Esra Erol son bölüm İZLE - 23 Ocak 2014, Esra Erol yeni bölüm izle

Esra Erol 23 Ocak izle, Esra Erol canlı yayın izle, Esra Erol online izle, Esra Erol tek parça izle, Esra Erol tek part izle, Esra Erol Fox TV izle, Esra Erol'la Evlen Benimle 23 Ocak izle.

     Esra Erol izle, Esra Erol yeni bölüm izle, Esra Erol son bölüm izle, Esra Erol 23 Ocak izle, Esra Erol canlı yayın izle, Esra Erol online izle, Esra Erol tek parça izle, Esra Erol tek part izle, Esra Erol Fox TV izle, Esra Erol'la Evlen Benimle 23 Ocak izle, Esra Erol seyret, Esra Erol online seyret, Esra Erol tek parça seyret, Esra Erol'la Evlen Benimle tek link izle, Esra Erol'la Evlen Benimle 23 Ocak izle, Esra Erol'la Evlen Bemimle HD izle, Esra Erol izlemek için tıklayınız. Esra Erol'la Evlen Benimle Fox TV izle.      Esra Erol 23 Ocak 2014 Çarşamba günü ekranlara kaldığı yerden devam ediyor. Esra Erol 23 Ocak izlemek için tıklayınız.

İkinci kez anne olmaya hazırlanan ünlü sunucu yaşadığı bu acı olay sonrası ekranlara döndü. 

PROGRAMI AĞLAYARAK ÇIKTI

Programın açılışında konuşmaya başlayan Esra Erol gözyaşlarına boğuldu. Ağlayarak konuşan Esra Erol, bebeğini kaybetmesinin acısını "Rabbim bazı şeyleri nasip etseydi gerçekleşirdi. Allah hayırlı daha güzel haberleri paylaşmayı nasip etsin" dedi.

 Esra Erol programa çıkacak mı?

Geçtiğimiz günlerde rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan Esra Erol 15 haftalık bebeğini kaybetmişti. Bebeğini kayneden ünlü sunucu Instagram hesabından yaptığı açıklamada: 'Allah'ın yarattığı kadere teslimim ben. Bilirim imtihandır. Tevekkül ettim. Veren de o alanda. Rabbim daha büyük acılar yaşatmasın kimselere. Mesajlarıyla acımı paylaşan herkesten Allah razı olsun. Sonsuz teşekkür ederim. İyi olduğumu bilin...' ifadelerini kullandı.

Esra Erol evlenmek isteyipte evlenemeyenleri programında buluşturmaya devam ediyor… Yayınlandığı günden bugüne bir çok kişinin evlenmesine vesile olan Esra Erol, hafta içi hergün saat 16:30’da FOX TV’de ekranlara geliyor.

ESRA EROL 23 Ocak İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

ESRA EROL HASTANELİK OLDU!

Ekranların sevilen sunucusu Esra Erol, sabah saatlerinde hastaneye kaldırıldı. 2. bebeğine hamile olan Esra Erol'u doktorlar tedavi altına aldı. Ünlü sunucunun eşi Ali Özbir " Bebek ile ilgili bir sıkıntı oldu. Sabah hastaneye gittik . Şimdi doktorlar ilgileniyor" dedi.

Program konuğu Funda Özkalyoncu'nun "Esra'nın hemen işe başlaması doğru değil" sözlerine cevap veren Özbir, şunları söyledi:

"ESRA ŞU AN HARAP DURUMDA"
Esra düşük yapmadı. Ölü çocuğu dünyaya getirecekti, müdahale edildi. Bunu size anlatmak istemedi. Uzman doktorlarla çalıştık. En az zararla atlatsın diye psikologlarla konuşuldu. Esra şu an harap durumda? Bu psikolojideki bir insana yüklenmek doğru mu. 
 "YANINDA 60-70 KİŞİ ÇALIŞIYOR ESRA ONLARI DÜŞÜNDÜ
"
Normal doğum yaptı, çocuk ölü doğdu. Cumartesi sabahı eve getirdik. Psikologlarla konuşuldu. 'Pazartesi yayına çıkılabilir' dendi. Yanında 60-70 kişi çalışıyor. Esra bunu düşündü, sağlık açısından bir sorun olmadığını da öğrenince yayına çıktı.Esra kötü bir şey mi yaptı? Üzerinden 10 gün geçse tamam diyeceğim. Ama daha çok yeni... İşinin başına geçti. Çalışmak ibadet değil mi?

"UZMANLARI DİNLEDİK"
Türkiye'de by-pass olup ayağa kalkan insanlar var. Esra'nın psikolojisini düşünmüyor musunuz? Hayatımda ilk defa bir yayına bağlandım. Esra'nın bu kadar üzüldüğünü görünce ben müdahale ettim... Esra çalışmaya çalışıyor, bundan daha güzel bir şey olabilir mi? ah ah vah vah 16 gün yayına çıkamam" deseydi daha mı iyi olacaktı.

Esra hassas bir dönemden geçiyor... İşe gidip kafasını dağıtıyor. Evde kalıp kendisini dinlemesini istemedik. Uzmanları dinledik, onların dediğini yaptık.

Esra Erol’da utangaç gelin herkesi kendine hayran bıraktı!

Heyecanlı ve doğal haliyle tüm stüdyoyu kendine hayran bırakan Sedef hanım, izleyicileri ve Esra Erol'u çok güldürdü.

Geldiği andan itibaren herkese selam veren sempatik gelin adayı, Esra Erol'un tüm çabasına rağmen heyecanını yenemedi. Masum ve sempatik gelin adayı, Esra Erol'u yanından ayırmak istemedi.

Esra Erol'un "çok tatlısın, çok güzelsin" sözlerinin ardından, paravan açıldı. Mustafa Bey'i gördüğünde ise heyecandan adeta dili tutulan Sedef hanım, "bakmasın utanıyorum" dedi. Yakışıklı damat adayı Mustafa Bey Mevlana'nın sözünü paylaştı. "Ya göründüğün gibi ol, ya da olduğun gibi görün. İşte olduğu gibi görünen gelin adayı" diyerek Sedef Hanım'ı çaya davet etti.


ESRA EROL 16 Ocak İZLE:

ESRA EROL KİMDİR?
Sıcak ve rahat aile yuvasını bırakıp büyük şehire geldi. Önce dizilerde küçük roller oynadı. Zaman zaman işsiz kaldı. Ama hiç yılmadı. Sonunda daha 270 yaşına bile gelmeden ekranların kısa sürede ’Efsane’ haline gelen programlarından birini sunmaya başladı. Bu onun hayatının da dönüm noktası oldu. Son olarak da rekor ücretle gerçekleşen transferiyle gündeme geldi.


İşte orta halli bir ailenin kızı olan Esra Erol’un sakin bir kentte başlayıp pırıltılı dünyaya uzanan öyküsü
Esra Erol, beş çocuklu bir ailenin kızı olarak 2 yılında dünyaya geldi. Babası Seyfi Bey polisti. Erol’un çocukluğu Kütahya’da geçti. Kız Meslek Lisesi’ni bitirdi, Açık Öğretim Fakültesi’nden mezun oldu.
Aslında tam da babasının kızı bir çocuktu Esra Erol. Seyfi Bey’in görev yaptığı karakolda geçirirdi günlerinin büyük bir bölümünü. Hatta okul ödevlerini bile orada yapardı. Kütahya Yeni Doğan Karakolu, Erol’un ikinci evi oldu uzunca bir süre. Fakat aklına televizyoncu olmayı koymuştu. Önce Kütahya’daki yerel kanallarda çalıştı. Sonra da ver elini İstanbul.


O dönemde amacı sadece 7 aylık bir spikerlik eğitimi almaktı. Ne var ki sonra bir daha memleketine dönmedi Erol. O dönemde ailesinden kopması da kolay olmadı Erol’un. Katıldığı bir TV programında Kütahya’dan İstanbul’a gelirken babasıyla yaşadıklarını gözyaşları içinde anlatmıştı Erol.


Babası "Ne yersin, ne içersin beni ilgilendirmez" deyince Erol da şevkinin kırıldığını anlatmıştı TV programında. Babası o sıralarda kızının kısa sürede pes edip evine döneceğini düşünüyormuş. Ancak beklediği olmamış. Esra Erol, İstanbul’a geldiğinde önceleri işler hiç de kolay yürümedi. Bir dönem işsiz de kaldı. Ama yine de Kütahya’ya dönmeyi aklının ucundan bile geçirmedi. O dönemde ailesinden ayrı kaldığı için ileride vican azabı duyup duymayacağının endişesini taşıdı sadece.


Sonra yavaş yavaş şansı dönmeye başladı Erol’un. Önce dizilerde küçük roller almaya başladı. 2424’te Kalp Gözü ve Cennet Mahallesi, bir yıl sonra Başkan ve Tuzak adlı TV filmlerinde oynadı. İstanbul’a geldiğinde Maltepe Üniversitesi’nin diksiyon-spikerlik kurslarına katıldı önce.
Sonra Marmara Üniversitesi Radyo-Televizyon bölümünde eğitim aldı. Ardından da staja başladı. Erol Kelebek’e verdiği bir röportajda ilk maaşının 240 milyon yani bugünün parasıyla 240 TL olduğunu anlatmıştı. Ama işinden memnun olmayıp çeşitli kanallarda çalıştıktan sonra sektör değiştirmeye karar verdi. Bir süre halkla ilişkiler alanında çalıştı.


O dönemde de kelimenin tam anlamıyla şans yüzüne güldü Esra Erol’un. Hayatını değiştiren Desti İzdivaç programını sunmaya başladı. O dönemde daha küçük bir kanal olan Flash TV’de çalışıyordu Erol.
Program öylesine büyük bir ilgi gördü ki, adı da yayınlandığı kanal da değişti bu arada Erol’un kazancı da şöhreti de arttı.


Önce Star TV’de Esra Erol’la İzdivaç adıyla yayınlandı. Kanal Erol’u o dönemde aylık 270 Bin TL maaşla transfer etti. Ama program izlenme rekorları kırınca Erol’un maaşı 124 Bin TL’ye çıktı.
Ardından Esra Erol’da Evlen Benimle adıyla atv’ye transfer oldu Erol.


Önümüzdeki sezon ise Fox TV’de sunacak programını Esra Erol. Bu transferi Twitter sayfasından takipçilerine duyurdu Erol. O alacağı ücreti açıklamadı ama TV kulislerinde aylık 2700 Bin TL alacağı konuşuluyor.


YORUMLAR
Üniversite harç ücretleri ne kadar? Üniversite kayıt işlemlerinde ücret alınıyor mu? 2014 Harç Ücretleri (LYS Tercih Sonuçları) 25.07.2014 Üniversite harç ücretleri ne kadar? Üniversite kayıt işlemlerinde ücret alınıyor mu? 2014 Harç Ücretleri (LYS Tercih Sonuçları) 25.07.2014 LYS Tercih Sonuçları Açıklandı! TIKLA LYS Tercih Sonucunu Öğren! LYS 2014 Tercih Sonuçları GazeteA24'te! (osym.gov.tr) ÖSYM 25.07.2014 LYS Tercih Sonuçları Açıklandı! TIKLA LYS Tercih Sonucunu Öğren! LYS 2014 Tercih Sonuçları GazeteA24'te! (osym.gov.tr) ÖSYM 25.07.2014 LYS tercih sonucunu hemen öğren! Hangi üniversiteyi kazandın? İşte cevabı burada! LYS 2014 Tercih Sonuçları GazeteA24'te! (Ek Kontenjanlar Ne Zaman Açıklanacak?) LYS tercih sonucunu hemen öğren! Hangi üniversiteyi kazandın? İşte cevabı burada! LYS 2014 Tercih Sonuçları GazeteA24'te! (Ek Kontenjanlar Ne Zaman Açıklanacak?) Cuma mesajları - Cuma mesajı - Cuma SMSi Cuma mesajları - Cuma mesajı - Cuma SMSi Ek kontenjanlar ne zaman açıklanacak? Ek kontenjan tercihleri ne zaman yapılacak? Ek kontenjan kılavuzu İNDİR (LYS 2014) Ek kontenjan sayıları ve tercih tarihleri! 25.07.2014 Ek kontenjanlar ne zaman açıklanacak? Ek kontenjan tercihleri ne zaman yapılacak? Ek kontenjan kılavuzu İNDİR (LYS 2014) Ek kontenjan sayıları ve tercih tarihleri! 25.07.2014 Film izle Recep İvedik 4 izle - En tatlı hayvanımsı kro, İndir ve izle Film izle Recep İvedik 4 izle - En tatlı hayvanımsı kro, İndir ve izle Ek kontenjan sayıları - Ek kontenjan tercih tarihleri - LYS 2014 ek kontenjan tercih kılavuzu (LYS 2014 Tercih Sonuçları) Ek kontenjan sayıları - Ek kontenjan tercih tarihleri - LYS 2014 ek kontenjan tercih kılavuzu (LYS 2014 Tercih Sonuçları) Üniversite kayıt tarihleri - Kayıt işlemleri - Kayıt işlemleri için gerekli belgeler - Kayıt işlemleri ne zaman başlayacak? LYS 2014 sonuçları açıklandı! (LYS 2014) Üniversite kayıt tarihleri - Kayıt işlemleri - Kayıt işlemleri için gerekli belgeler - Kayıt işlemleri ne zaman başlayacak? LYS 2014 sonuçları açıklandı! (LYS 2014) LYS Tercih Sonuçları Açıklandı! 2014 Üniversite Harç Ücretleri! Ne kadar harç ücreti ödeyeceksiniz? Hangi üniversitenin harç ücretleri ne kadar? (LYS 2014) LYS Tercih Sonuçları Açıklandı! 2014 Üniversite Harç Ücretleri! Ne kadar harç ücreti ödeyeceksiniz? Hangi üniversitenin harç ücretleri ne kadar? (LYS 2014) Gazete oku, Gazete manşetleri, 25.07.2014 Tarihli gazetelerin ilk sayfaları! Gazete oku, Gazete manşetleri, 25.07.2014 Tarihli gazetelerin ilk sayfaları! Bugünün Gazete Manşetleri 25 Temmuz Gazete İlk sayfaları Bugünün Gazete Manşetleri 25 Temmuz Gazete İlk sayfaları Gazete Manşetleri, Haber oku, ensonhaber, internet haber, milliyet, Gazete manşetleri, 25.07.2014 Tarihli gazetelerin ilk sayfaları! 25.07.2014 Gazete Manşetleri, Haber oku, ensonhaber, internet haber, milliyet, Gazete manşetleri, 25.07.2014 Tarihli gazetelerin ilk sayfaları! 25.07.2014