Esra Erol'da Evlen Benimle 3 Mayıs 2013 - Cuma günü yayını burada - ATV izle

03.05.2013,Esra Erol'da Evlen Benimle hd izle,Esra Erol'da Evlen Benimle seyret,Esra Erol'da Evlen Benimle full hd izle, yeni bölüm hd izle, son bölüm hd izle, yeni bölüm full hd izle,tek parça izle,fragman

 Evlenmek, hayata yeniden başlamak veya ikinci baharını yaşamak isteyenler Esra Erol'da Evlen Benimle'de buluşuyor. Evlenmek isteyip de aradığı adayı bulamayanlar ekran başına! Esra Erol'da Evlen Benimle hd izle,Esra Erol'da Evlen Benimle seyret

Programa katılan adaylar; özel yaşamları, meslekleri ve evlenmek istedikleri kişilerde bulunması gereken özellikler hakkında bilgi veriyorlar. Birbiriyle anlaşan ve evlenmeye karar veren çiftlerin nikahları canlı yayında kıyılıyor.


ESRA EROL'UN PROGRAMINDA ALKOL KRİZİ ÇIKTI!

Esra Erol'un sunduğu evlendirme programında alkol tartışması çıktı..

ATV ekranlarında yayınlanan ve Esra Erol’un sunduğu Esra Erol’da Evlen Benimle programına alkol tartışması damgasını vurdu. Tartışmayı bir gelin adayının şu sözleri ateşledi; "Ben alkol kullanmam ve kesinlikle kullanan biriyle evlenmem."

"ŞARAP İÇMEYİN, ÜZÜM YİYİN"

Ardından emekli bir damat adayının, alkolün kararında kullanılması halinde bir zararı olmadığını iddia etmesi, stüdyodaki tartışmayı büyüttü. Başka bir damat adayı ise "Alkolün yerine, şarabın yerine ona ait meyveleri tüketmek daha sağlıklı, niye alkol faydalıymış gibi gösteriyorsunuz" deyince tartışma daha da alevlendi.

ESRA EROL: "BEN İÇMEM, AMA KOCAM DA BABAM DA İÇER"

Tartışmalara milli içki ve ayran polemiklerini hatırlatarak katılan Esra Erol ise "Benim birtakım itikatlarım var ve ben alkol kullanmam. Ama kocam da babam da alkol tüketir. Ve ben onların alkol tükettiği yerde olmaktan da gocunmam, rahatsız olmam. Her şeyi alkole bağlamak insanın zaafıdır. Protein de fazla almayın o da zararlı." dedi.


BEYAZ SHOW'DA ESRA EROL TİPLEMESİ KIRDI GEÇİRDİ!

Beyaz, programın ilerleyen saatlerine ise evlilik programı yapımcı ve sunucusu Esra Erol'a bir sürpriz yaptı. Beyaz'ın kendi ekibiyle çektiği evlilik programı taklidi skeç gülme krizine soktu.


YORUMLAR