Esra Erol'la Evlen Benimle izle - 25 ekim 2013

,Esra Erol ile Evlen Benimle tek parça izle,Esra Erol'la Evlen Benimle tek parça izle, Esra Erol'la Evlen Benimle 25 Ekim izle, Esra Erol'la Evlen Benimle son bölüm canlı yayın izle, Esra Erol izle

      Esra Erol Evlen Benimle 25 Ekim 2013 izlemek için tıklayınız.. Ekranların en sevilen yüzlerinden, yıllardır mutlu evliliklere aracı olan, sıcaklığı, neşesi ve doğallığıyla gönüllere taht kuran Esra Erol, Eylül’den itibaren FOX’ta! Yeni sezonu FOX ekranında karşılayacak olan Esra Erol, farklı ve yepyeni projelerle izleyicisiyle buluşacak; yine çok sevilen, çok izlenen programlara imza atacak. Esra Erol Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 16.30′da FOX’ta!

Fox TV ekranlarından yayınlandığı günden bugüne kadar izlenme rekorları kıran Esra Erol ile Evlen Benimle programı yine bütün hızıyla devam ediyor. Esra Erol Evlen Benimle İzle,Esra Erol Evlen Benimle Programı İzle... Gelin ve Damat adayı arayanlar Esra Erol'la Evlen Benimle 24 Ekim 2013 FOX Tv canlı izle Evlenmek isteyip de aradığı adayı bulamayanlar ekran başına! Programa katılan adaylar; özel yaşamları, meslekleri ve evlenmek istedikleri kişilerde bulunması gereken özellikler hakkında bilgi veriyorlar. Birbiriyle anlaşan ve evlenmeye karar veren çiftlerin nikahları canlı yayında kıyılıyor. 

ESRA EROL ÇİLEDEN ÇIKTI!

Evlenme programı Esra Erol’la da dün eşine az rastlanır anlar yaşandı. Adaylarını armutun sapı, üzümün çöpü diyerek beğenmeyen Ayaz Bey dün kendisine gelen talibini kibarca reddetti. Ancak Özlem Hanım Ayaz’ın olumsuz cevabını kabul etmedi ve adeta yalvardı. Esra Erol da araya girerek bir kadının bu kadar yalvarmasının yanlış olduğunu belirterek Özlem ve Ayaz’ı çaya gönderdi. 

 

Deli Yürek Muhsin Esra Erol'da!

 Sunucusu kadar taliplerini arayan katılımcılar ve adayları ile de dikkatleri çeken programlardan biri olan izdivaç programlarından biri olan ve bu sene Fox’a transfer olan Esra Erol’la da ilginç anlar yaşandı.
Denizli’den hayatının aşkını bulmak için programa katılan 20 yaşındaki Muhlis Bey ve Esra Erol arasında yaşanan diyaloglar ekranları başındakileri gülme krizine soktu. Yaradılışı ötürü çatık kaşlı olduğunu belirten Muhlis Bey’in stüdyoya geliş şarkısı da başrolünü Kenan İmirzalıoğlu'nun oynadığı Deli Yürek’in yıllara meydan okuyan ve akıllardan çıkmayan Haydarinna şarkısı olunca ortaya şaşırtıcı görüntüler çıktı.

 

 

Gelin ve Damat adayı arayanlar Esra Erol'la Evlen Benimle 21 Eylül 2013 FOX Tv canlı izle Evlenmek isteyip de aradığı adayı bulamayanlar ekran başına! Programa katılan adaylar; özel yaşamları, meslekleri ve evlenmek istedikleri kişilerde bulunması gereken özellikler hakkında bilgi veriyorlar. Birbiriyle anlaşan ve evlenmeye karar veren çiftlerin nikahları canlı yayında kıyılıyor.

Esra Erol dünkü programında hangi ünlü mankenin anneannesinin kendi programında evlendiğini açıkladı. FOX TV'de yayınlanan Esra Erol'un programında güzel sunucu hangi ünlü mankenin anneannesinin evlendiğini açıkladı. Bugüne kadar pekçok insanı evlendiren Esra Erol bu kez ünlü mankenin anneannesni evlendirdi.

Esra Erol "2. Sayfa programında benim kulaklarımı çınlatmışlar" diyerek bir video yayınlattı. 2. Sayfa'da Ebru Şancı'nın konuk olduğu görüntülerde Şancı anneannesinin Esra Erol'un programında evlendiğini açıkladı.Sabahın erken saatlerinde annesininin arayıp haber verdiğini anlatan Şancı "Bir baktım takmiş İngiltere Kraliyet ailesinden şapkasını evlenmiş" dedi. Diğer konuk Yaşar Alptekin ise Ebru Şancı'nın anneannesinin evliliğiyle ilgili "ben ünlü olmazsam Esra Erol'un programında evlenirdim" dedi. Bunun üzerine Esra Erol programında Yaşar Alptekin'i aradıklarını söyledi ve ünlü oyuncuyu programa davet etti.


YORUMLAR