Esra Erol'da Evlen Benimle 26 Haziran 2013 ATV full program izle... Esra Erol'da Evlen Benimle yeni bölüm izle.. Esra Erol'da Evlen Benimle 26 Haziran 2013

Esra Erol'da Evlen Benime 26 Haziran 2013 ATV canlı yayın izle, Esra Erol'da Evlen Benimle son bölüm izle, Esra Erol'da bugün neler yaşandı? 26.06.2013,Esra Erol'da Evlen Benimle hd izle,Esra Erol'da Evlen

        ESRA EROL'UN 25 Haziran Pazartesi 2013 TARİHLİ PROGRAMINDA NELER YAŞANDI?  

Evlenip yalnızlıktan kurtulmak hayata yeniden başlamak veya ikinci baharını yaşamak isteyenler Esra Erol'da Evlen Benimle'de buluşuyor.

Programa katılan mutluluk arayan adaylar; özel yaşamları, meslekleri ve evlenmek istedikleri kişilerde bulunması gereken özellikler hakkında info veriyorlar. Birbiriyle anlaşan ve evlenmeye karar veren çiftlerin nikahları canlı yayında kıyılıyor.

O kadar çok sevaba girdi, o kadar çok çift onun sayesinde evlendi ve çoluk çocuğa karıştı ki artık o oda sayısını unuttu. Karşınızda müzmin bekarları mutlu sonla tanıştıran Esra Erol'un son bölümü:

Esra Erol'a tweet'ler yağmur gibi geliyor...İşte bazı örnekler:

AYNEN AYNEN ‏@dostacilisoyler 22h
Esra Erol'daki inanilmaz mantik hatasi: KIMSE EVLENMIYOR

Hakan Hatipoglu ‏@HakanHatipoglu 27 May
Esra Erol'da adam "eşim öldü" diyor, öldü dediği bayan telefonla canlı yayına bağlanıyor... Adam; " O benim için öldü Esra Hanım." 


YORUMLAR