadı. Tokat’ta bir garip kayıp! 21 Aralık’ta Ayşe Ardıç’ın kardeşi Ali Rıza Ardıç kaybolmuş. Arkadaşı ile Niksar’a gitti, eşine “eve geliyorum” dedi, dönmedi… Arkadaşı İhsan gece eşine gidi “Ali cinayet işledi, seni arayacak” dedi… Programa katılan Ali Rıza Arduç'un arkadaşı kaybolduğu gece yanındaydı. Peki Hasan Bey programda neler anlattı?

Yönetmen yayına ara verdi!
Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılan ve 21 Aralık'tan beri kayıp olan Ali Rıza Arduç'un ablası Fatma Arduç Müge Anlı'nın programında canlı yayında cinnet getirdi. Kendini yere atan acılı kadın, yetkililere seslenerek 'Kardeşimi bulun!' sözleriyle gözyaşı döktü.
Acılı kadın çığlıklarını arttırınca yayın ekibi acil reklam arasında girdi.

16 YAŞINDAKİ FATMA UZUN HALA BULUNAMADI!
Müge anlı’da Türkiye’nin kınadığı bir olay yaşandı. 16 Yaşındaki çocuk Fatma Uzun, 30 yaşındaki Muammer Kaygısız tarafından kaçırıldı. 37 gündür haber alınamayan Fatma için, Müge Anlı 16 Şubat 2016 Pazartesi günü yayınlanan programda isyan etti. Devletin yetkili kurumlarını göreve çağıran Müge anlı, bugüne kadar Fatma Uzun’un bulunanaması sonra sebebiyle programda bütün imkanları seferber etti. Kan donduran olayda Fatma Uzun’un babası olan Hüseyin Bey bugün programda ilk defa konuştu. Artık kızının bulunması istediğini söyleyen acılı baba, kızına baskı yaptığı iddialarını da reddetti. Kızının evlendirilmesi için kendisine gelen teklifleri hiçbir şekilde kabul etmeyeceğini söyleyen Fatma Uzun’un babası Müge Anlı izle’de ilk kez konuştu. Bu konuyu çözmek için her türlü imkanları kullanan Müge Anlı, Fatma Uzun’u bulabilecek mi? Merakla izlenen Müge Anlı’nın 16Şubat Pazartesi günü yayınlanan bölümünü sitemizden canlı olarak izleyebilirsiniz.

Gürkan Kaya'nın öldüğünden şüpheleniliyor!
Müge Anlı'da evlendikten 5 gün sonra kayıplara karışan ve kendisinden bir daha haber alınamayan Gürkan Kaya'Nın izi her geçen gün daha da belirsizleşiyor. Müge Anlı ve ekibi tüm ipuçlarını ince eleyip sık dokurken dedektif edasıyla olayı çözerek Gürkan Kaya'ya ulaşmaya çalışıyor ancak Kaya'nın kayıp olmasının üzerinden geçen 160 gündür hala bir haber alınamadı. Müge Anlı ve ekibi, Kaya'nın ölldürüldüğünü düşünmeye başladı.

ENGELLİ SERKAN ÖZÇELİK 7 GÜNDÜR KAYIP!
İstanbuk’un Kağıthane ilçesinde ikamet eden yüzde 65 zihinsel engelli 33 yaşındaki Serkan Özçelik, 7 gün önce kayboldu. Kendisini arayan ailesi Serkan’ın nerede olduğunu bilmiyor. Evden bakkala gidiyorum diyerek çıkan ve bir daha haber alınamayan Serkan nerede? Cep telefonunun yanında olduğu söylenen Serkan’ın telefonunu zaman zaman açtığı ve arada bir ses vermeden sadece nefes alıp verdiğini söyleyen aile, Serkan’ın canından şüphe etmeye başladı. 7 gündür sokaklarda olduğu düşünülen Serkan’ı bulmak için Müge Anlı ve ekibi ilk önce sosyal hizmetlere bakacağını söyledi.


YORUMLAR