Esra Erol'da Evlen Benimle 17 Nİsan 2013 ATV full program izle..

17.04.2013,Esra Erol'da Evlen Benimle hd izle,Esra Erol'da Evlen Benimle seyret, full hd izle, yeni bölüm hd izle, son bölüm hd izle, Esra Erol evlilik programı

   Evlenmek isteyip de aradığı adayı bulamayanlar ekran başına! Evlenmek, hayata yeniden başlamak veya ikinci baharını yaşamak isteyenler Esra Erol'da Evlen Benimle'de buluşuyor.

17 Nisan Çarşamba 2013 tarihli yayın:

20 yıldır görmediği babasıyla Esra Erol'un programında buluştu / İZLE / VİDEO

ESRA EROL HORON TEPTİ!

Esra Erol, Trabzon'da katıldığı açılışta bol bol imza dağıtıp sevenleriyle kucaklaştı

Karadenizlilerin alışveriş ve merkezi Forum Trabzon, bebek ve çocuklarda kalp sağlığına dikkat çekmek amacıyla bu yıl ikincisi gerçekleştirilen ‘Kalbim Seninle’ fotoğraf sergisine ev sahipliği yapıyor.

Sanat, spor, cemiyet, sinema ve medya dünyasından 37 ünlü ismin, bebeklerle verdikleri çok özel karelerden oluşan serginin açılışı, ekranların sevilen yüzü Esra Erol’un katılımıyla gerçekleşti.

Ünlü sunucu Esra Erol, ‘Kalbim Seninle Sergisi’nin açılışının ardından Forum Trabzon Fener Meydanı’nda düzenlenen söyleşi ve imza gününe katıldı. Karadenizli sevenlerinin büyük ilgi gösterdiği Esra Erol, bol bol imza dağıttı ve fotoğraf çektirdi. Kalbim Seninle Fotoğraf Sergisi, 26 Nisan’a kadar Forum Trabzon’da ziyarete açık olacak.

 Esra Erol Atv'den ayrılıyor

İzdivaç programları ile ünlenen sunucu Esra Erol, evlilik programını hangi kanala taşımaya hazırlanıyor?

Atv'de kendi adını taşıyan "Esra Erol'da Evlen Benimle" programını yapan Esra Erol'un yuvadan uçması an meselesi..

Flash Tv'de başlattığı izdivaç programını Star'a taşıyarak büyük sükse yapan Esra Erol, kanalla anlaşmazlığa düşünce Atv'ye transfer olmuştu..

Dört sezondur atv'de yayın yapan gündüz kuşağının sevilen ismi Esra Erol, yuvadan uçmaya hazırlanıyor..

Mayıs ayında atv ile sözleşmesi dolacak olan Esra Erol, bir süredir ödemeler yüzünden kanalla sorunlar yaşıyordu..

Esra Erol'un yeni kanalı FOX TV olacak.. Geçtiğimiz hafta Fox'un genel müdürü Piatri Vicari ile gizlice bir görüşme yapan Esra Erol'un prensipte anlaştığı öğrenildi..

Esra Erol, dünkü yayında üstü kapalı olarak atv ile sözleşmesinin biteceğini canlı yayında ima etmişti..

Esra Erol o programı ti'ye aldı


İzdivaç programının sunucusu Esra Erol Arjantin'deki programla ilgili haberlerin ardından Twitter sayfasına "Arjantin TV'den gelen teklifi iyi ki reddetmişim" yazarak programı ti'ye aldı.

Türkiye'de beğeniyle izlenen izdivaç programlarının bir benzeri de Arjantin’de yayınlanıyor. Kadınlar ve erkeklerin bikinili çıktığı Arjantin versiyonu izleyenleri şaşırtıyor.

Kıyasıya bir rekabetin yaşandığı programda, birbirlerini beğenen adaylar stüdyo arkasına alınıyor.

Erkekler boşta kalmamak için kendilerini beğenen kadınları hemen kabul ederken, iki kadının aynı erkeği beğenmesi durumunda; erkek adayın seçtiği kadın programda kalmaya hak kazanıyor.


Beyaz, programın ilerleyen saatlerine ise evlilik programı yapımcı ve sunucusu Esra Erol'a bir sürpriz yaptı. Beyaz'ın kendi ekibiyle çektiği evlilik programı taklidi skeç gülme krizine soktu.ESRA EROL'DAN KIVRAK DANSLAR

Beyazıt Öztürk, Beyaz Show'a konuk olan Esra Erol'un 15 yaşındaki liseli halini ekranlara taşıdı 

Her hafta yaptığı sürprizlerle Beyaz Show'u yeniden canlandıran Beyazıt Öztürk Esra Erol'un 15 yaşındaki görüntülerini ortaya çıkardı. Beyazıt Öztürk, Esra Erol'un bile daha önce izlemediği videoyu Erol'un liseden arkadaşının gönderdiğini söyledi. Hiç değişmediği görülen Erol'un kıvrak dansı büyük beğeni topladı.

VIDEOYU İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Korumaları Esra Erol'u öptürmedi

Ünlü sunucu Esra Erol, Bursa 11. Kitap Fuarı'na katıldı. 'Sessiz Kadınlar' kitabının imza günlerine devam eden ünlü sunucunun Bursa'daki durağında yoğun izdiham yaşandı.

Sunucu Esra Erol, Sessiz Kadınlar kitabının imza günü için Bursa'da hayranları ile buluştu. Bursalı hayranlarının sevgi seli ile karşılaşan Erol, yeni kitabına hayranlarının isimlerini yazarak fotoğraf çektirdi.

Özellikle bayan hayranlarının büyük ilgi gösterdiği ünlü sunucuyu bazı hayranları da öpmek istedi. Yaşlı bir kadın hayranının imza aldıktan sonra Esra Erol'u öpmek istemesi üzerine ünlü sunucunun yardımcıları devreye girerek, 'Öpmek yok ablacım' diye uyarıda bulundu. Sık sık 'Öpmek yok' şeklinde uyarılarda bulunan Erol'un yardımcıları, kitap almayan hayranların ise fotoğraf ve imza almasına izin vermedi.

Gösterilen ilgiden memnun olduğunu ifade eden ünlü sunucu, "Yetiştirmeye çalışıyoruz. 2'de başladık saat 4 oldu. Allah'a bin şükür olsun daha imzalamamız gereken kitaplar var. Bursa Kitap Fuarı'nı ilk defa geliyorum. Bir haftadır da gayet iyi gidiyor. Bugün de birçok yazar var" diye konuştu.

 

16 Nisan Salı 2013 tarihli yayın:


YORUMLAR