Esra Erol'da Evlen Benimle izle 10 Mayıs 2013, Yeni bölüm izle, son bölüm izle, ATV

10.05.2013,Esra Erol'da Evlen Benimle hd izle,Esra Erol'da Evlen Benimle seyret,Esra Erol'da Evlen Benimle full hd izle, yeni bölüm hd izle, son bölüm hd izle, yeni bölüm full hd izle,tek parça izle,fragman

       Evlenmek, hayata yeniden başlamak veya ikinci baharını yaşamak isteyenler Esra Erol'da Evlen Benimle'de buluşuyor. Evlenmek isteyip de aradığı adayı bulamayanlar ekran başına! Esra Erol'da Evlen Benimle hd izle,Esra Erol'da Evlen Benimle seyret

Programa katılan adaylar; özel yaşamları, meslekleri ve evlenmek istedikleri kişilerde bulunması gereken özellikler hakkında bilgi veriyorlar. Birbiriyle anlaşan ve evlenmeye karar veren çiftlerin nikahları canlı yayında kıyılıyor.

Esra Erol'da Evlen Benimle 10 Mayıs 2013 Cuma günü yayınlanan programı izle:


 Çağatay Ulusoy'un eski sevgilisi Esra Erol'a katıldı!

Geçtiğimiz yıllarda adı Çağatay Ulusoy ile aşk dedikodularına karışan Pelin Rüya Isırgan Esra Erol 'da Evlen Benimle programına katılarak damat adaylarından Tuğrul Bey 'e talip oldu.
Tuğrul Bey tarafından hayır cevabı alan Rüya Hanım stüdyodan hızlıca ayrıldı.

ÇAĞATAY ULUSOY 'UN ESKİ SEVGİLİSİ ESRA EROL 'DA

Geçtiğimiz yıl bir kafeden Çağatay Ulusoy 'la birlikte çıkarken görüntülenen Pelin Rüya Isırgan Yemekteyiz programına da katıldığı ortaya çıktı..

ONUR ŞAN 'LA DA AŞK YAŞAMIŞTI


İzdivaç programına katılarak dikkatleri üzerine çeken Pelin Rüya Isırgan hakkındaki bir diğer iddia da ünlü türkücü Onur Şan 'la seneler önce beraber olduğu.. İddialara göre Onur Şan 'la fırtınalı bir aşk yaşayan Isırgan, o dönemde nişanlanmışlardı..

 

BEYAZ SHOW'DA ESRA EROL TİPLEMESİ KIRDI GEÇİRDİ!

Beyaz, programın ilerleyen saatlerine ise evlilik programı yapımcı ve sunucusu Esra Erol'a bir sürpriz yaptı. Beyaz'ın kendi ekibiyle çektiği evlilik programı taklidi skeç gülme krizine soktu.


YORUMLAR