Esra Erol izle, Esra Erol'la Evlen Benimle yeni bölüm izle, Esra Erol'la son bölüm izle, Esra Erol'la Evlen Benimle HD izle, Esra Erol'la son bölüm tek parça izle,FOX TV

Esra Erol'la Evlen Benimle yeni bölüm izle, Esra Erol'la Evlen Benimle 26 Eylül 2013 Fox TV - canlı yayın, Esra Erol'da beklenen talip geldi!

   Fox TV ekranlarından yayınlandığı günden bugüne kadar izlenme rekorları kıran Esra Erol ile Evlen Benimle programı yine bütün hızıyla devam ediyor. Esra Erol Evlen Benimle 26 Eylül 2013 izlemek için tıklayınız..

26 Eylül 2013- Canlı yayın izle

  Gelin ve Damat adayı arayanlar Esra Erol'la Evlen Benimle 24 Eylül 2013 FOX Tv canlı izle  Evlenmek isteyip de aradığı adayı bulamayanlar ekran başına! Programa katılan adaylar; özel yaşamları, meslekleri ve evlenmek istedikleri kişilerde bulunması gereken özellikler hakkında bilgi veriyorlar. Birbiriyle anlaşan ve evlenmeye karar veren çiftlerin nikahları canlı yayında kıyılıyor. 

ESRA EROL'DA BİR GARİP YARIŞMACI!

Yüklü bir ücret karşılığı Fox Tv’ye transfer olan Esra Erol gündem olmaya devam ediyor. Dün programa hayatını birleştireceği kadını aramak için katılan Okan Bey’in 11 Eylül faciası sırasında Amerika’da yaşadıkları damgasını vurdu.

“O GÜN İKİZ KULELERE GİDECEKTİM”
O gün ikiz kulelere gidecektim. Allahın işi, şans sayesinde gitmedim. Kaldığım yer metro ile New York’a 15 dakika uzaklıktaydı. Orman ve dağın tepesi gibi bir yerdeydik. Çalıştığım yerden bir arkadaş yürüyerek gitme ben seni götürürüm dedi. Ama geç kaldı. Bekliyorum bekliyorum yok.

Okan Bey'in anlattıkları bunlarla da sınırlı kalmadı. Okan Bey anlattıkça Esra Erol ve stüdyoda bulunan konuklar şaşkınlığını gizleyemedi.

“BİRİNCİ SALDIRI OLDU, İKİNCİ BİNAYA GİDERİM DEDİM”
Treni kaçıracağım diye telaş yaptım. İkiz kuleler çok meşhur. Orayı görerek New York’taki ziyaretimi bitirmek istiyorum. Daha öncede görebilirdim ama nasılsa son gün görürüm diye gitmemiştim. Maalesef o gün tam arabaya gidiyoruz 8.45’te radyodan bir uçağın ikiz kulelerden birine vurduğunu öğrendik. Bende neyse ben öteki binaya giderim diye düşünüyorum.Çocukluğumdan beri gitmek istiyorum. İlla da gideceğim. Bir saat sonra ilk uçağın çarptığı bina yıkıldı. Elektrikler kesildi, televizyon yayınları kesildi. Sonradan öğrendik ki tüm uçuşlar durdurulmuş. Pentagonda saldırıya uğramış. Çok stresli bir gündü.

 

Bakalım Okan Bey önümüzdeki günlerde hayalindeki kadını bulabilecek mi?

Esra Erol'da akılları karıştıran şaka!

Esra Erol programda yapılan bir şaka ile neye uğradığını şaşırdı.

Katılan isimleri talipleri ile buluşturan ve evlenmelerine vesile olan Esra Erol’la programında bu kez orkestrada solistlik yapan Berrak hanıma talip çıktı. 

Berrak hanım bu teklife çok şaşırdı, ‘Ben buraya böyle bir amaç için gelmedim’ diye tepki verdiyse de Esra Erol konunun üzerine daha fazla gitti.

“POTANSİYEL GELİN ADAYISIN”
Berrak gelen teklife çekimser kalınca Esra Erol: ‘Siz Bekar değil misiniz? E.. Tamam canım artık potansiyel gelin adayısın’ diyerek teklifi yapan Barış Bey ile ilgili kişisel sorular sormaya başladı. Barış Bey’in sigortasının, düzenli işi olup olmadığını öğrenen Esra Erol ‘Tamam olur. Verdim gitti’ deyince Berrak renkten renge girdi.

Barış Bey’i kabul edemeyeceğini söyleyen Esra Erol o anda ne yap acağını bilemeyen Barış Bey’e ‘Can hadi’ diye bağırınca her şey anlaşıldı.

ESRA EROL’UN DA AKLI KARIŞTI
Canlı yayına Barış ismi ile bağlanıp Berrak Hanım’a talipmiş gibi davranan kişinin aslında Berrak Hanım’a şaka yapmak isteyen en yakın arkadaşı Can Bey olduğu açığa çıktı. Esra Erol’da yapılacak olan bu şakayı biliyordu. Ancak şaka ile ilgili olarak rejiden yanlış bilgi almış olacak ki Berrak Hanım’ın Can isimli arkadaşının Berrak Hanım’ın sevgilisi olduğunu ve programda evlenme teklifinde bulunacağını sanıyordu. Can Bey ise böyle bir durum olmadığını söyleyince Can’a kızdı ve ‘Kapat telefonu’ dedi.


YORUMLAR