Esra Erol izle - 17 Mart 2014 full program izle

Esra Erol 17 Mart tek parça izle Esra Erol 17 Mart full izle.

  Esra Erol 17 Mart  günkü yayını sitemizden izleyebilirsiniz. Son programında hababam sınıfı ekibini konuk eden Esra Erol, bugün yayınlanacak olan yeni bölümünde izleyicilerine büyük sürprizler hazırladı. Esra Erol'un 17 Mart Pazartesi günü yayınlanan programını sitemizden canlı olarak izleyebilirsiniz. Esra Erol'un yeni bölümünü ' ESRA EROL 17 Mart İZLE  ' linkinden tıklayarak izleyebilirsiniz. Dilerseniz aşağıdaki linklerdende bugün yayınlanan programı takip edebilirsiniz. 

 

Her an sürprizlerin yaşandığı Esra Erol’un bugün yayınlanacak olan bölümünde neler olacak? Esra Erol’un evlendirme programı, ‘Esra Erol’la Evlen Benimle’ 17 Mart günkü programıyla ekranlara geliyor. Programdaki gelin ve damat adaylarını görmek için sitemizi takip ediniz.

ESRA EROL İZLE  ESRA EROL 17 Mart İZLE   ESRA EROL CANLI İZLE – FOX TV  ESRA EROL NAKLEN İZLE

Evlenmek isteyip bir türlü kısmetini bulamayanları buluşturan Esra Erol, 17 Mart Pazartesi günü yeni bölümüyle ekranlara geliyor. Hafta içi her gün saat 16:40’da yayınlanan Esra Erol, televizyonları başında izleyenleri ekranlara kilitlemeye devam ediyor. Erkek ve Bayan adayların programa başvurusunu kabul ettikten sonra programa çıkaran Esra Erol, adayları birbiriyle tanıştırmaya devam ediyor. Adayların birbirinden etkilenmesi sonrasında canlı odada çay içmeye veya yemek yemeye gönderiyor. Esra Erol 17 Mart izle.

Flash Tv, Atv ve Fox ekranlarında yayınlanan milyonları televizyon başına kilitleyen çöpçatanlık programı kurucusu Esra Erol programında evlendirmeye devam ediyor. Her gün talipleriyle buluşan adaylar mutluluğun kapısını aralamaya çalışıyor. Ancak kimi zaman oluyor kimi zaman olmuyor.

esra erol 26 şubat izle, esra erol adayları, esra erol 26 şubat gelin damat adayları, esra erol canlı yayın izle

Esra Erol'da herkesi şok eden aday! 

Esra Erol'la Evlen Benimle programına katılan ve TIR şoförü olan Ahmet'i öven Esra Erol, devamlı sözlerinde "TIR şöforü ama..." demesi locada bekleyen adaylardan birini gerçekten çok kızdırdı. Bunun üzerine mikrafonu eline alan damat adayı, Esra Erol'a yüklenince Esra Erol onu programdan kovdu. Bir daha seni programımda görmek istemiyorum diyerek Melih Bey'i programında kovdu. 

ESRA EROL TALİBİNİ ARAYAN ADAYLAR:

Ali Bey: 61yaşında olan Ali Bey, Balıkesir’de yaşıyor. Daha önce 1 evlilk yapan Ali Bey, yakışıklılığıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Yaşına rağmen oldukça genç ve yakışıklı gözüken Ali Bey, bugün taliplerini arıyor.

Işıl Hanım: 29 yaşında olan Işıl Hanım, Türkiye’nin sıcak bölgesi olan Antalya’da yaşıyor. 29 yaşında ve Grafik tasarım mezunu olan Işıl Hanım, daha önce hiç evlenmedi. Esra Erol’la Evlen Benimle izle programında talibini arayan Işıl Hanım, bugün aradığı kısmetini bakalım bulabilecek mi?

Mert Bey: 24 yaşında olan Mert Bey, özel bir şirkette muhasebeci olarak çalışıoyor. İzmir’de yaşayan ve hiç evlenmeyen Mert Bey, hayatını adayabileceği hayırlı bir kısmet arıyor.

Beril Hanım: 110 yaşında olan Beril Hanım daha önce 1 evlilik yaptı. Işıl Hanım gibi Beril Hanım’da Antalya’da yaşıyor. 1 çocuğu olan Beril Hanım, kendisine ve çocuğuna saygı ile davranacak hayat arkadaşı arıyor.

DİLEK HANIM: 22 Yaşında olan Dilek Hanım, Malatya’da yaşıyor. Bugüne kadar 1 evlilik yapan ve 1 çocuğu olan Dilek Hanım kendisiyle uyumlu olacak ve çocuğunu kabul edecek bir beyefendi arıyor.

MUSTAFA BEY: 44 yaşında olan Mustafa Bey, Fransa’da yaşıyor. İnşaat şirketi olan Mustafa Bey, daha önce hiç evlenmemiş, Mustafa Bey’in hiç çocuğu yok ve talibinin kendisiyle birlikte Fransa’ya yerleşmesini istiyor.

AYŞE HANIM: 48 Yaşında olan Ayşe Hanım, Giresun'da yaşıyor. Daha önce 1 evlilik yapan Ayşe Hanım, mutluğu bulmak için hayırlı bir kısmet arıyor.

esra erol izle, esra erol canlı izle, esra erol 18 şubat izle


YORUMLAR