Esra Erol'da Evlen Benimle 02 Mayıs 2013 ATV full program izle.. Esra Erol'da Evlen Benimle yeni bölüm izle

02.05.2013,Esra Erol'da Evlen Benimle hd izle,Esra Erol'da Evlen Benimle seyret,Esra Erol'da Evlen Benimle full hd izle, yeni bölüm hd izle, son bölüm hd izle, yeni bölüm full hd izle,tek parça izle,fragman

            Evlenmek, hayata yeniden başlamak veya ikinci baharını yaşamak isteyenler Esra Erol'da Evlen Benimle'de buluşuyor. Evlenmek isteyip de aradığı adayı bulamayanlar ekran başına! Esra Erol'da Evlen Benimle hd izle,Esra Erol'da Evlen Benimle seyret

Programa katılan adaylar; özel yaşamları, meslekleri ve evlenmek istedikleri kişilerde bulunması gereken özellikler hakkında bilgi veriyorlar. Birbiriyle anlaşan ve evlenmeye karar veren çiftlerin nikahları canlı yayında kıyılıyor. 

Esra Erol İzdiham Yarattı

 

Sempatik sunucu Esra Erol, 'Sessiz Kadınlar' isimli kitabının İzmir'deki imza gününe katıldı. TÜYAP Kitap Fuarı'nda izdiham yaratan Erol'a 7'den 70'e.

Ünlü sunucu Esra Erol, 'Sessiz Kadınlar' isimli kitabının İzmir'deki imza gününe katıldı.

TÜYAP Kitap Fuarı'nda izdiham yaratan Erol'a 7'den 70'e ilgi çok büyüktü. Erol, her hayranıyla da bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.
Esra Erol İzdiham Yarattı

 ESRA EROL HORON TEPTİ!

Esra Erol, Trabzon'da katıldığı açılışta bol bol imza dağıtıp sevenleriyle kucaklaştı

Karadenizlilerin alışveriş ve merkezi Forum Trabzon, bebek ve çocuklarda kalp sağlığına dikkat çekmek amacıyla bu yıl ikincisi gerçekleştirilen ‘Kalbim Seninle’ fotoğraf sergisine ev sahipliği yapıyor.

Sanat, spor, cemiyet, sinema ve medya dünyasından 37 ünlü ismin, bebeklerle verdikleri çok özel karelerden oluşan serginin açılışı, ekranların sevilen yüzü Esra Erol’un katılımıyla gerçekleşti.

Ünlü sunucu Esra Erol, ‘Kalbim Seninle Sergisi’nin açılışının ardından Forum Trabzon Fener Meydanı’nda düzenlenen söyleşi ve imza gününe katıldı. Karadenizli sevenlerinin büyük ilgi gösterdiği Esra Erol, bol bol imza dağıttı ve fotoğraf çektirdi. Kalbim Seninle Fotoğraf Sergisi, 26 Nisan’a kadar Forum Trabzon’da ziyarete açık olacak."ERKEKLER EVLENMEYE KADINLARDAN DAHA MERAKLI"

Esra Erol’un sunumuyla altı sezondur ekranlarda olan evlilik programından yola çıkan Çözüm Araştırma Şirketi’nin hazırladığı analize göre, erkeklerin kadınlara nazaran evliliğe daha istekli olduğu tespit edildi.
Çözüm Araştırma Şirketi'nin Esra Erol’un hazırlayıp sunduğu evlilik programını baz alarak yaptığı araştırma raporlarından çıkan sonuçlara göre, “Esra Erol’la Evlen Benimle” programına bugüne kadar katılan 6 bin 786 kişiden 3 bin 810'u erkek. Katılımcıların yüzde 57,8’i 25-44 yaş grubunda. 

Programlara çıkan adayların eş seçiminde dikkat edilen kriterlerin başında yaş uygunluğu ve karakterinin düzgün olması öne çıkıyor.
Boşanmaların yüksek bir oranının şiddet, anlaşmazlık ve şiddetli geçimsizlik yüzünden olduğu belirtilirken, katılımcıların yüzde 54’ünün eşinden ayrılmış, yüzde 41’inin de bekar olduğu tespit edildi.
Boşanma nedenlerinden yola çıkarak yüksek çoğunluk sosyal olan, kötü alışkanlıkları olmayan ve maddi durumu iyi olan bir eşi kendine uygun buluyor.

Rapor sonucunda çıkan diğer bir enteresan veriye göre, evlenme programlarına katılanların çoğunlukla yengeç ve oğlak burcu olduğu ve en az katılımın da yay ve kova burçlarından olduğu tespit edildi. 

BEYAZ SHOW'DA ESRA EROL TİPLEMESİ KIRDI GEÇİRDİ!

Beyaz, programın ilerleyen saatlerine ise evlilik programı yapımcı ve sunucusu Esra Erol'a bir sürpriz yaptı. Beyaz'ın kendi ekibiyle çektiği evlilik programı taklidi skeç gülme krizine soktu.


YORUMLAR