Esra Erol'da Evlen Benimle izle 22 Şubat 2013, ATV, Esra Erol Yeni bölüm izle, Esra Erol son bölüm izle,Fahri Bey ile Nurgül Hanım'ın düğününü izle..

22.02.2013,Esra Erol'da Evlen Benimle hd izle,Esra Erol'da Evlen Benimle seyret,Esra Erol full hd izle, Yeni bölüm izle, son bölüm izle, yeni bölüm hd izle, son bölüm hd izle, yeni bölüm full hd izle

 'Konu mankeni miyim?' deyince ortam gerildi!

 Esra Erol'da Evlen Benimle programına katılan Burak ve Halime arasında gergin anlar yaşandı.

Esra Erol'un programına katılan Halime ve Burak'ın tartışması stüdyoda gergin anlara neden oldu. Sosyal medya nedeniyle çıkan tartışmada stüdyoda bulunan Halime'nin annesinin açıklamarı olay yarattı. Halime'nin annesi "Burak kızımı haketmedi. Kızımı çileden çıkardı Burak evliliğe hazır değil, işi gücü Facebook evlilik hakkında konuşmadılar. Hep annesi geldi, hiç birşey konuşamadılar." dedi. Halime'nin ennesinin bu açıklamalarından sonra Burak konuşmak istedi ama sözü kesilince sinirlendi. Burak "siz konuşun ben konu mankeniyim diyerek tepki gösterdi. Halime'nin annesi ise "dünde Halime konu mankeniydi" diyerek Burak'a cevap verdi.

Halime'nin annesinin söze karışmasına sinirlenen Burak "dün annemler burdayken kalite nasıldı şu an nasıl. Ben evliliğe hazır değilim. Konuşmama izin vermeyecekseniz çıkıp gideyim" dedi. Çalışmaması eleştirilen Burak o konuya da açıklık getirdi. Annesi ve Burak'ın konuşmasından rahatsız olan halime "Konuşmama fırsat vermiyor, Ben her şeye evet demiyorum o hayır dememe fırsat vermiyor. Burak köle arıyor. Evliliğe hazır değil maddi manevi babam durdu arkasında." dedi. Halime'nin bu açıklamaları Burak'ı şok etti.

Tartışmaya son noktayı ise Esra Erol koydu. Ünlü sunucu "Masum bir ilişki yaşadığınıza inanıyor musunuz?' dedim 'Evet' dediniz. Şimdi ise karşıma ayrılık kararı ile gelmiş iki insansınız bugün iyi ki olmamış diyorsunz. Çok dolmuşsunuz "hiç bir zaman birbirinizi arayıp konuşmamışsınız." dedi

  Evlenmek, hayata yeniden başlamak veya ikinci baharını yaşamak isteyenler Esra Erol'da Evlen Benimle'de buluşuyor.

Programa katılan adaylar; özel yaşamları, meslekleri ve evlenmek istedikleri kişilerde bulunması gereken özellikler hakkında bilgi veriyorlar. Birbiriyle anlaşan ve evlenmeye karar veren çiftlerin nikahları canlı yayında kıyılıyor..

 

Esra Erol'a 14 Şubat Sürprizi!


Esra Erol'da Evlen Benimle'de bugün eşi Esra Erol'a eşi öyle bir Sevgililer Günü sürprizi hazırladı ki...

Esra Erol'a eşinden canlı yayında 14 Şubat sürprizi! İZLE

Esra Erol'un Atv'de ekranlara gelen programında eşi Ali Özbir, Esra Erol için özel bir vtr hazırlattı. Vtr'de Esra Erol'un ve kendi resimleri eşliğinde Yılmaz Erdoğan'ın 'Sana bakmak' şiiri döndü.

Stüdyoda öyle romantik anlar yaşandı ki. İzleyiciler Ali Özbir'in bu jestini alkışladı. Esra Erol ise ne kadar duygulansa da belli etmemeye çalıştı. Vtr'nin ardından eşine çok teşekkür etti. Şu sözlerle seslendi..

'Çok güzeldi, Allah herkese nasip etsin. Sevgilim çok teşekkür ederim, Aşkım kaktüsüm..'

Esra Erol ve izdivaç geyiği Kim Milyoner olmak İster'de güldürdü!

Kenan Işık'ın sunduğu Kim Milyoner Olmak İster yarışması birbirinden ilginç yarışmacılara ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Tıpkı 'Evlilik' isteği ile KenanIşık'ı şaşırtan bu yarışmacı gibi

ATV'nin sevilen yarışma programı Kim Milyoner İster'de, yarışmacı Sümer Özkaplan'ın yarışmadan kazandığı para ile yapmak istedikleri sunucu Kenan Işık'ı hayeret düşürdü.

'ŞAKA MI YAPIYORSUNUZ?'

Özkaplan'ın "Çok istedim yarışmaya katılmayı. Buradan para kazanıp evlenmek için yandaki Esra Erol'un stüdyosuna gideceğim" sözleri üzerine Kenan Işık "Şaka mı yapıyorsunuz?" diyerek şaşkınlığını dile getirdi. Yarışmacının Esra Erol'da evlenme isteği üzerine Kenan Işık, 'Parayla saadet olmaz' uyarısında bulundu. 

Esra Erol'un vakıf hayali! 

atv'deki 'Esra Erol'la Evlen Benimle' adlı programının sevilen sunucusu Esra Erol, 'Sessiz Kadınlar' adlı kitabını Marmara Park D&R'da hayranları için imzaladı.

7'den 77'ye herkesin yoğun ilgi gösterdiği imza gününde Erol halkın kendisine gösterdiği sevgiyi; samimiyetine, içtenliğine ve hiç değişmemesine bağladı.

Erol, "Önemli bir işe imza atıyoruz. Kitabın gelirinin tamamı vakfa gidiyor" diye konuştu.

Erol, kadınlar için vakıf kurmak istediğini de söyledi. 

ATV ekranlarında sunduğu izdivaç progamı ile kendinden söz ettiren Esra Erol, ikinci kitabıyla yeniden gündemde. Bir kaç gün önce raflardaki yerini alan 'Sessiz Kadınlar'da Türkiye'nin dört yanından ve her yaştan kadınların tamamen gerçek hikayelerini kaleme aldığını söyleyen Erol, kitabı için "Ben her gün bu kadınlarla beraberim. Onlardan başka hikayem yok; olamaz da. Siz de duyun. bilin istedim" diyor.

ESRA EROL YAZDIKLARIM GERÇEK DİYOR AMA...

Esra Erol böyle diyor ama, Milliyet'in deneyimli magazin yazarı Ali Eyüboğlu, köşesinden kitaptaki bir hikayeyi ele alarak ilginç bir iddiada bulundu.
Erol'un kitabındaki K.E. isimli kadının "resmen" senaryo yazdığını, anlattıkları ile Esra Erol'u, kitabın editörünü, hatta yayınevini aldatabileceğini ama kendisini kandıramayacağını yazan Eyüboğlu, kişisel internet sitesinde de paylaştığı yazısında bakın neler yazdı:

ANLATTIKLARI DİZİ OLSA RTÜK CEZAYA BOĞAR

İlk kitabı ‘Kara Duvak’ın geliriyle şiddet mağduru çaresiz kadınların destek alabilecekleri ‘Umut Evleri’ açan Esra Erol, aynı amaçla bir kitap daha yazdı.
‘Sessiz Kadınlar’da hayatın sillesini yemiş 13 kadının yaşadığı birbirinden ağır dram var… Küçük yaştakı kızlarını başlık parası için satan babalar, cinsel tacizci-tecavüzcü enişteler, kayınbiraderler, üvey babalar, eşlerini döven-satan kocalar…

 

Kadınların anlattıkları öyle şeyler var ki kitapta, dizi sahnesi olarak gelse ekrana yer yerinden oynar valla…

İnsanlar, “Türkler böyle şeyler yapmaz”, “Böyle baba olamaz?”, “Cehalet bu”, “Ahlaksızlığın bu kadarı da fazla” diye ayağa kalkar, RTÜK, “Yayınlar, toplumun milli ve manevi değerlerine, genel ahlaka ve ailenin korunması ilkesine aykırı olamaz” ilkesini ihlalden o kanalı cezaya boğar.
13 kadının ortaya koyduğu tablo o kadar feci yani…

K. E., SENARYO YAZDI ESRA EROL DA iNANDI

“Başlık parası karşılığında iki evlilik yaptı. 13 yaşındayken ilk eşi onu satmaya kalktı. Eniştesinin cinsel tacizine uğradı. İkinci eşinden 19 yıl boyunca şiddet gördü. Sekiz çocuğu var.”
Esra Erol’un kitapta böyle tanıttığı, babasının para karşılığı kuma verdiği kadın anlatıyor:
“Bir gün sabah kalktık, kalvaltıdan sonra kadın evden çıktı. Çıkmadan önce de ‘Ben size gününüzü göstereceğim’ dedi.

… Daha sofrayı kaldırmadan iki jandarma tekmeyi vurdu kapıya. Kapıyı açar açmaz kadın, ‘İşte bu kadın bana silah çekti’ dedi. İyi bir tokat yediğimi hatırlıyorum. Polis atmış o tokadı kendime geleyim diye.

Adamın elinde altı tane mermi var. Ben haliyle inkar ettim, hayatımda hiç silah tutmadım ki. Silah falan da yoktu evde. Evi aradılar, baktılar, bulamadılar bir şey.”

KARAKOL MU MAHKEME Mİ?

“Sonra karakola gittik ifade vermeye. Karşımda baktım beni diğer eşimden boşayan hakim. İşim rast gitti çok şükür. Kadın hâlâ iftira atıyor. ‘Bu kadın eşini öldürmüş, hapisten çıkmış, bana silah çekmez mi?’ diyor. Hakim, beni tanıdı, gülümsedi ve ‘Ay güzel kızım benim. Niye bekar birini bulamadın da, geldin bu hayatın içine düştün?’ dedi.
Sonra da kumama dönüp, ‘Manyak kadın. Bu kadın kocasını öldürüp içeri girseydi 30 yıl da yatsaydı kaç yaşında olacaktı? Çocuk mu kandırıyorsun? Ben bunu boşayalı dört ay oldu. Getirin kelepçeyi takın şu kadının koluna’ dedi.

Taktılar kelepçeyi kadına, başladı bana yalvarmaya. Kadının memede de çocuğu var 1.5 yaşında. Sonra döndüm savcıya, ‘Memede çocuğu var, davacı değilim’ dedim. Şikayetçi olsam iki sene ceza alacak çünkü. ‘Mermilerden ne ceza düşüyorsa o cezayı alsın, ben şikayetçi değilim’ dedim. Kadın üç ay yattı cezaevinde.”

SANKİ HAKİM HULUSİ KENTMEN!

K. E. resmen senaryo yazmış!
Kadın hangi karakola gitti ki, hem jandarma, hem polis aynı anda evi bastı?
Karakola gidiyorlar, K. E.’yi boşayan hakim orada…
Bak sen Allah’ın işine?
Üstelik hakim, Hulusi Kentmen’den de babacan biri!
‘Davacı’ya “Manyak kadın”, ‘davalı’ya “Ay benim güzel kızım” diyor.
Bu nasıl karakoldur ki hakim mahkeme gibi kullanıyor orayı.
Nerede görülmüş ‘iftira’cıların tek celsede iki yıl ceza aldığı?
‘Hakim’le ‘savcı’yı ayırt edemeyen, onları karakollarda çalışıyor zanneden biri K. E.
Yazdığı senaryoya Esra Erol’u, kitabın editörü Özge Dinç’i ve Turkuvaz Kitap’ı inandırabilir, ama beni asla…
 


 

 


YORUMLAR