Esra Erolda Evlen Benimle son bölümü izle / ATV & Esra Erol'un hayatı foto galeri - TEK LİNK SEYRET

28.03.2013,Esra Erol'da Evlen Benimle hd izle,Esra Erol'da Evlen Benimle seyret, full hd izle, yeni bölüm hd izle, son bölüm hd izle, yeni bölüm full hd izle, 28 Mart Cuma, izdivaç programı

    Evlenmek isteyip de aradığı adayı bulamayanlar ekran başına!

Evlenmek, hayata yeniden başlamak veya ikinci baharını yaşamak isteyenler Esra Erol'da Evlen Benimle'de buluşuyor.

28 MART Perşembe 2013 tarihli yayın:Esra Erol o programı ti'ye aldı

İzdivaç programının sunucusu Esra Erol Arjantin'deki programla ilgili haberlerin ardından Twitter sayfasına "Arjantin TV'den gelen teklifi iyi ki reddetmişim" yazarak programı ti'ye aldı.

Türkiye'de beğeniyle izlenen izdivaç programlarının bir benzeri de Arjantin’de yayınlanıyor. Kadınlar ve erkeklerin bikinili çıktığı Arjantin versiyonu izleyenleri şaşırtıyor.

Kıyasıya bir rekabetin yaşandığı programda, birbirlerini beğenen adaylar stüdyo arkasına alınıyor.

Erkekler boşta kalmamak için kendilerini beğenen kadınları hemen kabul ederken, iki kadının aynı erkeği beğenmesi durumunda; erkek adayın seçtiği kadın programda kalmaya hak kazanıyor.


Beyaz, programın ilerleyen saatlerine ise evlilik programı yapımcı ve sunucusu Esra Erol'a bir sürpriz yaptı. Beyaz'ın kendi ekibiyle çektiği evlilik programı taklidi skeç gülme krizine soktu.ESRA EROL'DAN KIVRAK DANSLAR

Beyazıt Öztürk, Beyaz Show'a konuk olan Esra Erol'un 15 yaşındaki liseli halini ekranlara taşıdı 

Her hafta yaptığı sürprizlerle Beyaz Show'u yeniden canlandıran Beyazıt Öztürk Esra Erol'un 15 yaşındaki görüntülerini ortaya çıkardı. Beyazıt Öztürk, Esra Erol'un bile daha önce izlemediği videoyu Erol'un liseden arkadaşının gönderdiğini söyledi. Hiç değişmediği görülen Erol'un kıvrak dansı büyük beğeni topladı.

VIDEOYU İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Korumaları Esra Erol'u öptürmedi

Ünlü sunucu Esra Erol, Bursa 11. Kitap Fuarı'na katıldı. 'Sessiz Kadınlar' kitabının imza günlerine devam eden ünlü sunucunun Bursa'daki durağında yoğun izdiham yaşandı.

Sunucu Esra Erol, Sessiz Kadınlar kitabının imza günü için Bursa'da hayranları ile buluştu. Bursalı hayranlarının sevgi seli ile karşılaşan Erol, yeni kitabına hayranlarının isimlerini yazarak fotoğraf çektirdi.

Özellikle bayan hayranlarının büyük ilgi gösterdiği ünlü sunucuyu bazı hayranları da öpmek istedi. Yaşlı bir kadın hayranının imza aldıktan sonra Esra Erol'u öpmek istemesi üzerine ünlü sunucunun yardımcıları devreye girerek, 'Öpmek yok ablacım' diye uyarıda bulundu. Sık sık 'Öpmek yok' şeklinde uyarılarda bulunan Erol'un yardımcıları, kitap almayan hayranların ise fotoğraf ve imza almasına izin vermedi.

Gösterilen ilgiden memnun olduğunu ifade eden ünlü sunucu, "Yetiştirmeye çalışıyoruz. 2'de başladık saat 4 oldu. Allah'a bin şükür olsun daha imzalamamız gereken kitaplar var. Bursa Kitap Fuarı'nı ilk defa geliyorum. Bir haftadır da gayet iyi gidiyor. Bugün de birçok yazar var" diye konuştu.

 

27 MART 2013 tarihli yayın:26 MART 2013 tarihli yayın:25 MART 2013 tarihli yayın:


YORUMLAR