Esra Erol izle - 01 Kasım 2013 , Esra Erol'la Evlen benimle yeni bölüm izle, Esra Erol tek parça izle, Esra Erol HD izle, Esra Erol gelin ve damat adayları burada!

Esra Erol ile Evlen Benimle 01 Kasım izle, Esra Erol ile Evlen Benimle 01 Kasım canlı izle,Esra Erol'da neler yaşanacak? Esra Erol ile Evlen Benimle 01 Kasım online seyret,Esra Erol ile Evlen Benimle 01 Kasım

 Esra Erol Evlen Benimle 01 Kasım 2013 izlemek için tıklayınız.. Ekranların en sevilen yüzlerinden, yıllardır mutlu evliliklere aracı olan, sıcaklığı, neşesi ve doğallığıyla gönüllere taht kuran Esra Erol, Eylül’den itibaren FOX’ta! Yeni sezonu FOX ekranında karşılayacak olan Esra Erol, farklı ve yepyeni projelerle izleyicisiyle buluşacak; yine çok sevilen, çok izlenen programlara imza atacak. Esra Erol Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün 16.30′da FOX’ta!

Kadınların olduğu kadar erkeklerin de dikkatle takip ettiği, hayatlarını birleştirmek için taliplerini aradığı programlardan biri olan Esra Erol’la programında dün Yağmur’a talip olarak gelen Recep Bey’in mesleği ilginç anların yaşanmasına neden oldu. İstanbul Sarıgazi’den Yağmur hanıma talip olarak gelen 32 yaşındaki Recep Bey’i tanımaya çalışan Esra Erol, CNC operatörünü Siyasi Operatör olarak algıladı.

Fox TV ekranlarından yayınlandığı günden bugüne kadar izlenme rekorları kıran Esra Erol ile Evlen Benimle programı yine bütün hızıyla devam ediyor. Esra Erol Evlen Benimle İzle,Esra Erol Evlen Benimle Programı İzle... Gelin ve Damat adayı arayanlar Esra Erol'la Evlen Benimle 30 Ekim 2013 FOX Tv canlı izle Evlenmek isteyip de aradığı adayı bulamayanlar ekran başına! Programa katılan adaylar; özel yaşamları, meslekleri ve evlenmek istedikleri kişilerde bulunması gereken özellikler hakkında bilgi veriyorlar. Birbiriyle anlaşan ve evlenmeye karar veren çiftlerin nikahları canlı yayında kıyılıyor. 

 


YORUMLAR