Esra Erol'da Evle Benimle 10 Haziran 2013 ATV izle, Esra Erol'da yeni bölüm izle, Esra Erol'da Evlen Benimle gelin ve damat adayları!

Esra Erol'da Evlen Benimle 10 Haziran 2013 ATV full program izle.. Esra Erol'da Evlen Benimle yeni bölüm izle..Gelin ve Damat adayları isimleri.. Esra Erol'da Evlen Benimle

 

ESRA EROL'UN 10 Haziran Pazartesi 2013 TARİHLİ PROGRAMINDA NELER YAŞANDI?  

Evlenip yalnızlıktan kurtulmak hayata yeniden başlamak veya ikinci baharını yaşamak isteyenler Esra Erol'da Evlen Benimle'de buluşuyor.

Programa katılan mutluluk arayan adaylar; özel yaşamları, meslekleri ve evlenmek istedikleri kişilerde bulunması gereken özellikler hakkında info veriyorlar. Birbiriyle anlaşan ve evlenmeye karar veren çiftlerin nikahları canlı yayında kıyılıyor.

O kadar çok sevaba girdi, o kadar çok çift onun sayesinde evlendi ve çoluk çocuğa karıştı ki artık o oda sayısını unuttu. Karşınızda müzmin bekarları mutlu sonla tanıştıran Esra Erol'un son bölümü:

Esra Erol'a tweet'ler yağmur gibi geliyor...İşte bazı örnekler:

AYNEN AYNEN ‏@dostacilisoyler 22h
Esra Erol'daki inanilmaz mantik hatasi: KIMSE EVLENMIYOR

Hakan Hatipoglu ‏@HakanHatipoglu 27 May
Esra Erol'da adam "eşim öldü" diyor, öldü dediği bayan telefonla canlı yayına bağlanıyor... Adam; " O benim için öldü Esra Hanım." 


YORUMLAR